sibnewbanner

пешьбени систувать из в чавай Техран фарда душные 9 آبان мах 1401

فرارو- آسمان تهران امروز در برخی ساعات آفتابی و ابری است و دما در طول شب از ۱۲ درجه و در روز به ۲۱ درجه می‌رسد. همچنین کیفیت هوای تهران امروز سالم است.

به روگرو آخرین خروجی مدل های پیش یابی حکایت از عبور امواج کم ارتفاع از کیشور دارد که در ساعات بعدازظهر امروز به ویژه در ارتفاعات نیمه شمالی استان باعث رشد ابر و بارش های پراکنده می شود.

از آخرین ساعات روز دوشنبه (18 فروردین) ابری و رگبار پراکنده باران در استان به ویژه در نیمه شمالی و رگبار پراکنده برف و باران در ارتفاعات پیش بینی می شود.

طی روزهای آینده وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق به ویژه جنوب و غرب استان منجر به خیزش گرد و غبار محلی و کاهش کیفیت هوا در منطقه می شود.

جدول دمای هوای تهران در سه روز آینده را ببینید:

دمای هوا در تهران

پیش بینی دمای هوای تهران برای چند روز آینده؛ حداکثر دمای هوا فردا 23 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (9 اردیبهشت) نیمه‌آفتابی و نیمه ابری با کمینه دمای 13 و حداکثر دمای 23 درجه سانتی‌گراد و در روز سه‌شنبه (10 فروردین) ابری همراه با رگبار پراکنده با کمینه دمای هوا پیش‌بینی می‌شود. 12 و بیشینه دمای 21 درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه (11 فروردین) آفتابی همراه با بارش باران و کمینه دمای 11 درجه و حداکثر 21 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آخرین وضعیت آلودگی هوای تهران

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلاینده اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 90 است و کیفیت هوا قابل قبول است.

شاخص بعدی هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 88 بوده و کیفیت هوای پایتخت قابل قبول بوده است.

آلودگی هوای تهران

کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم می شود. بر اساس این طبقه بندی، از صفر تا 50 هوا «پاک»، از 51 تا 100 هوا «قابل قبول (سالم) یا معتدل»، از 101 تا 150 هوا «ناسالم برای گروه های حساس»، از 151 تا 200 است. هوا “ناسالم برای همه” گروه ها، از 201 تا 300 هوا “بسیار ناسالم” و از 301 تا 500 کیفیت هوا “خطرناک” است.

پیش بینی وضعیت آب و هوا در کیشور برای چند روز آینده

بر اساس نقشه های همزمان و پیش یابی سازمان هواشناسی، طی 24 ساعت آینده در ارتفاعات زاگرس واقع در غرب کیشور و در جنوب اصفهان، در شمال فارس و با افزایش ابر، وزش باد و بارش خفیف باران همراه است. در غرب یزد و در ارتفاعات البرز شرقی.

فردا دوشنبه سامانه بارشی به غرب کیشور در استان های ایلام، کردستان، کرمانشاه، لرستان، شمال خوزستان، همدان، مرکزی، قم، غرب اصفهان، آذربایجان جنوبی، البرز غربی و جنوبی در استان های زنجان وارد می شود. ، قزوین، البرز، تهران و برخی مناطق بارش شدید باران، وزش باد شدید و گاهی رعد و برق و در مناطق مستعد رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

آبو و هاوای kishore

بارش شدید باران روز پنجشنبه در جنوب استان های ایلام و لرستان، شمال خوزستان، غرب استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری ادامه دارد. روز چهارشنبه بارش ها در جنوب، شمال شرق و سواحل شمالی ادامه دارد.

بر اساس اعلام روز پنجشنبه سازمان هواشناسی، بارش باران در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز، شمال شرق، خاورمیانه و استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، شمال فارس، یزد و استان‌های دیگر ادامه دارد. شمال استان کرمان و خراسان جنوبی.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما