آمار روان درمانی: این اعداد واقعی هستند

ماهیت روانی بسیار شدید زندگی مدرن همان چیزی است که در نهایت منجر به روان درمانی شد. خودکشی می تواند یک خطر باشد، مانند خواننده کرت کوبین (1967-1994)، که در هنگام مواجهه با اختلال دوقطبی جان خود را از دست داد. روان درمانی یک راه حل سریع نیست، اما می تواند منبع قدرتمندی برای کمک به شما در کنار آمدن با یک مسئله سلامت روان، بهبود روابط یا رویارویی با یک موقعیت دشوار باشد.

Psychotherapy: فقط نیست همانگونه که شما فرض می‌کنید است|درد Psychotherapy}

Psychotherapy اداره خدمات بهداشت روانی و سوء مصرف مواد (SAMHSA) موقعیت یاب خدمات درمانی سلامت رفتاری را ارائه می دهد، ابزاری آنلاین برای کمک به شما در یافتن خدمات سلامت روان در منطقه خود و اطلاع از اینکه آیا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی از راه دور ارائه می دهند یا خیر. ما وارد تجربه هر فرد می‌شویم، یاد می‌گیریم که برای چه چیزی بیشتر ارزش دارد و به آنها کمک می‌کنیم تا این اولویت‌ها را به فعلیت برسانند. برخی از افراد برای روابط یا ازدواج خود به کمک نیاز دارند و برخی دیگر ممکن است به دنبال خانواده درمانی برای دریافت کمک برای مشکلات خانوادگی باشند.

خانواده درمانی

به عنوان مثال، ممکن است از دستگاهی برای جمع آوری علائم حیاتی یا سایر موارد حیاتی استفاده کنید تا به پزشک خود کمک کنید تا از پیشرفت شما مطلع شود. اگر اتصال اینترنت پایدار یا دستگاه متصل به اینترنت ندارید، گزینه‌های زیادی برای دسترسی به سلامت از راه دور وجود دارد.

هفت کلاس شما می‌توانید مطالعه

Psychotherapy من به طور مرتب در کارگاه ها و دوره های بالینی شرکت می کنم تا مهارت ها و دانش خود را بهبود بخشم و به ارتباط ذهن و بدن علاقه مند هستم. پزشک شما تصمیم خواهد گرفت که آیا از راه دور برای نیازهای سلامتی شما مناسب است یا خیر. ناامید نخواهی شد. با استفاده از پیام‌رسانی امن، ایمیل، پیام‌رسانی امن و تبادل فایل امن، پیام‌هایی را از پزشک خود ارسال و دریافت کنید. از نظارت از راه دور استفاده کنید تا پزشک شما را در خانه بررسی کند.

مشاور خانواده

افرادی که درجاتی از حساسیت در ساختار بیولوژیکی خود دارند نیز بیشتر احتمال دارد رویاهای بد ببینند، بنابراین در افرادی که از اضطراب یا افسردگی رنج می برند یا از مواد افیونی یا الکل بیش از حد استفاده می کنند، بیشتر دیده می شود. دره های ذهن غریب و بی حد و حصر هستند و برای پیمودن آنها به صبر، تخصص و توانایی پس زدن گام های اشتباه نیاز است.

در کنار این بی خوابی، وضعیت بدنی نامناسب، تکلم نامناسب و بوی بدن از علائم رایج آن مشاور خانواده – لطفا روی صفحه زیر کلیک کنید – هستند. از مطب پزشک خود بپرسید که گزینه های بهداشت از راه دور شما چیست، به خصوص اگر در مورد خطر ابتلا به COVID-19 برای سلامتی نگران هستید. در مورد دریافت کمک و یافتن ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در صفحه وب راهنمای بیماری های روانی موسسه ملی سلامت روان (NIMH) بیشتر بیاموزید.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما