آموزش گرامر زبان انگلیسی در 5 مرحله آسان

learning englishاگر چیزی ساختارمندتر را ترجیح می دهید، بسیاری از باشگاه ها طرح های خانوادگی را ارائه می دهند که نرخ های ارزان تری را دریافت می کنند یا برای اعضای اضافه شده به طرح اولیه از هزینه ها صرف نظر می کنند. بسیاری از باشگاه‌های ورزشی امکاناتی مانند استخرهای شنا و کلاس‌های تحت رهبری متخصص را نیز ارائه می‌دهند که در عضویت گنجانده شده‌اند. اما اگر حشره فوتبالی «مثل بکهام خم شو» یا تب فوتبال «چراغ های شب جمعه» شما را گاز بگیرد، چه؟

غیر معمول جزئیات درباره Learning English

توپ‌های فوتبال یا فوتبال ارزان‌قیمت را به راحتی پیدا می‌کنید – به‌ویژه اگر دست دوم یا از یک گاراژ فروش بخرید – و می‌توانند ساعت‌ها سرگرم کننده باشند. آنها ممکن است ایده های جدیدی را ارائه دهند که قبلاً به آنها فکر نمی کردید. سرویس‌های استریم و دی‌وی‌دی از طریق پست، دسترسی نسبتاً ارزان و مبتنی بر اشتراک به فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی را ارائه می‌دهند.

این اشتراک ها به شما امکان می دهند سطح دسترسی — و در نتیجه قیمت — را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. این بخش از وب سایت عمدتاً برای زبان آموزان سطح بالاتر ما است. اگر سطح زبان انگلیسی شما در حد متوسط ​​پایین است، این دوره برای شما مناسب است. هنگامی که با یادگیری کلمات ساده و ساختار جمله بر سطح پایه تسلط پیدا کردید، می توانید با خواندن روزنامه ها واژگانی قوی بسازید.

ده ترفند شگفت‌انگیز برای استفاده از Learning English خود

learning english همانطور که ممکن است حدس بزنید، تنها "هک" که در واقع برای یادگیری سریع انگلیسی کار می کند، تمرین زیاد است. با این حال، خانواده های مقتصد گزینه های زیادی دارند — اگر بدانند به کجا نگاه کنند. با این حال، با نگرش صحیح، این پروژه ها می توانند فرصت های خوبی برای اوقات فراغت خانوادگی باشند. آنها بعداً با هم وقت خواهند گذراند. زمانی برای آموزش حضوری ندارید؟

اگر در حال پاره کردن کابینت‌ها هستید، به بچه‌ها یک بسته نشانگر بدهید و اجازه دهید ابتدا تمام آنها را بکشند. پروژه های DIY همچنین فرصتی عالی برای دادن فرصتی به اعضای جوان خانواده برای زیر پا گذاشتن قوانین هستند – به روشی ایمن و تحت نظارت.

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه به فرزندانتان اجازه می‌دهید برخی از قوانین را زیر پا بگذارند، می‌تواند تعطیلات آخر هفته‌تان را به چندوظیفه‌ای سازنده تبدیل کند. با درگیر کردن فرزندانتان می‌توانید کاری را که می‌تواند کار انفرادی باشد به یک فعالیت خانوادگی تبدیل کنید. با انجام تحقیقات و برنامه ریزی دقیق خود قبل از سفر به لندن، به احتمال زیاد مطمئن خواهید شد که سفر شما برای یادگیری زبان انگلیسی در لندن سرمایه گذاری مناسبی است.

حتما قبل از رسیدن به لندن محل اقامت خود را رزرو کنید – نمی خواهید بدون جایی برای اقامت وارد شوید. چرا باید اقامت زبان در استرالیا داشته باشم؟ برخی فقط برای چند روز می مانند – برخی دیگر برای ماه ها می مانند. چند کتاب در مورد نقاشی را از آن کتابخانه ای که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، بررسی کنید یا برای راهنمایی با فروشگاه سخت افزار محلی خود مشورت کنید.

Learning English استراتژی‌ها برای دانش‌آموزان تازه‌کار

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد zabannew – به سادگی بر روی صفحه بعدی وب کلیک کنید – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما