sibnewbanner

استرس را از لمسه تایل دور کن

این مورد را در نظر داشته باشید زیباترین دکوراسیون منزل، برای هر خانه فرق دارد. این روش اگرچه به مانند روش لمسه دوزی زیبایی کمتری دارد اما بعد بیشتری نسبت به روش لمسه دوزی در سطح درب ایجاد می کند. اگر سطح دیوار ناهمواری داشته باشد باید ابتدا زیرسازی لازم انجام شود و بعد ماربل شیت را نصب کرد. دوره های آموزش این رشته در آموزشگاه ها معمولا در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته تدریس میشوند. در میان سبکها، سه سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، پر طرفدارترین سبکهایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی میکنند و مدنظرشان است. با انقلاب صنعتی اروپا از انحصاری بودن نجات پیدا کرده و مردم عادی نیز از خرید آنها لذت بردند. با استفاده از این راه چاره به خوبی می توان عیب های دیوار را پوشاند و احتیاجی به نقاشی دیوار پشت کار وجود ندارد. لمسه دوزی مبل به شکل خاصی در آوردن پارچه در زمان تعمیر مبل گفته میشود که در نهایت تو رفتگیهای لوزی یا مربعی شکل را به صورت یکدست ایجاد می نماید که با استفاده از دکمه در آن شکل زیبایی به خود میگیرد لمسه دوزی معمولا بر روی مبلمان چرمی و راحتی در زمان تعمیر مبل راحتی و استیل و چستر اجرا میشود، با ما در این مقاله همراه شوید تا آطلاعات کاملی درباره لمسه کاری مبل بدست آورید.

عکاسی صنعتی پاف های کوچک و جمع و جور برای ورودی ساختمان و یا پاف هایی با ابعاد بزرگتر برای اتاق خواب و یا دکوراسیون اصلی منزل.پاف ها در رنگ های مختلف و با پارچه های مخمل و یا چرم نیز قابل سفارش اند و شما می توانید بر اساس سلیقه ی خودتان رنگ و جنس پارچه را تعیین کنید. این تکنیک قاعده و اصول خاصی دارد که با دست تولید کنندگان مبلمان بر روی پارچه و تمام قطعات مبل به کار میرود. توجه به این نکته ضروری است که اینگونه فضاها را میبایست با عناصر ارزانتر تزئین کرد. در حقیقت، پوشش دیوار با روکش انواع پارچههای مبلی و مخمل، با روشی خاص، در طرح و رنگهای مختلف را لمسه کاری مینامند، البته در بین لمسه، میتوان از تسمههای استیل یا آینه هم استفاده کرد. مبلمان چسترفیلد علاوه بر شکوه و زیبایی و رنگ بندی فوق العاده همراه با چرم جذاب, دستههای استوانهای بلندتر از پشتی دارند.

لمسه کاری یکی از جذاب ترین و سخت ترین تکنیکی است که تماما با دست بر روی مبلمان چستر انجام میگیرد و آنها را بسیار شیک و محکم میکند. یکی از مزیت های لمسه کوبی در مقابل لمسه دوزی درآکوستیک کردن درب این است که، حذف دوخت در روش لمسه کوبی باعث می شود عایق زیر چرم را با ضخامت بیشتر و دانسیته بالاتر انتخاب کرد. لمسه دوزی مبل چون توسط دستگاه قابل انجام است و برای ایجاد سوراخ معمولا عمق کمتری را سوراخ مینماید و کیفیت کار به نسبت مدل دست ساز بسیار پایین تر میباشد زیرا هم از لحاظ زمانی، با سرعت بیشتری انجام میشود و هم از لحاظ قیمتی هزینه بسیار کمتری برای انجام آن در نظر گرفته میشود. معمولا براي آکوستيک درب با لمسه کوبي از مواد زير استفاده مي شود.

در واقع شما می توانید درب های کابینت ها را با رنگ کنید. نوار چوبی به کار رفته در دسته ها از هماهنگی دقیقی با پایه ها برخوردار هستند. هنر لمسه دوزی مبل توسط دست انسان از کیفیت و عمق و زیبایی بیشتر نسبت به لمسه کوبی توسط دستگاه برخوردار میباشد، چرا که هم دقت و هم ظرافت و هم زمان بیشتری برای ساخت آن صرف خواهد شد به همین جهت قیمت بالاتری برای اجرای آن در نظر گرفته میشود.

برای ساخت دیوارکوب باید ابتدا پایه و بنای آن را بسازید و میزان چوب مورد نیاز را تخمین بزنید و در نهایت با برش و ترکیب آن ها دیوار کوبی از نوع لمسه کاری را ایجاد کنید. شما با رعایت کردن و آگاهی داشتن از این اصول می توانید از خانه خود، بیشترین و بهترین استفاده را از منزل خود ببرید. برای داشتن یک طراحی خاص لازم است از ترکیب رنگهای مشکی طلایی یا مشکی مسی استفاده کنید. امروزه در طراحی دکوراسیونهای خاص نیز از لمسه کاری استفاده شده و شاهد لمسه کاری درقسمتهایی از خانه مانند درب ها و یا برخی از دیوارها نیز برای داشتن دکوراسیون لوکس می باشیم . از این رو امروزه امر طراحی داخلی منزل اهمیت فراوانی یافته است. با توجه به اینکه لمسه کوبی، کاری بسیار زمانبر و ظریف میباشد باید جنس پارچه رومبلی بسیار مرغوب و با کیفیت باشد البته امروزه حتی بر روی دسته ها و میزجلومبلی و صندلی های عثمانی لمسه کوبی صورت میپذیرد و زیبایی منحصربه فردی را به وجود میآورد. 3- با تامینکنندگان بازار ارتباط بگیرید.

اما طی سال های گذشته نمونههای بسیاری دیده میشود که از ترکیب این قسمت ها با طراحی وکیوم و منبت کاری روانه بازار شده است که آنها را خاص تر و بالاتر از رقیبان خود قرار داده است. مبل چستر و راحتی از لحاظ ظرافت، کارایی و راحتی تفاوت چندانی با هم ندارند. پاف اشکال و ابعاد مختلفی دارد اما پاف های گرد بیشتر مورد توجه است.پاف های مربع یا مستطیل علاوه بر محلی برای نشستن به عنوان میز هم می تواند مورد استفاده قرار می دهد.پاف ها معمولا به صورت ساده و یا لمسه دوزی شده قابل سفارش هستند.پاف دارای بدنه ای از ام دی اف و یا نئوپان است و با روکش پارچه ای می تواند بسیار شیک و زیبا باشد.پاف ها در ابعاد مختلفی قابل سفارش هستند.

لمسة جمال با توجه به موجود بودن مدل های مختلف مبلمان، لمسه زنی هم با این تغییرات پیشرفت کرده و در اشکال لوزی، مربع، خطی، مخفی، الماس یا دایموند بر روی انواع مبلمان و درب و دیوار قابلیت اجرا شدن را دارا میباشند. علاوه بر این شما با تنوع بیشتری در رنگ و طرح روبرو خواهید شد بدون صرف زمان و هزینه. آکوستیک درب،لمسه کاری،درب ضدصداطراحی و ساخت درب های ضد صدا با عایق های صوتی دانسیته بالا ساخت درب های ضدصدا متناسب با فضای مورد نظر با عایق های دانسیته بالا ، به همراه چهارچوبهای استاندارد . استیل، یکی از آلیاژهای نوظهور در دنیای ساخت لوازم و مبلمان خانگی است که از بدو ورود در بازار توجه همگان را به خود جلب کرده است. اکثر افراد برایشان مهم است که با ورود به منزل، ترکیب زیبا و درست رنگ ها و چیدمان وسایل به گونه ای باشد که ظاهری شیک و اصیل به خانه داده و نظر تحسین دیگران را جلب کند و در عین حال دلباز و آرامش بخش باشد.

ابتدا برای اینکه تفاوت هر دو مبل را بدانیم بهتر است ابتدا با تعریف و پیشینهی هر دو آشنا شویم. بهتر است که رنگی که برای کوسن و متکاها استفاده می شود، با رنگ فرش همخوانی داشته باشد، بدین معنی که رنگ متکاها و کوسن مکمل، متضاد و ا همرنگ با پس زمینه ی فرش شما باشد. مبل چستر با طراحی جذاب و فوق العادهای که دارد، جزء محبوبترین و پرطرفدارترین مدل مبلمان جدید است. رنگآمیزی هماهنگ: این نوع رنگآمیزی با مبلمان ، عناصر اصلی و دیگر المانها هماهنگ است یا بهقول معروف کاملا هارمونی دارد. لمسه کاری بیشتر در مبلمانی کاربرد دارد که آنها را با نام مبل چسترفیلد میشناسیم. برای دیوار ها به عنوان تک دیواری تزئینی در پذیرایی به کار می رود و در عین حال بیشترین کاربرد برای نمایی بالایی پشت تخت خواب و مبلمان هایی از جمله چستر و چستر و برخی مدل های شزلون به کار می رود. در واقع برای محیطهای کوچک از کاغذ دیواری با رنگهای روشن استفاده میشود.

شاید در نگاه اول تصور کنید که سبک دکوراسیون امروزی کاملاً مطابق با سبک دکوراسیون مدرن است. انواع سبک های دکوراسیون شامل سبک مدرن، مینیمال، صنعتی، کلاسیک و … ساخت درب ضد صدا (آگوستیک) حامی صنعتساخت درب های ضد صدا متناسب با فضای مور نظر با عایق های دانسیته بالا ، به همراه چهارچوبهای استاندارد لمسه کاری ( صداگیری ) انواع درب استفاده از عایق های استاندارد ، با ضخامت متناسب با شدت صدای محیط و چرم درجه یک مصنوعی / لمسه کاری با گل پیچ های آبکاری شده و کاملا مقاوم . قبل از آن مردم با ذوق، استعداد و خلاقیت خود، منزلشان را طراحی میکردند و آن را میساختند اما از اصول خاصی پیروی نمیکردند. یکی از رایجترین و متداولترین اشتباهات میان عموم مردم در بحث دکوراسیون داخلی منزل این است که آن را با طراحی داخلی اشتباه گرفته و در موقعیت مورد نیاز، بعضا به جای یکدیگر به کار میبرند. بسیاری از افراد علاقه دارند تا به صورت شخصی و با سلیقه خودشان مدل دکوراسیون و دیزان منزل خود را بچینند. لمسه کاری مبل معمولا به دو صورت قابل انجام است: 1.لمسه کاری به وسیله دست انسان 2.لمسه کاری به وسیله دستگاه، که در ادامه هر دو روش لمسه کوبی را باهم بررسی خواهیم کرد.

این روش به مانند روش قبلی انجام پذیر است. در این محیط ها اغلب از ویترین نیز در قسمت ورودی استفاده می شود که باید به گونه ای خاص طراحی شوند. اما برای اینکه به کار شما اطمینان پیدا کند باید به او اطمینان دهید که او در انتها از پروژه راضی خواهد بود. البته همیشه طراحی داخلی شامل چیدمان وسایل و مبلمان نیست، بلکه شامل قسمت های مهم تری از جمله انتخاب کفپوش، انتخاب نوع سقف، طرح دیوار ها و حتی دقت در انتخاب و خرید وسایلی که در خانه و قسمتهای مختلف قرار می گیرد می توانند زیر مجموعه های طراحی داخلی دکوراسیون باشد؛ زیرا هر چقدر هم که شما در چیدمان وسایل ماهر باشید اگر وسایلی که برای خانه خریداری کرده اید به درستی و متناسب و هماهنگ با هم نباشند، نتیجه کار چیزی که مطلوب شما باشد نخواهد بود. يکي دیگر از روشهاي معمول جهت صداگیری درب،تهیه درب آکوستیک با لمسه کوبی است. در قدیم الایام لمسه دوزی مبل فقط بر روی مبلمان چسترفیلد انجام میشد، اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و و مدل های جدید اعم از تعمیر مبلمان چرمی، سرویس خواب، طراحی دکوراسیون اداری و منازل، همراه با درب اداره جات و منازل برای خلق دکوراسیونی زیبا و شکیل مورد استفاده قرار میگیرد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما