اسلامی: دست ایران روی مذاکرات هسته ای است

رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: دشمنان همواره تلاش کرده اند در پوشش رمز و راز در برابر برنامه هسته ای ایران مقاومت کنند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مراسم اختتامیه این جشنواره، همکار آسمانی گفت: سازمان انرژی اتمی در راستای مصلحت جهاد در حال تهیه و ویرایش واقعیات تاریخی و حمایت از دستاوردها است. انقلاب به منظور برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و متنوع.» اسلامی خود را در قانون اساسی خود جای داده است.

اسلامی گفت: یکی از تمع جهاد تبیین; مرور بر ستوستو بر ديسمون است. در این عنوان موضوع شهدای هسته ای مطرح است.

وی افزود: علاوه بر این شخصیت شهدا و مسیری که این عزیزان طی کردند را در اساسنامه سازمان معرفی کرده ایم.

مدیرعامل سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: جشنواره شریک آسمانی برای اولین بار در داخل سازمان برگزار می شود و در نظر داریم در سال های آینده این جشنواره را به صورت ملی برگزار کنیم. خوشبختانه شاهد مشارکت بسیار خوبی از سوی همکارانمان در این زمینه بودیم. الزامات کشف شده توسط همکاران شاغل در صنعت هسته ای مورد ارزیابی قرار گرفت و بهترین طرح ها انتخاب شدند.

وی تاکید کرد: موضوع مهم این است که بتوانیم اهداف عالیه انقلاب اسلامی را که در مسیر عزت ملی و توسعه کشور قرار دارد و نقشی که فناوری هسته ای به عنوان یکی از عوامل موثر در ملی ایفا می کند، تبیین کنیم. توسعه. اومید است بوجوهمن با گرمیداشت اید و خاتیره شهدا; ما ارزش های مربوطه را به نسل حاضر منتقل کرده ایم و از این طریق یاد و خاطره این عزیزان را در جامعه زنده نگه می داریم.

اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر باید شرایطی را فراهم کنیم تا روایت کنونی و دستور علیه فناوری هسته ای توسط دشمن بیش از گذشته برای مردم روشن شود تا شاهد تنویر افکار عمومی جامعه و کمک باشیم. خداوند متعال رشد و تکامل جوانان را با قدرت و سرعت بیشتر تسهیل کند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: طبیعتا در سال آینده که این جشنواره به صورت ملی برگزار می شود، ابعاد بزرگ تری را در نظر خواهیم گرفت.

اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع مهم بصیرت افزایی در عرصه نیت، نیت و اراده است که خداوند بر وجود شهدا و والا مقام نهاده است و همین ویژگی ها دلیل جاودانگی این عزیزان است چرا که شهدا در زمینه های مختلف در کشور برای حفظ ناموس و ناموس ملت و پاسداری از دین و آیین است، ب حلوس نیت وارد این راه شده اند و به همی دلیل، یاد و خطیره انها جاوید برای مند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تاکید کرد: در سازمان انرژی اتمی ایران سعی کردیم جشنواره شریک آسمانی را فراتر از الگوهای یادواره شهدا در نظر بگیریم، زیرا مشکل بزرگ تری در سازمان داریم. از این رو در مسیر جهاد تلاش کردیم تا این عزیزان را به نحو شایسته ای تجلیل کنیم.

وی گفت: برگزاری جشنواره شریک آسمانی فرصتی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای و حرکت به سوی جهاد زلال است و با خنثی کردن تلاش های دشمنان و تنویر افکار عمومی داخلی و بین المللی به ارمغان خواهیم آورد. حقیقت به هموطنان ما و جهان است.”

اسلامی تصریح کرد: دشمنان همواره تلاش کرده اند در پوشش اسرار، مقاومتی در برابر برنامه هسته ای ایران ایجاد کنند که خوشبختانه در ماه های اخیر حقایق زیادی برملا شده و مشخص شده که قصد دشمن جلوگیری از پیشرفت است. جمهوری اسلامی ایران؛ البته آنها هم به این نتیجه رسیده اند که اگر ایران عناصر قدرت آفرین را در اختیار داشته باشد، نمی توانند به راحتی با ما مذاکره کنند. بررسی روند مذاکرات در ماه‌های اخیر نشان داد که دست ایران بر سر راه است و ما در مسیر درستی حرکت می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: علم سلطان است و خداوند بر موارد زیادی تاکید کرده است که برای رسیدن به پیشرفت باید به قدرت پیشرفت علمی دست یافت.

دستیار حضار بیان کرد: در سال های اخرین دوشمان سعید با تمین، تمیع و ترور; آنها از هر سه روش برای جلوگیری از پیشرفت ایران در عرصه هسته ای و حتی برای برخی از شهدای صنعت هسته ای استفاده کردند. اهداف و برنامه ای که دشمن دنبال می کند اتفاقی نیست، بلکه روندی است که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دنبال می شود.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم یاد و خاطره شهدای گرانقدر صنعت هسته ای و سایر عرصه ها را به عنوان یک موضوع فرهنگی در کشور تثبیت کنیم و با ذکر یاد و خاطره شهدا و اقدامات آنان، نسل جوان را گرامی داریم. با الهام از این عزیزان در زمینه آشنا سازیم آشنا سازیم به تعریف کیشور کیشر.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما