افزودن جذابیت جنسی به بوربون، بستنی فروشی جدید بروکلین و اخبار غذایی بیشتر

Tomeka Lynch Purcell و همسرش Herbert Purcell، کارآفرینان در شارلوت، NC، به این نتیجه رسیدند که صحنه کوکتل فاقد بوربون جذاب برای زنان و برای مخاطبان سیاه پوست است. بنابراین آنها برای پر کردن این شکاف تلاش کردند. بوربن مستقیم جدید آنها PurCellos1789 نامیده می شود که شماره آن به تاریخ تأسیس خانم اشاره دارد. زادگاه پرسل، وینستون-سالم، NC، اما در فرآیند تولید از چندین ایالت عبور می کند: تقطیر در ایندیانا، 30 ماه در بشکه های بلوط ذغالی شده جدید و بطری در کلرادو اسپرینگز، کولو. خانم “من این برند را برای زنانی مثل خودم ایجاد کردم.” پورسل گفت. “من یک طعم بزرگ، سکسی و نرم می خواستم.” روح ساتنی است، با رایحه ای زیبا و تا حدودی گلی، طعمی از چای سیاه و ادویه، و ظاهری ملایم. نوشیدن جرعه جرعه بر روی سنگ ها یا مخلوط در ترش، ژله و غیره بسیار زیبا است.

PurCellos1789 Bourbon، 65 دلار برای 750 میلی لیتر، purcellos1789.com.

مناسبت های تعطیلات در راه است که دستمال کاغذی آن را برش نمی دهد. برای دستمال‌های پارچه‌ای، لبه‌های دوخته شده ظاهری باکلاس ایجاد می‌کند. مجموعه همستیک از Solino Home، یک شرکت متخصص در زمینه کتانی رومیزی، دارای مربع‌های 20 اینچی در چندین بافت است که حاشیه‌های یک و نیم اینچی هم دوخته شده‌اند. کلاسیک سبک‌ترین است (چهار با 39.99 دلار)، سپس وزن متوسط ​​(چهار با 47.99 دلار) و سبک‌وزن‌تر (چهار با قیمت 42.99 دلار) وجود دارد. همه در مجموعه ای از رنگ ها موجود است. مانند بسیاری از کتانی ها، اتو مورد نیاز است، اگرچه می توانید با وزن متوسطی که مستقیماً از خشک کن تا شده است، از پس کار برآیید. دستمال‌های کوکتل، تشک، رومیزی و رومیزی نیز فروخته می‌شوند که ارزش آن را دارند که به عنوان هدیه عروسی در نظر گرفته شوند.

رومیزی همستیچ solinohome.com.

«میز آمریکایی اسمیتسونیان» تاریخچه غذا در آمریکا از دوران ماقبل تاریخ تا امروز را در حدود 300 صفحه رنگارنگ و چند ده دستور پخت فشرده می کند. یک شاهکار ساده نیست، اما چالشی است که لیزا کینگزلی، نویسنده غذا، و موسسه اسمیتسونیان به خوبی با آن روبرو شده است. پنج بخش این کتاب به بررسی تاریخ، مدها، مبتکران و ذوق‌سازان می‌پردازد، با موضوعاتی که اغلب با هم همپوشانی دارند. مناطق قبیله‌ای بومی و فرهنگ‌های غذایی، غذاهای محلی ایالتی مانند خامه‌ای ورمونت و میگو و بلغور کارولینای جنوبی، و تصاویر کوچک از غذاهای سیاه‌پوست و مهاجر و آشپزها، و موارد برجسته مانند آبجو، پنیر و کامیون‌های مواد غذایی پوشش داده شده‌اند. بیوگرافی مبتکران و ذائقه‌سازان شامل ایروینگ ناکسون است که دیگ را اختراع کرد، اما فست فود، غلات صبحانه و کلارنس بردسی فقط به صورت گذرا ذکر شده است. مارچلا هازان، کارشناس بانفوذ آشپزی ایتالیایی که سزار کاردینی را در شهرت سالاد و اینستاگرام به‌هیچ‌وجه ترند می‌کند.

«میز آمریکایی اسمیتسونیان: غذاها، مردم و نوآوری‌هایی که به ما غذا می‌دهند» نوشته لیزا کینگزلی، با همکاری مؤسسه اسمیتسونیان (Harvest، 40 دلار).

میله‌های شکلات جدید شرکت نشویل لوئیزا شافیا، Feast by Louisa، تخته‌هایی از شکلات هستند که با میوه‌های خشک، ادویه‌ها، آجیل و حتی برنج، مانند خوراکی‌های فرانسوی، جاسازی شده‌اند، اما طعم‌های غیرمعمول و جویدن خوب دارند. چاشنی ها از خانم الهام گرفته شده است. پیشینه ایرانی شفیع. شکلات‌های تیره روی آن‌ها ریخته می‌شوند و با برنج ترد و نمک زعفران چاشنی می‌شوند. انار و گردو؛ و هل، میوه و آجیل. شکلات سفید با زعفران و پسته پاشیده می شود.

Feast by Louisa Chocolates هر کدام 12 دلار، 86 دلار برای هشت، feastbylouisa.com.

چه چیزی اینقدر طول کشید؟ برند Mina پس از بیش از 10 سال تولید اقلام اساسی در آفریقای شمالی، عمدتاً مراکشی، اکنون حریره را اضافه کرده است، یک سوپ لوبیا که در مراکش به اندازه گل گاوزبان در اروپای شرقی رایج است. اغلب غذای انتخابی برای افطار در ماه رمضان و حتی در یوم کیپور برای یهودیان است. رستوران ها آن را برای نیازمندان سرو می کنند. حریره نخود و عدس خوش طعم که در قفسه ثابت است آماده گرم شدن است و یکی دو عدد سرو می شود. این به خورش‌های دلپذیر مینا می‌پیوندد تا روی برنج، غلات یا کوسکوس میل کنید: لوبیا سفید لوبیا با عطر زیره، نخود هوموس زنجبیلی و عدس غنی آدیس. خورش ها را می توان در مخلوط کن پوره کرد و برای کاسه های سوپ کمی رقیق کرد.

خورش و سوپ لوبیا مراکشی مینا، 25 دلار برای شش بسته، mina.co.

به عنوان یک شیرینی‌پز در Maialino، Locanda Verde و American Cut، مناسب است که تارا گلیک سگ خود را که یک فرنچتون است، بریکس، واحد اندازه‌گیری قند نامید. این نام اکنون به بریکس هاوس، بستنی فروشی جدید او در باغ پراسپکت-لفرتس، بروکلین، اطلاق می شود. ام‌اس. گلیک گفت که رویکرد او مبتنی بر ترکیبی از بافت متراکم تر ژلاتوی ایتالیایی و محتوای چربی غنی تر و بیشتر بستنی آمریکایی است که هر کدام بسته به طعم نامیده می شوند. شربت بلک بری ژلاتو را در بهترین حالت خود پیشنهاد می کند، در حالی که بستنی ذرت بو داده طلایی، که یک امضا است، می تواند در نمایشگاه ایالتی تهیه شود. طعم ها به طور منظم می چرخند. اسکوپ ها در مغازه کاشی های سفید از 3 دلار شروع می شوند، پینت آن 12 دلار است. تحویل و تحویل برای پینت یا دمپایی برای سه تا شش نفر، 50 تا 120 دلار در دسترس است.

بریکس هاوس، خیابان راجرز 406 (خیابان استرلینگ)، باغ پراسپکت-لفرتس، بروکلین، نیویورک، brixhaus.com.

دنبال کردن آشپزی نیویورک تایمز در اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب، TikTok سوگند پینترست. به‌روزرسانی‌های منظم آشپزی نیویورک تایمز را با پیشنهادات دستور پخت، نکات آشپزی و توصیه‌های خرید دریافت کنید.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما