الکسیس بیتار و جک ماینر در باشگاه با هم آشنا شدند، سپس با چند بلوک از آن ازدواج کردند

در دومین قرار ملاقاتشان، یک محله به سمت رد هوک، آقای. معدنچی آقا را گرفت. دست بیتار. او می‌گوید: «می‌دانم که دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد، اما احساس کردم، «وای، واقعاً مناسب است». بیتار گفت.

رابطه ای شکل گرفت و در فوریه 2019، نوبت آقای. معدنچی برای ملاقات با آقای دوقلوهای بیتار. او با یک هدیه رسید: کلوچه هایی به شکل خرس که در پیشخوان قهوه خانه ای که این زوج اولین قرار ملاقات خود را داشتند، مشاهده کرد.

“من قبلا با خودم فکر می کردم، “اگر و وقتی سوفی و ​​ایوان را ملاقات کنم، این خرس های کوکی کوچک را برای آنها بیاورم.” معدنچی گفت.

حدود یک سال بعد، با شیوع کامل کووید، این زوج و دوقلوها بروکلین را ترک کردند، ابتدا برای تعطیلات برنامه ریزی شده به جمهوری دومینیکن، سپس به خانه ای در نورث مونموث، مین، جایی که آقای دکتر. بیتار تابستان های کودکی خود را گذراند. در آن دوره آقای ماینر با لیلی میزمر که دوست صمیمی از کلاس هشتم بود، یک خط لباس به نام داخلی تأسیس کرد. در ماه مه 2021، آنها به بروکلین بازگشتند و آقای. ماینر به خانه خانوادگی نقل مکان کرد.

در غروب اول ژوئن 2021، هنگامی که بچه ها کارتون های تلویزیونی را تماشا می کردند، آقای. بیتار تقدیم آقای ماینر با مجموعه‌ای از حلقه‌هایی که طراحی کرده بود، یکی برای هر کدام. نوارهای براق طلای مات 18 عیار که برای استفاده به عنوان حلقه نامزدی و ازدواج ایجاد شده اند، توسط لوری مک لین، جواهرساز خوب و دوست آقای آقای ساخته شده است. بیتار. با باندهایی که در دست داشت، آقای. بیتار در آقا زمزمه کرد. گوش معدنچی، “با من ازدواج می کنی؟”

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما