اما رادوکانو به دلیل جراحی روی مچ دست و مچ پا، اوپن فرانسه و ویمبلدون را از دست دادCNN

اما رادوکانو می‌گوید در حالی که پس از عمل جراحی روی هر دو مچ دست و یکی از مچ پا بهبود می‌یابد، «چند ماه آینده» از زمین تنیس دور خواهد بود.

رادوکانو در یک پست اینستاگرامی که شامل عکسی از او در بیمارستان با گچ بری روی دست راستش بود، گفت که برای رفع صدمات طولانی مدت باید تحت یک “روش کوچک” روی هر دو دست قرار گیرد.

او افزود که یک “روش جزئی” دیگر روی هر مچ پا انجام خواهد داد. این بازیکن 20 ساله توضیح داد که در نتیجه، مسابقات تنیس تابستان امسال از جمله مسابقات آزاد فرانسه و ویمبلدون را از دست خواهد داد.

رادوکانو در نامه ای دست نوشته نوشته است: “این برایم دردناک است که رویدادهای تابستانی را از دست خواهم داد و سعی کردم مسائل را کم اهمیت جلوه دهم، بنابراین از همه طرفدارانم تشکر می کنم که به حمایت من ادامه دادند، زمانی که حقایق را نمی دانستید.” اینستاگرام.

رادوکانو که در سال 2021 اوپن آمریکا را به دست آورد، در 18 ماه گذشته آسیب های زیادی را متحمل شده است که امیدهای او را برای موفقیت در زمین از بین برده است.

او قبل از مسابقات آزاد استرالیا در اوایل سال جاری از ناحیه مچ پا آسیب دید، در حالی که التهاب لوزه او را مجبور کرد از مسابقات آزاد آستین در ماه فوریه کنار بکشد.

در همین حال، یک مصدومیت مکرر مچ دست، که فصل گذشته رادوکانو را با مشکل مواجه کرد، در جریان مسابقات آزاد میامی، جایی که او در دور اول از آن خارج شد، بازگشت.

ماه گذشته رادوکانو در کمتر از یک ساعت در دور اول مسابقات آزاد اشتوتگارت شکست خورد.

رادوکانو در بازی دور سی و دوم خود مقابل یلنا اوستاپنکو از لتونی در مسابقات آزاد اشتوتگارت.

عملکرد او باعث شده است که او در رده بندی جهانی سقوط کند، جایی که او در حال حاضر در رتبه اول قرار دارد. 85، و استراحت مصدومیت به این معنی است که او از 100 نفر برتر خارج می شود.

رادوکانو گفت: “به جرات می توان گفت 10 ماه گذشته سخت بوده است، زیرا من با یک آسیب مکرر در استخوان هر دو دست مواجه شدم.”

من تمام تلاشم را کردم که درد را مدیریت کنم و در بیشتر سال‌های امسال و پایان سال گذشته با کاهش چشمگیر بار تمرینی، از دست دادن هفته‌ها تمرین و همچنین کوتاه کردن فصل گذشته برای بهبود آن، از طریق آن بازی کنم، متأسفانه این کافی نیست. ”

مسابقات آزاد فرانسه از 22 می در پاریس و ویمبلدون از 3 جولای در لندن آغاز می شود.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما