sibnewbanner

انتظار حق بیمه درمانی بالاتری داشته باشید، اما نه خیلی بیشتر

کارگران احتمالاً گزینه های بیشتری برای مراقبت از سلامت روان خواهند دید – اما ممکن است مجبور شوند برای قرار ملاقات منتظر بمانند. کایزر دریافت که کارفرمایان تقاضای رو به رشد برای خدمات بهداشت روان را گزارش کردند و بیش از یک چهارم کارفرمایان بزرگ گفتند که ارائه دهندگان سلامت روان را به شبکه های خود اضافه کرده اند، چه برای درمان حضوری یا آنلاین. با این حال، حدود 30 درصد گفتند که شبکه های آنها فاقد متخصصان بهداشت روان کافی برای دسترسی به موقع کارگران به مراقبت هستند.

برای افرادی که از طریق شغل بیمه ای ندارند و واجد شرایط برنامه های دولتی مانند Medicare یا Medicaid نیستند، ثبت نام آزاد در HealthCare.gov، بازار بیمه سلامت فدرال، از سه شنبه آغاز شد. ثبت نام آزاد همچنین در 17 ایالت (به علاوه ناحیه کلمبیا) که صرافی های خود را دارند در حال انجام است یا به زودی انجام خواهد شد.

خبر خوب این است که کمک های مالی گسترده با حق بیمه، که ابتدا به عنوان بخشی از برنامه امداد بیماری همه گیر دولت فدرال در دسترس قرار گرفت، توسط کنگره به عنوان بخشی از قانون کاهش تورم تا سال 2025 تمدید شد. در نتیجه، “اکثریت قریب به اتفاق” افرادی که در بازار قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه می خرند، یارانه هایی دریافت می کنند که حق بیمه آنها را کاهش می دهد، گزارش دیگری کایزر نشان داد.

مرکز خدمات مدیکر و خدمات مدیکید، آژانسی که بر HealthCare.gov نظارت دارد، گفت، از هر پنج مشتری، چهار نفر می‌توانند برنامه‌هایی را با قیمت 10 دلار در ماه یا کمتر پس از اعتبار مالیاتی پیدا کنند.

به‌علاوه، خلأ «اشکال خانوادگی» که برخی از اعضای خانواده‌های کارگران با دستمزد پایین‌تر را از واجد شرایط بودن برای کمک مالی با حق بیمه بازار بازمی‌داشت، برای سال 2023 رفع شده است.

افرادی که واجد شرایط دریافت یارانه بازار نیستند ممکن است شاهد افزایش حق بیمه در سال آینده به طور متوسط ​​4 درصد برای یک طرح معیار باشند، که تغییری نسبت به کاهش سالانه اخیر است. اما به دلیل تمدید یارانه های سخاوتمندانه تر، افرادی که قبلاً واجد شرایط کمک مالی نبوده اند، ممکن است اکنون واجد شرایط باشند، بنابراین باید به صورت آنلاین خرید کنند تا ببینند آیا تغییر برنامه ها منطقی است یا خیر.

کیتی کیث، مدیر سیاست سلامت و ابتکار قانون در مرکز حقوقی دانشگاه جورج تاون، گفت: «مردم باید تشویق شوند که برگردند و ببینند که چه چیزی واجد شرایط هستند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما