sibnewbanner

ایران بار دیگر بالاترین نشان مسئولیت جمعی را کشف کرد

ایرانسول برای دومین سال متوالی در دومین دوره «جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» موفق به دریافت «جایزه عالی ۶ ستاره مسئولیت اجتماعی» و «جایزه سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی» شد.

به گزارش روابط عمومی ایران، مراسم اختتامیه این جشنواره شامگاه دوشنبه 10 اسفند 1401 در مرکز همایش بین المللی صدا و سیما برگزار و از برگزیدگان جشنواره تجلیل شد.

برادران دکتر محمدمهدی دستیار وزیر صنایع عمومی وزارت صمت، دکتر بهمن عشقی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران و تعدادی از مدیران و فعالان حوزه روابط عمومی در این مراسم حضور داشتند.

در بخشی از این مراسم پیامی توسط خانم “تسوکو سوخی هارا” رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی قرائت شد و حاضران به تماشای سخنرانی ویدئویی استاد “وی آن وایزر” رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی پرداختند. اتحادیه.

در این مراسم جایزه 6 ستاره مسئولیت پذیری جامعه به ایرانسل و جایزه سفیر و مروج مسئولیت پذیری جامعه از روابط عمومی به دکتر بیژن عباسی و مدیرعامل ایرانسل اعطا شد.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با کشف این دو نشان موفق شد در بین برگزیدگان این جشنواره قرار گیرد و بالاترین امتیاز این جشنواره را در زمینه مسئولیت جمعی کسب کند.

دومین دوره جشن روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با هدف بهبود و ارتقای فعالیت‌های مسئولیت‌پذیری اجتماعی در سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت مولفه‌هایی مانند مسئولیت‌پذیری اجتماعی، بهبود تعامل با ذینفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیت‌های مسئولیت‌پذیری اجتماعی و نگاه فراتر از کمک های خیریه، از طریق یک موسسه فرهنگی پیوندهای عمومی رویای سازماندهی می شود.

در این جشنواره به ارتباط روابط عمومی با حوزه CSR توجه شد و در ارزیابی ها، تعامل هدفمند، ساختارمند و روشمند با ذینفعان سازمان های مختلف و پیاده سازی الگوهای بین المللی در فضای کسب و کار ایران مورد توجه قرار گرفت. حساب.

ایرانسل اولین تامین کننده 5G در ایران و پیشرو در کاهش شکاف دیجیتال و ارائه خدمات ارتباطی و تلاش برای رفع محرومیت های ارتباطی در سطح جوانان به ویژه در مناطق محروم طی سال های اخیر فعالیت های گسترده ای از جمله ساخت و ساز را انجام داده است. و بازسازی مدارس در مناطق سیل زده درختکاری و کمک به کاهش ردپای کربن، اهدای بسته های اینترنتی رایگان به گروه های مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا، راه اندازی اولین مرکز تماس با مشتریان به ویژه ناشنوایان با هدف از پاسخگویی بهتر به توانمندترین گروه ها، حمایت از شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان جوان و غیره به منظور ارائه خدمات در زمینه سرمایه گذاری شرکتی و مسئولیت پذیری شرکتی (CSR-CSI)، به اعضا و افراد است.

ایرانسل نیز سال گذشته برای اولین بار در صنعت فناوری و ارتباطات ایران، «گزارش پایداری کسب و کار» خود را منتشر کرد. این گزارش به بررسی تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی کسب‌وکار ایران بر جامعه ایران و مروری کوتاه بر شاخص‌ها، یافته‌ها، دستاوردها و چالش‌های ایران در توزیع و مدیریت تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی می‌پردازد. خود کسب و کار و همچنین مبنای طراحی، استخراج، ارزیابی و در نهایت مقایسه سالانه شاخص های عملکرد سازمان در مبحث «پایداری» و «کسب و کار مسئولانه» گنجانده شده است.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما