بانک کانارا یک طرح ویژه سپرده ثابت را با نرخ بهره 7.5 درصد راه اندازی می کند. مزایا، دوره تصدی و موارد دیگر را بررسی کنید اخبار مالی شخصی

دهلی نو: بانک کانارا طرح سپرده ثابت ویژه ای را ارائه کرده است که نرخ سود 7.50 درصد را ارائه می کند. مدت زمان این طرح 666 روز است. بانک تحت این طرح نرخ بهره 7 درصدی را برای مشتریان عمومی ارائه می دهد، در حالی که شهروندان سالخورده سود 7.5 درصدی در این طرح سپرده ثابت دریافت خواهند کرد. این طرح برای مبلغ زیر 2 میلیارد روپیه است.

همچنین بخوانید: گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو 15 تا 20 درصد در هند گران تر خواهند بود.

بانک کانارا یک اینفوگرافیک را در دسته رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشته است که از راه اندازی این طرح جدید 666 روزه 666 روزه خبر می دهد. نوشته بود: «اکنون حداکثر بازدهی را از سرمایه خود دریافت کنید! ارائه طرح سپرده ویژه کانارا که سود 7.50% را با سرمایه گذاری 666 روزه ارائه می دهد.

Canara خرده فروشی Utsav

به مناسبت فصل جشنواره، بانک کانارا نرخ بهره جذابی را برای وام مسکن و وام خودرو ارائه می دهد. علاوه بر این، بانک نیز معافیت کاملی از هزینه های اسناد و پردازش می دهد. مشتریان می توانند به صورت آنلاین درخواست دهند و تأیید فوری وام های شخصی را دریافت کنند.

همچنین بخوانید | صندوق بین‌المللی پول هشدار می‌دهد که خطر رکود اقتصادی بیشتر و چشم‌انداز تاریک جهانی در سال‌های آینده وجود دارد

مزایا عبارتند از: EMI پایین تر، نرخ بهره جذاب و پشتیبانی خوب از مشتری با یک رابطه طولانی مدت.

بانک کانارا نرخ وام را افزایش می دهد

این بانک قبلاً اعلام کرده بود که نرخ وام مرتبط با رپو (RLLR) و نرخ وام بر مبنای هزینه نهایی وجوه (MCLR) را به دنبال سایر بانک ها افزایش می دهد. نرخ تجدیدنظر شده از 7 اکتبر 2022 اجرایی شد. بانک MCLR و RLLR را در همه دوره‌ها افزایش داد. لازم به ذکر است که RBI نرخ رپو را چند روز قبل 50 واحد افزایش داد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما