بودجه نیویورک واقعا دیر شده است. چه چیزی اینقدر طول می کشد؟

برای دومین سال متوالی، خانم هوچول خواستار تغییراتی در قوانین وثیقه ایالتی شده است که بازداشت افراد قبل از محاکمه را برای قضات آسان تر می کند. بار دیگر، پیشنهاد او با مخالفت سرسخت مجلس مقننه روبرو شد و مخالفان دموکرات گفتند که این تغییر به طور ناعادلانه فقرا را مجازات خواهد کرد.

به گفته دو نفر آشنا با بحث، با این حال، رهبران ظاهرا به توافقی نزدیک شده اند که به قضات اجازه می دهد حتی در صورت عدم وجود خطر فرار، وثیقه تعیین کنند. این ترتیب به این معنی است که قضات دیگر نیازی به انتخاب ابزار “کمترین محدودیت” لازم برای اطمینان از بازگشت متهمان به تاریخ دادگاه ندارند. اما به نظر می رسد قانونگذاران موافقت کرده اند که اکثر تغییرات سال 2019 در قانون وثیقه ایالتی که اکثریت قریب به اتفاق جنایات و جرایم غیر خشونت آمیز را واجد شرایط وثیقه نمی کند، دست نخورده باقی بگذارند.

ام‌اس. هوچول همچنین یک پیشنهاد بلندپروازانه برای تشویق ساخت 800000 خانه در سراسر ایالت ارائه کرده است. اما طرح او، که اهداف رشد محلی را تعیین می‌کرد و به دولت اجازه می‌داد تا مسکن در مناطقی را که نتوانستند اهداف را برآورده کنند، الزامی کند، با مخالفت شدید قانون‌گذاران، به‌ویژه در مجلس مواجه شد.

و در حالی که برخی از ناظران آلبانی حدس زده اند که خانم. هوچول از تحمیل چنین دستوراتی منصرف شده است، او علناً نسبت به اینکه انگیزه ها به تنهایی حجم ساخت و سازهای لازم برای رفع نیازهای مسکن نیویورک را افزایش می دهد، تردید داشت. سایر مسائل مسکن، مانند تخفیف های مالیاتی تمدید شده برای توسعه دهندگان، و تغییر فضای خلاقانه که می تواند عرضه را افزایش دهد، هنوز روی میز است.

ام‌اس. هوچول بارها گفته است که بودجه خوب بهتر از بودجه به موقع است. در واقع، این با آخرین مذاکراتی که انجام شده فاصله زیادی دارد: بودجه تا اوایل آگوست سال 2010 تصویب نشد، تنها چند روز کمتر از رکورد ثبت شده در سال 2004، زمانی که در اوت به تصویب رسید. 11.

کارگران ایالتی به لطف صورتحساب های افزایش دهنده به دریافت چک های حقوق خود ادامه خواهند داد. اما برخی چیزها به این راحتی به تعویق نمی‌افتند.

در 26 آوریل، برنامه بودجه اجرایی شهر نیویورک قرار است – با توجه به عدم اطمینان در آلبانی، این یک چالش خواهد بود.

و ساعت بودجه تنها چیزی نیست که تیک تیک می زند: جلسه قانونگذاری 2023 فقط تا 8 ژوئن ادامه دارد.

هنگامی که قراردادهای وثیقه و مسکن محقق می شود، قانونگذاران باید به موضوعات دیگری روی آورند، از جمله:

نیویورک چگونه برای کاهش شدید انتشار گازهای گلخانه ای مورد نیاز طبق قانون آب و هوا در سال 2019 پرداخت می کند؟ آیا دولت تعداد مدارس منشور را افزایش می دهد، حداقل دستمزد را افزایش می دهد یا سیگار منتول را ممنوع می کند؟

چه کسی کمبود بودجه مترو را جبران خواهد کرد؟

زمان ممکن است نشان دهد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما