sibnewbanner

بیش از 3000 میلیارد تومان درخواست وام در مرحله آزمایشی ثبت کرد

پس از استقبال گسترده کاربران دیجیتال از مرحله آزمایشی خدمات اعتباری بانک میلت، این مرحله عملیاتی شده است و از این پس تمامی متقاضیان واجد شرایط تعیین شده می توانند به سرعت از این وام مطلع شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دیجی‌پی، از هفته دوم فروردین ماه 1401، خدمات خرید اقساطی از کالاهای دیجیتال با شرایط جدید و با همکاری بانک میلت راه‌اندازی شد و فرصتی فراهم شد تا دارندگان حساب در این بانک می توانست تا سقف 30 میلیون تومان از کالاهای دیجیتال خریداری کند و هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت کند. در مرحله آزمایشی، بیش از 100 هزار درخواست برای دریافت این وام به این روش و بدون اطلاع رسانی گسترده (حدود 3000 درخواست معادل 90 میلیارد تومان در روز) ثبت شد و علیرغم اینکه مدت زمان پیش بینی شده برای مرحله آزمایشی دو است. ماه ها بود، به دلیل استقبال گسترده، مرحله اجرا و عملیاتی شدن به این شکل از 20 شهریور آغاز شد.

در روش جدید خرید اقساطی دیجیتال، متقاضیان در صورت داشتن حساب فعال در بانک میلت، چک به نام متقاضی و رتبه اعتباری تجاری مورد نیاز در اعتبارسنجی می توانند تا سقف 30 میلیون تومان اعتبار از بانک میلت دریافت کنند. فرآیند، و بیش از 8 خرید یک میلیون نوع کالا در اقساط دیجیتال.

متقاضیان برای یافتن این اعتبار نیازی به ضامن ندارند و تمامی کاربران بین 18 تا 70 سال می توانند از آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دیجی پی، اگرچه تمامی مراحل ثبت نام غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن به راحتی قابل پیگیری است، اما این شرکت برای آسودگی خاطر کاربران و تسریع در اخذ مدارک و چک ها غرب تهران (شهرک غرب) و شرق تهران (نارمک) راه اندازی شده اند تا کاربرانی که می خواهند با کمک کارشناسان این شرکت فرآیند کشف اعتبار را تکمیل کنند می توانند به این دو مرکز مراجعه کنند.

در وب سایت دیجی پی می توانید اطلاعات جامع تری در مورد نحوه یافتن این اعتبار و شرایط لازم برای دریافت آن بیابید و در اپلیکیشن درخواست این اعتبار را ثبت کنید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما