تقویت امنیت فرودگاه بین‌المللی بمبئی پس از هشدار دروغین بمب در پرواز IndiGo | اخبار هوانوردی

از طریق فرودگاه بین المللی بمبئی یک پرواز داشته باشید، سپس مسافران هشدار را حفظ کنید! قبل از زمان پرواز برنامه ریزی شده خود به فرودگاه برسید زیرا اوایل امروز فرودگاه بین المللی بمبئی اخطاری در مورد قرار دادن بمب در هواپیمای IndiGo دریافت کرد. در حالی که معلوم شد این هشدار یک فریب است، آژانس های امنیتی پس از دریافت ایمیلی از سوی مقامات مبنی بر تهدید بمب گذاری در یکی از هواپیماها در حالت آماده باش قرار گرفته اند. شنبه شب ایمیلی در فرودگاه بمبئی دریافت شد که در آن نوشته شده بود بمبی در پرواز Indigo به شماره 6E 6045 جاسازی شده است که به دلیل آن تدابیر امنیتی در فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی ماهاراج افزایش یافته است.

یک مقام رسمی گفت: شنبه شب ایمیلی در فرودگاه بمبئی دریافت شد که در آن نوشته شده بود بمبی در پرواز Indigo به شماره 6E 6045 جاسازی شده است. این پرواز قرار بود از بمبئی بلند شود و در احمدآباد فرود آید. پلیس بمبئی گفت که پس از ایمیل بررسی شد، اما چیزی در پرواز پیدا نشد. با این حال، پرواز با تاخیر انجام شد. نهادهای امنیتی در حال بررسی این موضوع هستند.

حادثه مشابهی در ماه اوت رخ داد، جایی که یک مرد مست با تهدید بمب افکنی با مقامات فرودگاه تماس گرفت تا از پرواز چنای-دبی IndiGo جلوگیری کند. این مرد برای جلوگیری از خروج اعضای خانواده اش به خارج از کشور که از طریق این هواپیما در حال تردد بودند دست به این اقدام زد.

همچنین بخوانید : خطوط هوایی ملی میانمار مورد حمله قرار گرفت! یکی از مسافران هنگام فرود شلیک کرد

ساکن شهر می خواست از پرواز دو نفر از اعضای خانواده خود به دبی جلوگیری کند و تهدید را به اتاق کنترل پلیس شهر رساند و سازمان های امنیتی را بر آن داشت تا در داخل پرواز Indigo که در ابتدا قرار بود ساعت 7:20 حرکت می کرد، جستجوی کامل را آغاز کنند. روز شنبه (27 اوت) هستم.

(با ورودی های ANI)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم