حمل و نقل و خرید در آخرین لحظه تعطیلات توسط طوفان زمستانی پیچیده شده است

خریداران تعطیلات که در حال تقلا برای سفارش دادن هدایای لحظه آخری هستند، و آنهایی که صبورانه منتظر رسیدن بسته های خود هستند، نگرانی دیگری برای بررسی لیست خود دارند: طوفان زمستانی که بسیاری از ایالات متحده را فراگرفته می تواند تأثیر منفی بر حمل و نقل داشته باشد.

در یک سال معمولی، مصرف کنندگان به احتمال زیاد اقلام خود را در زمان کوتاه، قبل از شروع جشن ها دریافت می کنند. امسال، برخی از خریداران ممکن است مجبور شوند ترتیبات دیگری را انجام دهند یا توضیح دهند که هدایای آنها بعد از کریسمس که یکشنبه است به دستشان می رسد.

حمل‌کنندگان بزرگ گفتند که از نزدیک وضعیت آب و هوا را در سراسر ایالات متحده دنبال می‌کنند و در صورت بروز اختلالات به مشتریان هشدار می‌دهند، اما تعداد کمی در این هفته گزارش شده است. این شرکت ها گفتند که مشتریانی که نگران تحویل هستند باید وب سایت های فرستنده را برای به روز رسانی کنترل کنند.

سخنگوی خدمات پستی گفت که پیش‌بینی آب‌وهوای روزانه را برای کارمندان در این زمینه صادر می‌کند و از اطلاعات تامین‌کنندگان و همچنین دولت‌های فدرال، ایالتی و محلی و سایر منابع برای تصمیم‌گیری در مورد عملیات خود استفاده می‌کند.

UPS گفت که تیمی از هواشناسان را برای نظارت و برنامه ریزی در مورد آب و هوای بد در اختیار دارد. تا روز پنجشنبه، این شرکت یک هشدار خدماتی برای منطقه Midwest صادر کرده بود و به مشتریان می‌گفت که برنامه‌های اضطراری برای کمک به ارسال محموله‌ها «در اسرع وقت که شرایط اجازه می‌دهد» وجود دارد.

فدرال اکسپرس در بیانیه‌ای اعلام کرد که برنامه‌های اضطراری نیز برای حفظ امنیت کارکنان و به حداقل رساندن اختلالات دارد.

سخنگوی آمازون گفت که این شرکت به همین ترتیب آماده است و مشتریانی که امیدوارند به موقع برای کریسمس هدایایی دریافت کنند، باید به دنبال فهرست‌هایی باشند که می‌گویند محصولات «تا کریسمس می‌رسند»، زیرا تاریخ‌های تحویل در حساب پرداخت برای آب و هوا و سایر عوامل ذکر شده است.

سم استفنسون، سخنگوی آمازون در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که اکثریت قریب به اتفاق تحویل‌ها بدون مشکل به مشتریان ارسال می‌شود، اگر اتفاقی رخ دهد، ما مستقیماً با مشتریان کار می‌کنیم تا آن را درست کنیم.»

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما