خرید پایه پرچم فروش پایه پرچم رومیزی و تشریفات + خودرویی پارسه پرچم

پایه پرچم یکی از عناصر مهم در هر کشور است. این ستون با شکوه که نمادی از افتخار و هویت ملی می‌باشد، به عنوان نمادگذاری برای ملتی استوار و یکپارچه شناخته می‌شود. پایه پرچم به عنوان جایگاه خاصی در مراسمات رسمی، تشریفات دیپلماتیک، فعالیت‌های اجتماعی، ورزشی و نظامی قرار دارد.

پایه پرچم رومیزی و تشریفات را در هر تیراژی بصورت تکی و یا در تیراژ بالا ثبت سفارش نمایید. پایه پرچم محلی برای نصب و قراردادن انواع پرچم بوده که در زیبایی و دید آن تاثیری ویژه بر زیبایی پرچم دارد. هر نوع پایه پرچم رومیزی با استفاده از مواد متفاوتی تولید و عرضه میگردد. از مهمترین مواد اولیه برای تولید پایه پرچم میتوان به سنگ، پلاستیک، چوب و… اشاره کرد. پرشین پرچم با تولید پایه پرچم رومیزی سنگی با قیمت استثنایی و ویژه نصب پرچم رومیزی در خدمت مشتریان گرامی میباشد. از عمومی ترین محصولات در زمان خرید پرچم رومیزی میتوان به پایه پرچم رومیزی سنگی اشاره کرد.

  • پایه پرچم همواره از لوله های فلزی با قطر بین 6-15 سانتیمترساخته می شود.
  • نیاز به این تغییرات در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی نیز همگام با سایر بخش ها مشهود است.
  • عیار بتون استفاده شده برای پایه پرچم، 350 می باشد تا استحکام کافی را داشته باشد.
  • پایه های تک میله و چند میله هستند که می توان یک یا چند پرچم را به آن متصل کرد.

این ستون زیبا معمولاً از جنس فلزی ساخته می‌شود و قرارگیری آن در مکان‌های مختلف از جمله پارک‌ها، میدان‌ها و ساختمان‌های عمومی معمول است. پایه پرچم به صورت عمودی و به ارتفاع معینی نصب می‌شود و پرچم ملی به بالای آن معلق می‌شود.

پایه پرچم دیواری گروه اندیشه تبلیغ به منظور نصب پرچم بر روی دیوار و نما طراحی شده است که در دو تیپ فلزی و آلومینیومی قابل هرضه میباشد. شرکت چاپ پرچم بارنگ با چندین سال سابقه پر افتخار در زمینه چاپ پرچم در حال خدمات‌رسانی به ایران عزیز است و تا جای ممکن این کار را بصورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا انجام می‌دهد. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. شما می توانید برای انتخاب پایه مناسب پرچم خود از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید ، همکاران ما در بخش فروش بهترین پیشنهاد را برای شما خواهند داشت .از طریق شماره ۷۸۴ ۹۴ ۶۵۵ ۰۲۱  با ما تماس بگیرید.خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم . فضای تبلیغاتی مفید 3×1 متر مربع
تولید تابلو تبلیغاتی استرابرد، پرتابل با فک متحرک ، تیر برقی با فک متحرک ( ریلی) ، لمپوست بنر ، فرفره پارکی ، https://partowsazan.com/fa/%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA/news/8687/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DB%B9-%D9%85/ ، بیلبورد ، تابلو لایت باکس و…

پرچم اهتزاز ایران – 150*90

فراوانی رنگ‌ها، طرح‌ها و اندازه‌ها در پایه‌های پرچم وجود دارد، اما معمولاً از رنگ‌ها و علائمی که با هویت ملی کشور خاصی مرتبط است استفاده می‌شود. برخی از پایه‌های پرچم حاوی نقوش یا تزئیناتی هستند که به تاریخ و فرهنگ آن کشور مرتبط می‌شوند.

پرچم ساحلی قطره ای (3متری 2 رو)

پایه پرچم به عنوان نمادگذاری برای عزت و شکوه ملتی عمده است. این ستون به طور معمول در جشنواره‌ها و رویدادهای رسمی به نمایش گذاشته می‌شود و به عنوان قسمتی از آیین تجلیل از هویت ملی و تلاش برای حفظ ارزش‌ها و مقام‌های یک کشور به کار می‌رود.

امید است بتوانیم در راستای کسب رضایت شما عزیزان در تامین اقلام مصرفی در ادارات، کارخانجات، بیمارستان ها، مدارس و… قدمی مفید برداشته باشیم. یکی از متداولترین پرچم های تبلیغاتی با قابلیت استفاده در همایش ها، سمینارها، اتاق مدیران و… ، پرچم های تشریفات می باشند. پایه های پرچم تشریفات تشکیل شده از میله استیل تلسکوبی که تا ارتفاع 2 متر و 20 سانتیمتر افزایش طول می یابد. پایه پرچم رومیزی از یک میله اتصال و یک صفحه نگهدارنده از جنس سنگ یا استیل  بصورت پلکسی و خاتم کاری تولید شده است. تولید و فروش انواع مختلف پایه های  پرچم رومیزی و پرچم تشریفات، اهتزاز و ساحلی. برج پرچم ها پایه های بسیار بزرگی هستند که برای نصب پرچم هایی با ابعاد بسیار بزرگ به کار می روند و معمولا در فضا های باز مانند میادین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این برج پرچم ها از جنس فلز آهن و گالوانیزه گرم بوده و ارتفاعشان از 10 متر تا 20 متر متفاوت است. در تولید پایه پرچم لوله ای 9 متری از لوله های صنعتی فولادی با ترتیب 5 – 4 – 3 اینچ از پایین به بالا استفاده می شود .

پایه پرچم یکی از عناصر مهم در مراسمات نظامی است. در این مراسمات، سربازان پرچم را به پایه‌های خود می‌کوبند تا نشان دهند که آمادگی خود را برای دفاع از کشور و هویت ملی نشان می‌دهند. این عمل به عنوان یک نماد از اعتقادات و پایبندی سربازان به کشور و پرچم استفاده می‌شود.

پایه پرچم در ورزش نیز نقش مهمی دارد. در مسابقات ورزشی بین المللی، عموماً پایه پرچم کشورها در کنار هم قرار می‌گیرد و نمایانگر یکپارچگی و وحدت میان ملت‌هاست. همچنین، پایه پرچم به عنوان نمادی از افتخار و شجاعت ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پایه پرچم در مراسمات دیپلماتیک نیز نقش حائز اهمیتی دارد. در این مراسمات، پایه پرچم به عنوان نمادی از حضور نمایندگان کشوری در جلسات بین‌المللی استفاده می‌شود و نشان می‌دهد که آن کشور حقوق و منافع خود را به صورت قطعی دفاع می‌کند.

پایه پرچم تنها یک ستون فلزی نیست، بلکه نمادی است از هویت ملی و ارزش‌های یک کشور. این ستون با شکوه و زیبایی خود، نشان می‌دهد که مردمان یک ملت به چهارچوب ارزش‌ها و تمدن خود پایبند هستند و آمادگی دارند برای حفظ آن‌ها هر چه تلاش کنند. پایه پرچم نمادی است از اتحاد و همبستگی ملتی که با مفاخر و مقام‌های خود افتخار می‌کند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما