sibnewbanner

دستگیری یکی از متهمان باند کلاهبرداری میلیاردی در تهران

متهم 38 ساله در تحقیقات مقدماتی به کلاهبرداری و کلاهبرداری تحت عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر با همکاری چند نفر دیگر اعتراف کرد به گونه ای که از خریداران خودروهای صفر کیلومتر خریداری و سپس به فروش رسانده است. تا کنون 60 نفر از مفقودین شناسایی و به کلانتری نیز مراجعه کرده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ رئیس پلیس تهران از دستگیری یکی از متهمان باند کلاهبرداری واقعی خودرو در صفر کیلومتری غرب تهران خبر داد و گفت: تاکنون 60 نفر شناسایی و کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را 4 هزار نفر شناسایی کردند. میلیارد ریال

گروهبان جلیل مقوفی در توضیح این خبر گفت: پس از اطلاع از این خبر و چندین شکایت مشابه به ویژه در خصوص کلاهبرداری از شرکتی با عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر در غرب تهران، تیمی از ماموران کلانتری تهران رسیدگی به این موضوع را بر عهده گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و بازرسی های اداری هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند، تصریح کرد: تیمی از ماموران مجرب پس از کسب مجوز قضایی به مخفیگاه متهم مراجعه و یکی از متهمان را در محل دستگیر کردند. و تعدادی مدارک مرتبط همچنین کلاهبرداری در فروشگاه کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم 38 ساله در تحقیقات مقدماتی به کلاهبرداری و کلاهبرداری تحت عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر با همکاری چند نفر دیگر اعتراف کرد به گونه ای که اقدام به خرید کردند. و سپس به چند نفر خودروهای صفر کیلومتر فروخته است که تاکنون 60 نفر از مالباختگان شناسایی و به کلانتری معرفی شده اند.

گروهبان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این کلاهبرداری را 4 هزار میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: متهم به مرجع قضائی معرفی و تحقیقات تکمیلی برای دستگیری متهم دیگر و شناسایی مالباختگان ادامه دارد. “

این مقام اداری در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا دارم نسبت به خرید خودرو از منابع موثق اقدام کنند تا در دام این افراد سودجو گرفتار نشوید.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما