ده مفید درس درباره خرید بک لینک That you’ll همیشه به یاد داشته باشید

با کلمه کلیدی اصلی لینک ندهید. این اشتباه به صورت مکرر اتفاق افتاده است که از کلمات کلیدی اصلی در انکر تکست استفاده شده است که این کار عملا صحیح نیست. باید به صورت آهسته اقدام به قطع لینک سازی خارجی بکنیم.اما چه زمانی؟ اگر بک لینک پروفایل سایت شما تعداد قابلتوجهی لینک ایرانی داشته باشد میتوانید از بک لینک خارجی هم استفاده کنید. شما فقط به پیوندها احتیاج ندارین، به پیوندهایی با کیفیت بالا نیز نیاز دارین. بکلینکی که از وسط متن ایجاد میشود ارزش بیشتری دارد نسبت به لینکی که فقط خوده کلمه کلیدی لینک داده شده است. 1. از هر سرویس بلاگ دهی فقط یک بلاگ برای خودتان بگیرید و بسازید چرا که آی پی های متفاوتی داشته باشند و گوگل کمتر به این بک لینک ها شک کند. در میهن بک لینک لینکها به صورت پکیجی ارائه میشود و اگر تمایل دارید به صورت گروهی لینک بخرید این کار را انجام میدهند . راش وب بهترین لینکهای ساید واید از سایتهای معتبر ایران از لحاظ کیفیت و قیمت را در کنار هم جمعآوری کرده و با تضمین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد.بیشتر این لینکها از سایت های خبری ارائه شده .بیشتر لینکها به صورت متنی میباشند. Th is data has ᠎been gener​ated by GSA C​ontent ​Ge​nerato​r ᠎DE MO.

در غیر این صورت شما توانسته اید بک لینک خوب دریافت کنید. استفاده از تعداد زیاد محتوا باعث اسپم و غیر طبیعی شناخته شدن لینک سازی شود. این موضوع علاوه بر اینکه کیفیت لینک سازی خارجی دستی شما را افزایش میدهد موجب دریافت بکلینکهای طبیعی از سایتهای دیگر نیز میشود. اگر بتوانید لینک سایتی در زمینه موضوع تخصصی خودتان به دست بیاورید بسیار معتبرتر از این است که در سایتهای عمومی لینک داشته باشید. با قرار دادن این کد می توان تاثیر این لینک های مخرب را از بین برد. https://digiclassor.ir/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c/ است که در برخی موارد نیز تغییرات محسوس (برای کسانی که پکیج کامل «سون بک لینک» را متشکل از 21 سایت خریداری نموده اند) در رتبه بین 35 تا 45 روز طول کشیده است. برخی سایت ها پست های مهمان می پذیرند. وب سایت هایی با محتوای مناسب، تعامل قوی با کاربر، و راهکار های قوی سئو دارند، اغلب قیمت های بالاتری را برای لینک سازی خود می طلبند. 1. قیمت: پارامتر قیمت در شهرهای مختلف ایران متفاوت است مثلاً مردم شهر مشهد قدرت خرید پایینتری دارند و در نتیجه تقاضای آنها برای تابلوهای ارزان بیشتر است برخلاف مردم شهر تهران که پایتخت ایران است به دنبال کیفیت بیشتر هستند که قیمتهای بالاتری هم دارد.

فالو یا نوفالو بودن بک لینکها نیز اهمیت دارد. بهترین حالت استفاده از لینکهای خارجی در سیستم لینک سازی از نوع PBN است که در آن به دلیل مخفی بودن روند لینک سازی احتمال پنالتی شدن بسیار کم است. راهکار این است که لینک سازی را طوری انجام دهیم تا گوگل متوجه دستی بودن آن نشود که در ادامه در مورد لینک سازی طبیعی و اصولی هم صحبت خواهم کرد. همانطور که در مقاله لینک سازی داخلی در سایت کلیک اول به آن پرداخته شد، مورد اصلی در شناسایی لینک طبیعی از لینک های مخرب استفاده از انکر تکست مرتبط است که توسط الگوریتم پنگوئن شناسایی شده و سایت را رتبه بندی می کند. در کل، بک لینک های فالو برای بهبود رتبه و اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو مؤثرتر هستند، اما بک لینک های نوفالو نیز می توانند به جذب ترافیک، افزایش نام آوری و بهبود رابطه با صاحبان سایت های دیگر کمک کنند. در همین راستا گوگل شمارا هم تحت عنوان یک تارنما دارای اعتبار اکانت مینماید و در غایت شما ارتقاء جايگاه پیدا می کنید . اعتبار دامنه سایت: یکی از فاکتورهایی که توسط شرکت MOZ معرفی شده است که به شناسایی کیفیت بک لینک می پردازد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد با هدف خدمات رسانی به مشتریان محتواهایی سئو شده با بهترین لینک سازی ، لینک های داخلی و خارجی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. نه در لینک های داخلی و نه در لینک سازی خارجی از کلمات کلیدی استفاده نکنید. متاسفانه امروزه تعداد زیادی از افراد سودجو در سایت های نامعتبر و مرده که هیچ گونه بازدیدی ندارند بک لینک های شما را قرار می دهند، پس شک نکنید که موتور جستجوی گوگل هوشمندانه تشخیص می دهد که با کمک خرید بک لینک شما قصد دارید تا سایت خود را ارتقاء دهید. لینکهای خروجی: در واقع لینکهایی برای دیگر وبسایتها هستند که شما در سایت خود قرار میدهید. دریافت بک لینک از این نوع وبسایتها در مقابل سایر وبسایتها دشوارتر بوده و به همین خاطر برای گوگل ارزشمندتر و معتبرتر است. در این مطلب 3 سایت قدیمی و معتبر را معرفی میکنیم .

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما