sibnewbanner

دوره جدید معاملات برای بازیکنان کالج به معنای ملاحظات تجاری است، مانند مالیات

از برخی جهات، آنها تجربه حرفه ای دارند.

میچ لایت‌فوت، بازیکن سال ششم در کانزاس، که علیرغم نقش ذخیره‌اش، توانسته است با یک شرکت تولید بطری آب و یک فروشگاه فست‌فود در لارنس، کان، قراردادهای تاییدیه ببندد، گفت: «این یک تجربه یادگیری بود. “و این فقط نوک کوه یخ است. سال آینده در این زمان بسیار متفاوت به نظر می رسد.»

بازیکنان در فینال چهار مردان و زنان، در حال حاضر در برنامه‌هایی که توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند، در پایان تورنمنت‌ها سکوی بزرگ‌تری کسب کرده‌اند.

بازیکنان زن ممکن است فرصت‌های سودآورتری را جذب کنند.

همانطور که یک گزارش برابری جنسیتی که مسابقات مردان و زنان را مورد بررسی قرار داد، اشاره کرد، پیج بوکرز، ستاره کانکتیکات، در سال گذشته تعداد فالوورهای اینستاگرامی بیشتری نسبت به ترکیب اصلی تیم‌های چهار فینال مردان داشت. او اولین ورزشکار کالج بود که با Gatorade قراردادی را امضا کرد.

آلیا بوستون، ستاره کارولینای جنوبی که جانشین بوکرز به عنوان بهترین بازیکن سال نایسمیت شد، بیش از یک سال پیش یک شرکت با مسئولیت محدود تشکیل داد تا بتواند از حد و اندازه خود به عنوان یک بازیکن بسکتبال درآمد کسب کند. او همچنین یک عامل بازاریابی استخدام کرده است.

بوستون دو معامله مهم دارد، با یک سالن و یک رستوران زنجیره ای، اما انتظار دارد که در سال آینده معاملات دیگری انجام شود. مادرش، کلئون، گفت: “من آن را به وجود خواهم آورد.”

کلئون بوستون گفت که او و همسرش آل، مدت‌ها به دخترانشان اهمیت عاقل بودن با پول را موعظه کرده بودند. وقتی آلیا بوستون و خواهر بزرگترش الکسیس در مدرسه ابتدایی بودند، مادرشان ماشین را متوقف کرد و برگشت تا با آنها صحبت کند وقتی ماشینی زیبا به نام اینفینیتی را دید که در فضایی پارک شده بود که جلوی آن “فقط مستاجران” مشخص شده بود. از یک ساختمان آپارتمانی

گفتم: آیا آن علامت را می بینی؟ کلئون گفت آن را بخوانید. “اگر برای یک محل زندگی به کسی اجاره می دهید، چرا چنین ماشین گران قیمتی می خرید؟”

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما