دیسانتیس ترامپ را به دلیل رد شدن از رویداد آیووا و امتناع از تعهد به مناظره مورد انتقاد قرار داد

در مصاحبه رادیویی روز چهارشنبه، فرماندار. ران دیسانتیس از فلوریدا، رئیس‌جمهور سابق دونالد جی. ترامپ را به دلیل برنامه‌ریزی برای نادیده گرفتن گردهمایی نامزدهای ریاست‌جمهوری در آیووا در آخر هفته و همچنین به خاطر عدم تعهد به مناظره حزب جمهوری‌خواه در ماه آینده مورد انتقاد قرار داد.

“هیچ کس حق این نامزدی را ندارد.” دیسانتیس به هاوی کار مجری محافظه کار رادیویی گفت. “شما باید نامزدی را کسب کنید.”

وی افزود: «من در همه مناظره‌ها حضور خواهم داشت، زیرا مردم آمریکا مستحق این هستند که مستقیماً درباره دیدگاه ما برای کشور و اینکه چگونه می‌توانیم جو بایدن را شکست دهیم، از ما بشنوند».

آقای. اظهارات دیسانتیس نشانه این بود که او همچنان به انتقادات خود از آقای دکتر ادامه می دهد. ترامپ، رقیب اصلی او برای نامزدی جمهوری‌خواهان، که در نظرسنجی‌های ملی برتری قابل توجهی را نسبت به فرماندار حفظ کرده است. از آنجایی که رقابت به سرعت بالاتر می رود، نامزدهایی که به دنبال برکناری آقای. ترامپ به‌عنوان نامزد پیشتاز، امیدوار است فرصت‌های بیشتری برای ایجاد تضاد با او، به‌ویژه در مناظره‌ها و انجمن‌ها داشته باشد.

تا کنون آقای ترامپ متعهد به شرکت در یک آگوست نیست. 23 مناظره در میلواکی برای نامزدهای جمهوری خواه. مشاوران او گفته‌اند که بعید است او این کار را انجام دهد، هم به دلیل برتری او در نظرسنجی‌ها و هم به دلیل روابط خصمانه‌اش با فاکس نیوز، که میزبان این مناظره است.

و آقای ترامپ همچنین تصمیم گرفته است که در اجلاس رهبری خانواده در دموین این هفته شرکت نکند، که در آن آقای آقایی حضور خواهد داشت. دیسانتیس، سناتور تیم اسکات از کارولینای جنوبی، فرماندار سابق. نیکی هیلی از کارولینای جنوبی، معاون سابق رئیس جمهور مایک پنس و دیگر افراد امیدوار در سال 2024. این رویداد توسط رهبران بانفوذ در میان مسیحیان انجیلی ایالت، که یک بلوک رای دهنده کلیدی در گروه های جمهوری خواه هستند، سازماندهی می شود.

استیون چونگ، سخنگوی آقای. ترامپ آقای را برکنار کرد. انتقادات دسانتیس، متهم کردن او به “پرتاب عصبانیت به دلیل اینکه او به شدت ضرر می کند.”

آقای دیسانتیس باید روی کمپین شکست‌خورده‌اش تمرکز کند. Cheung در بیانیه ای گفت. وی افزود که آقای ترامپ پیشتاز است زیرا رای دهندگان می دانند که او تنها کسی است که می تواند جو بایدن را شکست دهد و کاخ سفید را پس بگیرد.

برنده شدن در رقابتهای حزبی آیووا در ژانویه. 15 بخش مهمی از Mr. استراتژی دیسانتیس او به سمت آقای نقل مکان کرده است. حق ترامپ در مورد مسائل اجتماعی مانند حقوق همجنسگرایان و سقط جنین، در تلاشی بالقوه برای ارتباط با رای دهندگان انجیلی در آنجا.

در روزهای اخیر آقای کمپین DeSantis به دنبال برجسته کردن آقای. غیبت ترامپ در آیووا و همچنین تک تیراندازی رئیس جمهور سابق در شبکه های اجتماعی به فرماندار. کیم رینولدز که نزد محافظه کاران این ایالت محبوبیت دارد.

در مصاحبه رادیویی خود در روز چهارشنبه، آقای. دیسانتیس همچنین از آقای دکتر انتقاد کرد. ترامپ به دلیل «عدم تحقق» وعده های انتخاباتی سال 2016 خود مبنی بر «خشک کردن باتلاق» و ساخت دیوار در مرز جنوبی. و گفت که دو نفر از آقایان سیاست پیشنهادی ترامپ برای سال 2024 – ساخت شهرهای جدید آینده نگرانه در زمین فدرال و اجازه دادن به والدین برای انتخاب مستقیم مدیران مدارس دولتی – “ایده های خوبی نبود.”

آقای “هر نامزد باید مورد آزمایش قرار گیرد.” دسانتیس گفت: “و من فکر می کنم او باید قدم بردارد و این کار را انجام دهد.”

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما