دیشا پاتانی در روز تولدش تایگر شروف دوست پسر سابقش را با زیباترین عکس آرزو می کند | اخبار مردم

بمبئی: در حالی که تایگر شروف روز پنجشنبه 33 ساله شد، دوست دختر و بازیگر شایعه شده او دیشا پاتانی برای او آرزوی تولدی شیرین نوشت. دیشا با استفاده از استوری های اینستاگرام، یک عکس دوست داشتنی از یک پسر تولد انداخت و روی آن نوشت: “زیباترین و الهام بخش ترین بمان. روزت مبارک.”

در تصویر، ببر با یک لباس ورزشی همراه با روسری کلاه خز با چاپ ببر دیده می شود. تایگر و دیشا چندین سال است که شایعه شده است که با هم قرار دارند. آنها با تعطیلات معمولی خود در کنار یکدیگر و حضور مکرر در انظار عمومی با یکدیگر، گمانه زنی ها را برانگیختند. این دو حتی در فیلم بغی 2 با هم همکاری داشته اند.

تایگر شروف تقریباً یک دهه پیش اولین بازی خود را با “هروپانتی” انجام داد، افراد کمی می توانستند تصور کنند که این بازیگر خود را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های اکشن سینمای هند معرفی کند.

در همین حال، تایگر در «باده میان چوته میان» با آکشای کومار دیده می‌شود. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی علی عباس ظفر توسط واشو باگنانی، دیپشیخا دشموک، جکی باگنانی، هیمانشو کیشان مهرا و علی عباس ظفر ساخته شده است. این اکشن هیجانی همچنین بازیگر جنوبی پریثویراج سوکوماران در نقش اصلی بازی می کند.

جدای از این، ببر در اکشن مهیج آتی ویکاس باهل «Ganpath Part 1» در مقابل کریتی سانون دیده می‌شود. این فیلم نشان‌دهنده دیدار مجدد این زوج روی پرده پس از اولین فیلمشان «هروپانتی» خواهد بود. از سوی دیگر، دیشا قرار است با بازیگر برنده جایزه ملی سوریا برای یک پروژه آینده همکاری کند. این فیلم که توسط Siruthai Siva هدایت می شود، یک درام دوره ای سه بعدی است و نام آزمایشی آن “Suriya 42” است. این فیلم به 10 زبان و در دو قسمت ساخته خواهد شد. دیشا همچنین در فیلم اکشن بعدی کاران جوهر، تهیه کننده، «یودا» در کنار سیدارت مالهوترا و در «پروژه K» در کنار آمیتاب باچان، پرابهاس و دیپیکا پادوکن دیده خواهد شد.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما