رئیس: ایران تحولاتی دارد که حتی بسیاری از نخبگان هم اطلاعات دقیق و کاملی از آن ندارند

رئیس جمهور بابیان اینکه اغتشاش و تخریب کشور با اعتراض تفاوت دارد، تاکید کرد: باید با اغتشاشات و ایجاد ناامنی برخورد شود.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی روز جمعه و همزمان با روز دانشجو در دیدار 4 ساعته با دانشجویان شرکت کننده در اولین دوره اردوهای پیشرفت، با بیان اینکه جمهوری اسلامی تحولات زیادی دارد که عموم مردم و حتی تعداد زیادی از نخبگان اطلاعات دقیق و کاملی از آن ندارند، اظهار امیدواری کرد که برگزاری اردو راهیان و همچنین اردو راهیان پیشرفت داشته باشد.

رئیس جمهور آشنایی دانش آموزان با پیشرفت ها و دستاوردهای کشور را عامل تقویت انگیزه و اراده آنها دانست و گفت: دانش آموزان با دیدن پیشرفت های به دست آمده خواهند فهمید که هر جا محدودیت ها و تحریم های بیشتری داشتیم با اراده و اراده بیشتر پیشرفت کردیم. عزم محققین و این پیشرفت و این اراده قوی است که دشمن نیز سعی در ترسیم نقشه های جدید دارد.

رئیس جمهور پیشرفت کشور را به دانش آموزان و به ویژه اعضای تیم های المپیکی نماد و نشان داد و بر شناخت این استعدادها و فراهم شدن زمینه های لازم برای ادامه رشد و توسعه آنها تاکید کرد و گفت: نخبگان باید نظام مشکلات را بشناسند. رفع آن سلمع به کرین

رئیس جمهور با اشاره به ضرورت مدیریت دانش، نیاز به مدیریت صحیح دانش تولید شده و در نتیجه افزایش بهره وری و بهره مندی سایر بخش ها از دانش تولید شده را ضروری دانست.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: اغتشاش و تلاش برای تخریب کشور با اعتراض متفاوت است و باید با اغتشاشات و ایجاد ناامنی برخورد شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز ایران و شهرهای مختلف در امان نیستند، گفت: آمریکایی ها و دشمنان می خواستند با الگوبرداری از خود در لیبی و سوریه کشور را ناامن کنند اما چیزی جز شکست نبود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم