ران دیسانتیس و گاوین نیوسام برای اولین بار سیاست پر شور سال 2024 را آغاز کردند

دیسانتیس و نیوسام، یک جمهوری‌خواه و یک دموکرات که هر کدام برای انتخاب مجدد در پاییز امسال نامزد شده‌اند، از روزهای ابتدایی همه‌گیری کووید-19، با خشونت در حاشیه‌ها مشغول به کار بوده‌اند – غریزه‌های سیاسی زیرکانه‌شان، اشتهای حریصانه‌ای برای جلب توجه و نشان دادن آن‌ها. توانایی تقویت پایه های احزاب خود را بهتر از بسیاری از همتایان خود دارند. فرماندار تگزاس گرگ ابوت، یک جمهوری خواه که در ماه نوامبر نیز از کرسی خود دفاع می کند، اغلب در این ترکیب حضور داشته است.

هر سه فرماندار این هفته تلاش کردند تا روایت ملی را با شیرین کاری‌های دوئل سیاسی پیش ببرند، و قدرت خود را از طریق مانورهای ویروسی به نمایش بگذارند که در عصر ضعیف‌تر سیاست مبارزات انتخاباتی قبل از سال‌های ترامپ غیرقابل تصور بود.

دیسانتیس و ابوت با فرستادن مهاجران به مناطق لیبرال مسئله مهاجرت را تحمیل کردند، زیرا می‌دانند مسائل کمی وجود دارد که بیشتر برای تقویت پایگاه جمهوری‌خواهان کمک می‌کند — اما همچنین به این دلیل که آنها می‌خواهند در انتخابات سال‌های 2022 و 2024 در آن مبارزه کنند. می‌دانند که حتی فراتر از پایگاه، گشایشی دارند، زیرا دولت بایدن از نظر بسیاری از رای‌دهندگان نتوانسته است سیاست روشنی را بیان کند و با نزدیک به 2 میلیون برخورد مرزی گزارش شده توسط گمرک و حفاظت از مرزهای ایالات متحده در سال مالی دست و پنجه نرم کرده است. 30 سپتامبر به پایان می رسد.

حداقل برای یک یا دو روز، آنها گفتگوی ملی را از موضوعی که دموکرات‌ها می‌خواهند قبل از انتخابات میان دوره‌ای درباره آن صحبت کنند، تغییر دادند: چگونه پس از ابطال دادگاه عالی Roe vs. وید این منطقه ای بود که نیوسام این هفته با نصب بیلبوردهایی در ایالت های قرمز توجه را به آن جلب کرد، زیرا او به دنبال تبدیل کالیفرنیا به بندری امن برای سقط جنین و معرفی خود به عنوان یک قهرمان برای حقوق باروری است.

ترامپ، شومن نهایی، رای دهندگان آمریکایی را با تاکتیک‌های بدون بند انگشت خود وارد این دوره جدید از سیاست‌های نمایشی کرد، و ثابت کرد که بسیاری از اعضای جمهوری‌خواه برای اعمال آتش‌زا در صندوق‌های رای پاداش خواهند گرفت.

مجموعه شیرین کاری هایی که ترامپ انجام داد خیلی طولانی است که نمی توان به آن اشاره کرد. اما آنها شامل تلاش برای بی قرار کردن هیلاری کلینتون در مناظره سال 2016 با حضور در کنار زنانی بودند که همسرش، رئیس جمهور سابق بیل کلینتون را به سوء رفتار جنسی متهم کردند. زمانی که ترامپ در قدرت بود، راهپیمایی بدنام خود را در سال 2020 از کاخ سفید – در بحبوحه اعتراضات بی‌عدالتی نژادی نزدیک – به سمت سن پترزبورگ انجام داد. کلیسای جان، جایی که او یک کتاب مقدس را در دست گرفت و خود را رئیس جمهور “قانون و نظم” اعلام کرد. این نوع حرکات اغلب پایگاه او را برق می‌اندازد و چپ‌ها را خشمگین می‌کرد، و باعث مرگ سیاست فعلی خشم می‌شد.

Newsom، DeSantis و Abbott در حال آزمایش هستند که فاز بعدی آن کتاب بازی چگونه است. این هفته، دیسانتیس حرکات سایر فرمانداران حزب جمهوری‌خواه مانند ابوت و داگ دوسی از آریزونا را که اتوبوس‌هایی از مهاجران را از مرز به شهرهای لیبرال مانند نیویورک، شیکاگو و واشنگتن دی‌سی می‌فرستادند، در اعتراض به کاستی‌های آشکار دولت بایدن نادیده گرفت. سیاست مهاجرت دیسانتیس این تاکتیک‌ها را با ترتیب دادن دو هواپیمای مهاجر به تاکستان مارتا، منطقه ثروتمند ماساچوست که مدت‌ها محل بازی روسای جمهور دموکرات بوده است، به مرحله بعدی رساند.

زمانی که منتقدان دیسانتیس را متهم کردند که زندگی مهاجران آسیب پذیر ونزوئلا را برای دستیابی به اهداف سیاسی خود به هم ریخته است، سر و صدایی به پا کرد. اگرچه ساکنان جزیره پس از رسیدن پروازها بعد از ظهر چهارشنبه سخاوتمندانه کمک کردند، اما فرستادن تعداد زیادی هواپیما از مردم بی بضاعت به جزیره کوچکی که در آن مشاغل خارج از فصل کمیاب است، مسکن مقرون به صرفه وجود ندارد و ظرفیت پناهگاه بسیار کمی وجود دارد، به عنوان یک شوخی بی رحمانه تلقی می شد. .

صحنه هرج و مرج مشابهی در واشنگتن دی سی روز پنجشنبه رخ داد که در آن ابوت دستور داد دو اتوبوس از مهاجران در محل اقامت معاون رئیس جمهور کامالا هریس، که مسئولیت بخشی از پرونده مهاجرتی دولت را بر عهده دارد، پیاده شوند.
دیسانتیس بازی خود را برای وفاداران MAGA ترامپ تقویت می کند
آنها در پیاده رو رها شدند، برخی وسایل خود را در کیسه های زباله حمل می کردند، تا اینکه داوطلبان برای کمک به محل رفتند. ابوت در توییتی نوشت که هریس “بحران را انکار می کند” و گفت که این باعث شد “مهاجرانی را به حیاط خلوت خود بفرستد تا از دولت بایدن بخواهد کار خود را انجام دهد و مرزها را ایمن کند.” دومینگو گارسیا، رئیس ملی اتحادیه شهروندان آمریکای لاتین متحد، پاسخ داد که “آنها به معنای واقعی کلمه مانند زباله های انسانی در خیابان ریخته شده اند”.

دیسانتیس از نقش خود در حمل و نقل تاکستان مارتا با بیان اینکه شهرهای لیبرال و شهرهایی که می خواهند پناهگاهی ارائه دهند، برای مقابله با هجوم مهاجران به ایالات متحده مجهزتر هستند، دفاع کرده است. او در اوایل این هفته گفت فلوریدا “یک ایالت مقدس نیست”. او افزود که “بهتر است که بتوانید به یک حوزه قضایی پناهگاه بروید، و بله، ما به تسهیل حمل و نقل برای شما کمک می کنیم تا بتوانید به مراتع سرسبز بروید” – زبانی که به این تصور که مهاجران هستند اعتبار می بخشد. همانطور که آنها در سراسر کشور رفت و آمد می کنند مانند حیوانات رفتار می شود.

Newsom به نظر می رسد با فراخوانی فرمانداران جمهوری خواه شهرت خود را افزایش دهد

نیوسام که قدرت ستاره خود را در محافل دموکرات با فریب دادن فرمانداران ایالت قرمز مانند دیسانتیس و ابوت به دلیل آنچه که او به عنوان حمله آنها به حقوق بشر توصیف می کند، در میان پر سر و صداترین منتقدان این هفته بود.

او با ارسال نامه‌ای به وزارت دادگستری، از مقامات خواست تا در مورد حمل‌ونقل و «این تلاش‌های غیرانسانی برای استفاده از کودکان به‌عنوان مهره‌های سیاسی» تحقیق کنند، اشاره‌ای به چندین خانواده ونزوئلایی با کودکانی که در پروازهای Vineyard بودند. وی خاطرنشان کرد که چندین نفر از مهاجران ادعا کردند که “یک استخدام کننده آنها را بر اساس اظهارات نادرست مبنی بر اینکه آنها به بوستون منتقل می شوند و مجوز دسترسی سریع به کار دریافت می کنند، آنها را وادار به پذیرش پیشنهاد سفر کرده است.” نیوسام پیشنهاد کرد که چنین طرحی می‌تواند جنایتکارانه باشد – احتمالاً حتی از «اتهام آدم‌ربایی بر اساس قوانین ایالتی مربوطه» حمایت می‌کند.

ماریا سانتانا از سی‌ان‌ان گزارش داد که سه مهاجری که به تاکستان مارتا فرستاده شده‌اند توسط زنی به نام «پرلا» به آنها گفته شده است که به محض رسیدن به آنجا در مورد سرپناه و شغل کمک خواهند کرد.

در یک کنفرانس خبری جمعه، دیسانتیس به اظهارات در نامه نیوسام با توهین پاسخ داد: “فکر می کنم ژل موی او در عملکرد مغزش اختلال ایجاد می کند.” او همچنین گفت که قصد دارد از “هر پنی” حدود 12 میلیون دلاری که فلوریدا بودجه اختصاص داده است برای جابجایی مهاجران استفاده کند و حرکت های این هفته را “فقط آغاز” خواند.

فرماندار کالیفرنیا پاسخ خود را در بخشی از توییت ارسال کرد: “هی @GovRonDeSantis، واضح است که شما در حال مبارزه، حواس پرتی، و مشغول بازی سیاسی با زندگی مردم هستید. از آنجایی که شما فقط یک نیاز اساسی دارید – توجه – بیایید این موضوع را مطرح کنیم و نیوسام در توییتر خود نوشت. “من ژل مو را می آورم. شما اسپری موی خود را بیاورید. زمان قبل از روز انتخابات را نام ببرید.”

گاوین نیوسام بیلبوردهایی را در ایالت های قرمز برای تبلیغات خدمات سقط جنین در کالیفرنیا نصب می کند

نامه نیوسام به وزارت دادگستری آخرین تمدید تلاش او برای تنظیم دستور کار مترقی بود، با استفاده از دیسانتیس و ابوت به عنوان فویل های خود و در عین حال نشان داد که برخلاف بایدن در بیشتر دوره اول ریاست جمهوری خود، او مشتاق است درگیر درگیری های سیاسی سخت با خود باشد. دشمنان

در اوایل تابستان امسال در 4 ژوئیه، Newsom شروع به پخش تبلیغات در فاکس نیوز با هدف قرار دادن DeSantis کرد و به Floridians گفت که آزادی “در ایالت شما مورد حمله قرار گرفته است” به دلیل اقدامات DeSantis برای ممنوع کردن کتاب ها، محدود کردن رای دادن، محدود کردن بحث در مورد تمایلات جنسی در کلاس ها و محدود کردن آن. دسترسی به سقط جنین کمپین DeSantis با حذف رکورد Newsom در کالیفرنیا پاسخ داد و سخنگوی او به CNN گفت که کالیفرنیا را به یک “جهنم” تبدیل کرده است.

نیوسام این هفته در اقدامی که قرار بود مخالفان سقط جنین را خشمگین کند، بدلکاری های سیاسی را افزایش داد. او وب‌سایت جدیدی را اعلام کرد که قصد دارد زنان را در ایالت‌هایی که سقط جنین در آن‌ها ممنوع یا محدود شده است، با خدمات بهداشت باروری و سقط جنین در کالیفرنیا مرتبط کند، از جمله ابزارهایی برای کمک به آنها برای یافتن ارائه دهندگان و نحوه جستجوی کمک مالی.

اما او به همین جا بسنده نکرد و 18 بیلبورد تبلیغاتی خدمات سقط جنین کالیفرنیا را در هفت ایالت قرمز که محدودیت های سقط جنین را وضع کرده اند نصب کرد: ایندیانا، می سی سی پی، اوهایو، اوکلاهما، کارولینای جنوبی، داکوتای جنوبی و تگزاس.

“نیاز به سقط جنین دارید؟” یکی از بیلبوردها نوشته است: “کالیفرنیا آماده کمک است.”

مانند حرکت‌های DeSantis و Abbott، این یک بازی است که می‌تواند تلاش‌های نیوزوم را برای نشان دادن جذابیت جریان اصلی در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده پیچیده کند، اما چیزی که او را در پایگاه خود تحسین می‌کند.

هنوز مشخص نیست که آیا ترامپ پیشنهاد دیگری برای کاخ سفید ارائه خواهد کرد یا خیر، اما حتی اگر این کار را نکند، دسانتیس، ابوت و نیوسام نشان می‌دهند که سیاست سیرک او برای ماندن در اینجاست.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما