رقص زوج شایعه شده Aditi Rao Hydari-Siddharth در آهنگ Tum Tum ویروسی شد- تماشا | اخبار مردم

دهلی نو: بازیگران Aditi Rao Hydari و Siddharth که ظاهراً با هم قرار می‌گیرند، آهنگی زیبا به نام “Tum tum” را به نمایش گذاشته‌اند. روز دوشنبه، آدیتی به اینستاگرام رفت و ویدیویی از او و سیدارت در حال رقصیدن با آهنگ موفق فیلم تامیلی «دشمن» (2021) منتشر کرد. بین رقص به هم نگاه کردند و لبخند زدند. وقتی کلیپ تمام شد، سیدارت با پشت به دوربین ایستاد و آدیتی در حالی که آنها می خندیدند او را هل داد. آدیتی در توضیح این کلیپ نوشت: «میمون‌های رقص – معامله قرقره».

شیمی این دو، کاربران اینترنتی را در حیرت فرو برده است. دیا میرزا بازیگر در واکنش به این پست اظهار داشت: “عاشق عشق باش! هانسیکا موتوانی، بازیگر، این کلیپ را “ناز” توصیف کرد. یکی از طرفداران مراسم عروسی این دو ستاره را نشان داد و نوشت: “باشه تبریک می گویم نمی توانم صبر کنم تا عکس های کالیانام از بین برود.”

حلقه ارسال شده توسط Aditi Rao Hydari را ببینید

آدیتی و سیدارت در مورد رابطه خود صمیمانه صحبت کرده اند. اگر گزارش ها را باور کنیم، این دو در سال 2021 در صحنه فیلمبرداری فیلم خود ماها ساموندرام عاشق یکدیگر شدند. سال گذشته در 36 سالگی آدیتی، سیدارت عکسی دیده نشده با او به اشتراک گذاشت. سیدارت با به اشتراک گذاشتن این تصویر نوشت: “مبارک مبارک. تولدت مبارک پرنسس قلب @aditiraohydari. من برای همه آرزوهایت دعا می کنم. بزرگ ها، کوچک ها. و آن هایی که هنوز دیده نشده اند. همیشه محقق شود، همیشه برای شما. بهترین ها را داشته باشید. هنوز به دور خورشید سفر کنید. PS- بزرگ شدن برای مربع است. نکن! (اموجی قلب قرمز).”

آدیتی و سیدارت این شایعات را نه تایید و نه رد کرده اند. آدیتی قبلا با بازیگر Satyadeep Mishra ازدواج کرده بود که اخیراً با ماسابا طراح مد ازدواج کرده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم