سئو ایران پرسش: آیا بعد مهم است؟

در سئو کلاه سیاه لینک فقط برای افزایش رتبه سایت انجام می شود و اصلا دقت به در ارتباط بودن لینک با موضوع مقاله ندارد. که در آن روش های اصولی و درست با رعایت قوانین موتورهای جستجو انجام می گیرد که به آن سئو اخلاقی می گویند زیرا در دراز مدت و توسط روش ها درست و اصولی برای کسب رتبه بالا در گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی، خدمات یک آژانس SEO به شما کمک می کند که یک استراتژی سئو را پیاده سازی و حفظ کرده و بر عملکرد جست و جوی ارگانیک سایت خود نظارت داشته باشید.

تفاوت کلیدی دیگر بین جستجوی تبلیغی و ارگانیک زمان است. شما ممکن است دو صفحه در طراحی سایت خود داشته باشید که بسیار به هم شبیه باشند و با کمی تفکر بتوان دریافت که میان آن ها تفاوت هایی هست . در روش کلاه سیاه و کلاه سفید تفاوت هایی دیده می شود که در این مرحله تفاوت دو روش مشخص می شود. سئو تکنیکال می گویند. راسئو خارجی یا Seo off page می گویند که در این مقاله به توضیح در مورد آن پرداخته ایم. بازاریابی محتوا می گویند. مدیران سایت با خرید لینک تصور می کنند سایت خود را سریع تر در صفحه اول گوگل آورده و ثابت نگه می دارند، و تصور می کنند دیگر نیازبه تولید محتوا نبوده و نیاز نیست برای آن هزینه کنند.

در روش سئو کلاه سفید در استفاده از کلمات کلیدی زیاده روی نمی شود و تنها برای درک بیشتر و بهتر مقاله استفاده می شود، اما در سئو کلاه سیاه این طور نیست، این روش فقط قصد فریب موتورهای جستجو را دارد و اصلا مهم نیست که کلمه کلیدی با محتوا مرتبط باشد یا خیر؟ تولید محتوا پایه و مقدماتی ترین بخش سئو می باشد که حتما باید درباره آن اطلاعات زیادی بدست آورید . بازدیدکننده ها همچنین به این نوع ساختار نگاه می کنند تا اطلاعات سایت شما را بیاموزند. این ویژگی تمامی نوشته های سایت شما را تجزیه و تحلیل کرده و مواردی را که نیاز به ویرایش از لحاظ سئو دارند برای شما لیست می کند.

اگر این نوشته بسیار کوتاه، برای کاربر جذاب باشد، از میان سایتهای دیگر، شما را انتخاب میکند. پس از تحقیق و بررسی در مورد سوابق کاری، پرسوجو درباره اعتبار، در نظر گرفتن کیفیت خدمات سئو، سنجش قابلیتها و مهارتها میتوانید مشاور سئو مورد نظر خود را انتخاب کرده و در مورد هزینه و نحوه پرداخت از او سوال کنید. لینکدین دارای Domain Authority بالایی است، پس شما می توانید رتبه پست بالاتر و سریع تری بدست آورید. سئو کلاه سفید اهمیت ویژه ای به کلمات کلیدی و مرتبط بودن موضوع آن با سایت می دهد و دنبال کلمات کلیدی پر ترافیک می باشد. آموزش سئو پازل های متفاوتی دارد که یکی از پازل های آن مسلط بودن به سرچ کنسول است.

آکادمی پاراگراف برای شما آموزش هایی آماده کرده است که رایگان و از صفر می توانید آموزش ببینید. بدون تولید محتوای جذاب و گیرا موفقیت در سئو امری غیر ممکن می سئو تلگرام (t.me) باشد. اهمیت محتوای جذاب و گیرا از سئو کاران پوشیده نیست. حالا که در مورد سئو و اینکه چطور کار میکند مطالعه کردید، حتما شما هم به این تیجه رسیدید که دیگر فقط محتوا نیست که تعیین کننده جایگاه شما در گوگل است! در این مرحله سئو کلاه سفید، محتوا را بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر ایجاد می کنند. اما اگر جریمه هم شدید یک راه بازگشت دارید؛ لینک سایتتان را از تمام صفحات اسپم و بی محتوا پاک کنید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما