سالی لاپونت ظاهر غیر سنتی روز عروسی را طراحی می کند

در 4 آوریل، سالی لاپونت، طراح، هم بنیانگذار و مدیر خلاق شرکت همنام خود، LaPointe، یک برند مد لوکس رنگی تک رنگ و آماده پوشیدن، نقش دیگری را بر عهده گرفت – میزبان.

ام‌اس. لاپونت، 38 ساله، با لباس مشکی، فوراً، شاید تقریباً هدفمند، در آپارتمان یک خوابه خود در خیابان بروم در سوهو ظاهر شد، در حالی که همه چیز به رنگ کرم می‌چکید: دیوارها، فرش چرمی، کاناپه، حتی کف تا… پرده های سقفی که کمدهای او را پنهان می کند. این یکپارچه با اولین مجموعه عروس الهام گرفته از کرم او که ماه گذشته به صورت آنلاین و در فروشگاه ها عرضه شد، مطابقت داشت.

مجموعه 46 قطعه ای (31 قطعه جدید و 15 قطعه از مجموعه های قبلی) مجموعه ای از بافت ها، طرح ها و استایل های عروس سکسی و غیر سنتی را ارائه می دهد. پرها، پولک‌ها، کت‌های چرم مصنوعی، تاپ‌های کوتاه و کت و شلوار‌های تنگ همراه با شلوارهای کمر بلند وجود دارد.

برند LaPointe در سال 2010 شکل گرفت و برگدورف گودمن اولین مجموعه خود را سه سال بعد به نمایش گذاشت. زمانی که تجارت رونق گرفت و فروشگاه‌های بیشتری شروع به ارائه این برند کردند، تعداد افراد مشهوری که آن را می پوشیدند، مانند جنیفر لوپز، جیل بایدن، زندایا و جسیکا چستین و غیره افزایش یافت.

برای جشن گرفتن خط عروس، حدود 20 دوست، سفیران برند و اینفلوئنسرها، که برخی از آنها با تزئینات کامل لباس عروس به آنجا آمدند، به یک ویترین پر از شامپاین و خاویار از این مجموعه در هر آپارتمان دعوت شدند. اگرچه ویراستاران انتشار در اکتبر را با یک لوک بوک دیجیتال پیش‌نمایش کرده بودند، خانم. لاپونت و سارا ادلسون، بنیانگذار، مالک و مدیر اجرایی این برند، فکر می کردند که یک مهمانی شخصی تر و انحرافی از پیش نمایش های گذشته است.

خانم می‌گوید: «ما باند فرودگاه را متوقف کردیم، کاری که از ابتدا انجام داده بودیم، زمانی که کووید اتفاق افتاد، بنابراین باید به راه‌های غیر سنتی دیگری برای نمایش فکر می‌کردیم. لاپوینت، بومی ماساچوست و فارغ التحصیل از مدرسه طراحی رود آیلند. «باند فرودگاه درام است، لحظه‌ای شگفت‌انگیز است، اما رویدادی مانند امشب کوچک‌تر و صمیمی‌تر است. من با افراد آپارتمانم وقت می گذارم که این موضوع را شخصی می کند.»

عروسی یک تکامل طبیعی بود. با اینکه کرم در کلکسیون اصلی ما هست ولی خیلی سفت هست شاید 10 تکه باشه چون رنگ ها رو زیاد انجام میدیم. متوجه شدیم که مشتریان در مراسم عروسی خود، در مهمانی های مجردی، صبح بعد از صبحانه و مهمانی های نامزدی، تکه های کرم ما را می پوشند. ما را در اینستاگرام تگ می کردند. ما از فروشگاه های خرده فروشی بازخورد دریافت می کنیم. گرفتار شد. بنابراین، من روی آن پریدم و در عرض شش ماه خط را تغییر دادم.

هر مجموعه ای که من انجام می دهم به نوعی منعکس کننده آنچه در زندگی شخصی ام می گذرانم. این در مورد یافتن صدای من، اعتماد به نفس و تزریق آن به این قطعات برای افراد دیگری بود که شاید شبیه من هستند. این شد که با کسی که هستید خوب باشید.

صدایم را گم کردم و در این مجموعه یافتم. وقتی خیلی نزدیک به کسی وابسته هستید، هیچ راهی وجود ندارد که نتوانید تکه ای از خودتان را از دست بدهید. ما 10 سال با هم بودیم و چهار سال ازدواج کردیم. وقتی با کسی شریک می شوید، یکی می شوید. من اکنون خود را به عنوان یک فرد می بینم. فکر می کنم بازیابی آن برای من قدرت بخش بوده است.

این مجموعه در مورد دگرگونی و نشان دادن اعتماد به نفس به تنهایی است. این در مورد این است که یاد بگیرید تنها باشید، یک فرد باشید و نترسید از اینکه واقعاً باشید بدون اینکه به شخص دیگری وابسته باشید.

ایده سنتی عروسی تغییر کرده است. کووید باعث شد مردم در مورد چگونگی ازدواج خارج از چارچوب فکر کنند. این هیجان انگیز بود. که خط را منجنیق کرد. مردم در حال برگزاری مراسم عروسی با تفنگ ساچمه ای یا رفتن به وگاس هستند. آنها در حال خوردن شام های کوچک و صمیمی هستند. لازم نیست که عروسی ها به این بزرگی تولید شوند. که در مد ترجمه شده است. لازم نیست لباس مجلسی بپوشید یا شاهزاده خانم باشید. عروس ها می توانند قطعات را با هم ترکیب کنند. من عاشق پوشیدن کت و شلوار در عروسی هستم. این یک احساس قدرت است.

من عاشق زنان قدرتمندی هستم که خود را دارند و وقتی وارد می شوند صاحب یک اتاق می شوند. من افتخار می کنم که برخی از آنها را پوشیده ام – ادل، بیانسه، اپرا، لیزو، ریحانا. وقتی در عروسی ها مهمان بودم، از پوشیدن لباس کوکتل دوری می کردم. من کت و شلوار می پوشم من فکر کردم که بسیار مطمئن بود و ایده سنتی لباسی که قرار است در عروسی بپوشید را به چالش کشید.

من استاد مبدل هستم چون سایز 2 نیستم. می دانم کجا باید چیزها را پنهان کنم. چیزهای زیادی به طرح های من وارد می شود: ایجاد تناسبات عالی، جایی که اشیاء ضربه می خورند، نحوه تنظیم آستین ها به گونه ای که حجیم نباشد، با استفاده از پارچه هایی که کشیده می شوند. من از ایده لباس مجلسی دوری می کنم و جدا می کنم. یک بدنه بند دار با یک شلوار شفاف وجود دارد. این کمی خطرناک و کمی شیطان است. من از رفتن به آنجا نمی ترسم. یک شلوار مسی شفاف با پرهای پایین وجود دارد. همچنین لباس های ساتن دو صورت و توری. من کت های ترنچ شفاف، شلوارهایی که برش های با چاک بالا دارند، کت و شلوارهای عروس پردار و کت و شلوارهای برش دار انجام دادم. این به جای استفاده از لباس پولک دار، پولک ها را با یک تاپ کراپ ترکیب می کند. اینها قطعات سکسی و زیبا برای عروسی هستند که از داشتن نگرش نمی ترسند.

باید تعطیل می‌شدم و نمی‌دانستم که چگونه همه درباره این مجموعه فکر می‌کنند. آیا مردم آن را دوست خواهند داشت؟ آیا مردم آن را درک خواهند کرد؟ من می خواستم چیزی را ارائه کنم که بیش از حد فکر نشده باشد. من به این عروس جدید، که به طور بالقوه می تواند من یا نسخه دیگری از من باشد، اعتماد به نفس می دهم. عروس ما الهام گرفته و خوش بین است. او یک زن باحال، راد و قدرتمند است که از عشق الهام گرفته است. این به من الهام می دهد.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما