sibnewbanner

شرکت های آدانی به ضرر خود ادامه می دهند، سایر شرکت های گروه نیز همین روند را دنبال می کنند | اخبار بازار

دهلی نو: سهام شرکت‌های گروه آدانی در صبح روز پنج‌شنبه پس از تصمیم رئیس گروه مبنی بر عدم ادامه پیشنهاد عمومی دیروز همچنان در نوسان بود. در معاملات صبح پنجشنبه، سهام شرکت شاخص آدانی گروه، آدانی اینترپرایز، 9.80 درصد کاهش یافت و به 1929.65 روپیه رسید. در پنج جلسه، بیش از 1337.30 روپیه ضرر کرده یا بیش از 40 درصد کاهش یافته است. بنادر آدانی و SEZ با 21 روپیه کاهش یا 4.36 درصد کاهش به 473.55 روپیه در صبح روز پنجشنبه رسید.

سهام این شرکت در مدت پنج روز بیش از 208 روپیه یا 30.45 درصد از دست داده بود. سهام آدانی گرین 10 درصد کاهش یافت و به 1039 روپیه رسید، در حالی که تنها در پنج روز 588 روپیه 36.15 درصد از دست داد. شرکت FMCG آدانی ویلمار با 5 درصد کاهش به 421 روپیه در روز صبح رسید در حالی که 95 روپیه ضرر کرد یا بیش از 18 درصد در یک بازه زمانی پنج روزه کاهش یافت. (همچنین بخوانید: Google Layoffs 2023: علی نیل در مرخصی بهداشت روانی بود، نامه اخراج را در ساعت 2 بامداد دریافت کرد)

سهام Adani Transmission در معاملات صبح روز پنجشنبه با 10 درصد کاهش به 1551.15 روپیه رسید. این شرکت تنها در عرض 5 روز 575 روپیه ضرر کرده یا 27 درصد کاهش یافته است. نوسانات در شرکت‌های گروه آدانی در روز پنج‌شنبه پس از تصمیم هیئت مدیره شرکت‌های آدانی با مسئولیت محدود (AEL) برای ادامه پیشنهاد عمومی (FPO) ادامه یافت. (همچنین بخوانید: بودجه اتحادیه 2023: 6 اصلاحات عمده مرتبط با پول اعلام شده توسط FM که می تواند بر امور مالی شما تأثیر بگذارد)

دیروز، این شرکت گفت که با توجه به وضعیت بی سابقه و نوسانات فعلی بازار، “هدف دارد از منافع جامعه سرمایه گذار خود با بازگرداندن درآمدهای FPO و پس گرفتن تراکنش تکمیل شده محافظت کند”.

روز پنجشنبه، گوتام آدانی، رئیس گروه آدانی گفت که ادامه دادن سهم 20000 کرور روپیه در شرایط فعلی بازار از نظر اخلاقی صحیح نیست.”

اما با توجه به نوسانات بازار که دیروز مشاهده شد، هیئت مدیره به شدت احساس کرد که از نظر اخلاقی ادامه با FPO درست نیست.»

عدنی در سفر متواضعانه خود در بیش از چهار دهه به عنوان یک کارآفرین گفت: “من از حمایت همه جانبه از سوی همه ذینفعان، به ویژه جامعه سرمایه گذاران برخوردار بوده ام. برای من مهم است که اعتراف کنم که هر اندکی که در زندگی به دست آورده ام به خاطر این است. ایمان و اعتمادی که توسط آنها سلب شده است.

من تمام موفقیتم را مدیون آنها هستم. وی کی ویجایاکومار، استراتژیست ارشد سرمایه گذاری در خدمات مالی Geojit، در صحبت درباره شرکت های گروه آدانی، گفت: «نوسانات بیش از حد ناشی از سقوط سهام آدانی پس از مدتی از بین خواهد رفت. FII ها (سرمایه گذاران نهادی خارجی) اگر بخواهند از داستان رشد هند بهره مند شوند، باید در هند سرمایه گذاری کنند.”

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما