غول ها با یک قرارداد چهار ساله به دنیل جونز متعهد می شوند

غول‌ها و دانیل جونز با تمدید قرارداد چهار ساله با 82 میلیون دلار پول تضمین شده موافقت کردند و پس از ماه‌ها مذاکره نقش خود را به‌عنوان شروع کننده فرنچایز تضمین کردند.

طرفین مدت کوتاهی قبل از ضرب‌الاجل روز سه‌شنبه برای غول‌ها برای قرار دادن تگ فرنچایز بر روی جونز موافقت کردند.

در سال 2022، آخرین سال قرارداد تازه کار خود، جونز زیر نظر سرمربی سال اول، برایان دابول، پیشرفت کرد و کمک کرد تا جاینتز را به رکورد 9-7-1 و اولین پیروزی در پلی آف از فصل 2011 هدایت کند.

جونز بهترین‌های دوران حرفه‌ای خود را در پاس‌های یارد (3205) و درصد تکمیل (67.2) به ثبت رساند و تنها 5 توپ را در فصل عادی انجام داد. فصل این تیم با باخت به فیلادلفیا ایگلز در دور تقسیمی پلی آف NFC به پایان رسید.

ظهور جونز یکی از نکات برجسته یک فرنچایز بود که رهبری جدید را به ارمغان آورد. در ژانویه 2022، جاینتز جو شوئن را به عنوان مدیر کل و دابول را به عنوان مربی از بوفالو بیلز استخدام کرد. شوئن از گزینه سال پنجم در قرارداد تازه کار جونز استفاده نکرد و فصل 2022 را به عنوان سال “اثباتش” برای جونز، که از زمانی که تیم او را با شماره شماره پیش نویس دریافت کرده بود، تحت تاثیر مصدومیت ها و جابجایی ها قرار گرفت. 6 انتخاب کلی در سال 2019.

جونز در سه فصل اول خود رکورد 12-25 را به دست آورد و زیر نظر سه هماهنگ کننده تهاجمی و دو سرمربی بازی کرد.

در طرح دابول، جونز از پرتاب‌های کوتاه بیشترین استفاده را کرد و دویدن‌ها را طراحی کرد تا به یارد برسد و گردش‌های خود را کاهش دهد. حمله غول‌ها همچنین با دویدن ساقون بارکلی بهبود یافت که پس از آسیب‌دیدگی بزرگ در هر سه فصل قبل، در بیشتر فصل سالم بود. بارکلی 10 تاچ داون و 1312 یارد راشینگ اضافه کرد و جاینت ها چهارمین تیم دونده برتر لیگ در سال 2022 بودند.

پس از باخت جاینتز در پلی آف، جونز و شوئن هر دو گفتند که می‌خواهند قراردادی را به پایان برسانند که کوارتربک را با تیم حفظ کند، اما اذعان کردند که بین قیمت درخواستی جونز و آنچه که تیم مایل به پرداخت است فاصله وجود دارد.

به گفته یک فرد آگاه، جونز مدت کوتاهی پس از Super Bowl، نمایندگی خود را به Athletes First تغییر داد، و با تغییر از آژانس هنرهای خلاق در جستجوی قراردادی پرسودتر، اقدام کرد. هفته گذشته در ترکیب پیشاهنگی NFL در ایندیاناپولیس، شوئن گفت که قبل از تغییر جونز با CAA مذاکره نکرده است.

شون سه شنبه گذشته در یک کنفرانس خبری گفت: «این کاری شخصی بود که دنیل می خواست انجام دهد. «آنها نمی دانستند که ما چه ارزشی فکر می کنیم. نمی دانستم چه خواهند پرسید. که کاملا جدا بود

جونز در سال 2023 32416 میلیون دلار به دست می آورد اگر غول ها تگ فرنچایز را روی او می گذاشتند. این مبلغ مستقیماً در مقابل رقم سقف دستمزد تیم محاسبه می‌شد و به شدت میزان فعال بودن شون در آژانس آزاد را محدود می‌کرد.

شوئن گفت: “این چیزی است که همه متوجه می شوند.” “اگر باید دانیل را حق امتیاز بدهید، فکر نمی کنم این برای سازمان بهترین باشد. من فکر نمی کنم این برای دنیل بهترین باشد، به خصوص که ما سعی می کنیم تیم را حول او بسازیم

پس از امضای قرارداد با جونز، جاینتز تگ امتیاز را بر روی بارکلی، که مسلماً بهترین بازیکن خط حمله است، قرار داد. بارکلی در صورت بازی با این تگ 10.09 میلیون دلار درآمد خواهد داشت، اما جاینتز و بارکلی می توانند تا 17 ژوئیه مذاکرات را برای تمدید قرارداد ادامه دهند.

شون و ایجنت بارکلی، کیم میله از Roc Nation Sports، در هفته خداحافظی با تیم در ماه نوامبر، بحث های اولیه را در مورد قرارداد بلندمدت آغاز کرده بودند و از آغاز فصل خارج از فصل به گفتگو ادامه دادند. در کمباین، شوئن گفت که امیدوار است بارکلی را برای تمدید قرارداد امضا کند، اما گفت که شکافی در قیمت درخواستی وجود دارد.

شوئن گفت: «ما باید روی شن‌ها خطی بکشیم، مانند «بیش از این پیش نمی‌رویم». “و اگر از این گذشت، “خیلی خب، بیایید به پلان B برویم.” امیدواریم به آن نرسیم.”

قرارداد جونز در حالی صورت می‌گیرد که تیم‌ها همچنان به تنظیم بازار کوارتربک ادامه می‌دهند. بالتیمور ریونز روز سه شنبه پس از دو سال بن بست در مذاکرات خود در مورد قرارداد بلندمدت، برچسب حق امتیاز را بر روی لامار جکسون گذاشت و نیواورلئان سنتز روز دوشنبه با درک کار با 100 میلیون دلار تضمین شده قراردادی چهار ساله امضا کرد.

چشم‌انداز دوباره تغییر خواهد کرد، زیرا انتظار می‌رود که بازیکنان ستاره‌دار کلاس پیش‌نویس 2020 – Jalen Hurts از ایگلز، جو بارو از سینسیناتی بنگالز و جاستین هربرت از لس‌آنجلس Chargers – قراردادشان را تمدید کنند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما