sibnewbanner

(فیلم) مرگ دو خلبان بر اثر گیر افتادن و سقوط دو هواپیما

ویدئویی لحظاتی از شیرین کاری و برخورد دو هواپیمای آکروباتیک در آلمان را نشان می دهد که منجر به مرگ خلبانان شد.

بر اساس این گزارش، این روزنامه به زبان انگلیسی نوشت: معمولا وظیفه این نوع هواپیماها شرکت در حرکات آکروباتیک در نمایش های هوایی و کشیدن لبخند بر لبان مردم است، اما در نمایش این دو هواپیما این اتفاق رخ نداد.

ویدئوی توزیع شده پرواز دو هواپیما را در کنار یکدیگر نشان می دهد و لحظاتی بعد دو هواپیما با یکدیگر برخورد کرده و سقوط می کنند و سپس دود از محل سقوط برخاست.

این روزنامه اعلام کرد که این حادثه شامگاه شنبه در منطقه تورینگن در شرق آلمان رخ داده است.

سخنگوی ایستگاه آتش نشانی محلی آلمان تایید کرد که در این برخورد دو خلبان جان خود را از دست داده اند و این نشان می دهد که این دو خلبان در یک تور آموزشی بوده اند. بر اساس گزارش ها، این زوج سال هاست که به صورت ترکیبی پرواز می کنند و حتی عنوان قهرمانی جهان در رشته هوازی باستانی در سال 2019 را به دست آورده اند.

خلبان هایی که مایکل هستند. 42 ساله و دیتر جی. 72 ساله، آنها در یک جلسه آموزشی برای به اصطلاح آینه پرواز، که در آن یک هواپیما به موازات هواپیمای دوم پرواز می کند، معرفی شدند.

نورمن کرچمرت، کارشناس تاریخ این هواپیما گفت: تاکنون هیچ مدرکی دال بر نقص فنی وجود ندارد. ما آثاری از تغییرات در شکل مو پیدا کرده ایم که نشان دهنده یک برخورد بزرگ است.

(فیلم) مرگ دو خلبان بر اثر گیر افتادن و سقوط دو هواپیما

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما