فینال WTC: «تصمیم درست گرفته شد»، الکس کری در مورد شکار جنجالی کامرون گرین از Shubman Gill | اخبار کریکت

الکس کری، بازیکن دروازه‌بان استرالیا، احساس کرد که تصمیم برای بیرون بردن شوبمن گیل در فینال مسابقات جهانی تست (WTC) “درست” بود و گفت که صید کامرون گرین از جایی که او ایستاده بود تمیز بود.

در چهارمین روز از یک مسابقه جذاب در The Oval، گیل توسط داور تلویزیونی ریچارد کتلبورو در حالی که چای شروع کرد، پس از شروع قدرتمندی در تعقیب و گریز خود، با 444 مورد نیاز برای پیروزی، اعلام شد. پیسر اسکات بولند لبه خفاش بازکننده هند و کامرون گرین کبوتر را در سمت چپ خود در موقعیت خندقی ترجیحی خود برای تکمیل شکار پیدا کرد، اما بحث در دنیای کریکت در مورد اینکه آیا استرالیا بازیکن همه کاره در گرفتن دستانش زیر توپ و کنترل آن موفق بود.

گرین بلافاصله شروع به جشن گرفتن این بازی فوق العاده با هم تیمی هایش کرد. طرفداران و بسیاری از بازیکنان در مورد اینکه ضربه به بیرون بود یا نه و همچنین اینکه گرین از ضربه زدن به توپ روی چمن پس از گرفتن دستش روی زمین پس از گرفتن آن به محض نمایش تصمیم “خارج” روی صفحه نمایش بزرگ، اجتناب می کرد، بحث کردند. گیل و کاپیتان هند روهیت شارما از این تصمیم متقاعد نشدند زیرا چای بلافاصله گرفته شد.

به نظرم خوب بود (در بازی گرین)، خوشحال بودیم و تصمیم درستی گرفته شد. دیدن گلزنی آنها در 6 rpo (دوران در هر اوور) عالی نیست، اما ما آنها را عقب انداختیم، ویکت های سریع کمک می کنند و ما الکس کری در ارائه پس از بازی گفت: فردا به دنبال چیزهای بیشتری خواهم بود.

کری که 93 دوش در ویکت هفتم با میچل استارک شراکت داشت، به استرالیایی ها توصیه کرد که صبور باشند.

“من فکر می کردم میچ (استارک) زیبا بازی کرد، در لحظه مناسب حمله کرد و فشار را از روی من برداشت. یک دوره کوتاه سخت در صبح و ما به خوبی از پس آن رفتیم. بازیکنان کلاس، این یک همکاری خوب است، ما باید صبور باشیم. ساوثپاو اضافه کرد: به مناطق مناسب ضربه بزنید و امیدوارم که ویکت ها بیایند.

کری بر این باور است که تیمش به اندازه کافی دویدن را در مقابل هند به ثبت رسانده است فینال WTC

کری گفت: “فکر می‌کنم ما دوش‌ها را روی تخته داریم، همیشه به دنبال ویکت‌های بیشتر باشید، اما آنها (رهانه و کهلی) خوب بازی کردند. فردا شانس دیگری خواهیم داشت.”

ویرات کوهلی و آجینکیا راهان در پایان روز چهارم فینال مسابقات جهانی آزمایشی 2023 بین هند و استرالیا در روز شنبه، قلعه هند را مهار می کنند.
در پایان روز، هند در 40 اور 164 بر 3 با آجینکیا راهانه 20 (59) و ویرات کوهلی 44 (60) بدون شکست در کراس به ثمر رسید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما