sibnewbanner

نارندرا مودی 72 ساله شد: پنج عادت سبک زندگی سالم که نخست وزیر به آن سوگند یاد کرد سلامت نیوز

استرس شغلی می تواند سخت باشد، پس سخت ترین مشاغل دنیا چطور؟ نخست‌وزیر بزرگترین دموکراسی جهان بودن، به‌ویژه زمانی که بیش از هشت سال است که این کار را انجام می‌دهید، بی‌معنی نیست. از آنجایی که نارندرا مودی امروز (17 سپتامبر 2022) 72 ساله می شود، نگاهی به عادات سالم او می اندازیم که به او کمک می کند از نظر جسمی و روحی برای شغلی که مانند هیچ شغل دیگری چالش برانگیز است، آماده بماند!

یوگا کلیدی است

PM Modi همیشه به قدرت یوگا سوگند یاد کرده است. نخست وزیر در حالی که پذیرفت که افراد ممکن است راه های متفاوتی برای تناسب اندام داشته باشند، همیشه گفته است که از یوگا سود زیادی برده است. نخست وزیر در توییتی در مارس 2020 – در زمانی که عظمت همه گیری کووید به تازگی در جهان بود – گفته بود: “تمرین یوگا برای سالیان متمادی بخش جدایی ناپذیر زندگی من بوده و آن را مفید یافته ام.”

نخست وزیر همچنین گفته بود: “هر وقت وقت می کنم، هفته ای یک یا دو بار یوگا نیدرا تمرین می کنم”.

سوگند به آیورودا

نخست وزیر مودی نیز از طرفداران جدی آیورودا بوده و گفته بود که پس از یوگا، جهان به زودی اصول قدیمی آیورودا هند را خواهد پذیرفت. نخست وزیر مودی گفته است که جوانان باید در تبیین علمی آن به کشورها رهبری کنند.

برای بیماری های رایج به درمان های خانگی قدیمی متکی است

PM در مصاحبه ای فاش کرد که سرماخوردگی خود را با نوشیدن آب گرم و همچنین روزه گرفتن درمان می کند. علاوه بر این، نخست وزیر مودی همیشه هموطنان را تشویق کرده است که برای درمان بیماری‌های رایج به درمان‌های خانگی آزمایش‌شده زمان اعتماد کنند.

ورزش صبحگاهی او

PM Modi گفته است که تمرینات تنفسی انجام می دهد و همچنین در مسیری راه می رود که از 5 عنصر طبیعت الهام گرفته شده است – Prithvi، Jal، Agni، Vayu و Aakash. او ویدئویی از رژیم صبحگاهی خود در توییتر منتشر کرده بود. او در سال 2018 در توییتی نوشت: “به غیر از یوگا، من در مسیری با الهام از پانچتاتواها یا 5 عنصر طبیعت – Prithvi، Jal، Agni، Vayu، Aakash، راه می روم. این بسیار با طراوت و جوان کننده است. من همچنین تمرینات تنفسی را تمرین می کنم.”

یک صبحانه سالم

PM Modi روز خود را با یک صبحانه سالم که بیشتر شامل چای پوها و زنجبیل است آغاز می کند. پی ام مودی یک گیاهخوار سخت است، بنابراین رژیم غذایی او شامل میوه ها و سبزیجات است. او همچنین به غذاهای سنتی هند جنوبی و گجراتی علاقه زیادی دارد و هر زمان که فرصتی پیدا کند از آنها لذت می برد.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما