نان گلدین، سوژه «همه زیبایی و خونریزی» به اسکار می رود

در اواخر دهه 1970، عکاس نان گلدین شروع به مستندسازی لذت گرایی و بوهمیسم در شهر نیویورک کرد و زندگی دوستان و عاشقانش در مرکز شهر را با صمیمیت خام توصیف کرد. این تصاویر تبدیل به کپسول زمانی یک شهر سنگ‌آلودتر شدند و خانم را تثبیت کردند. جایگاه گلدین به عنوان یکی از مهم ترین عکاسان آمریکا.

روز یکشنبه، او به مراسم اسکار می رود، جایی که در میان جمعیت فرش قرمز و چراغ های چشمک زن دوربین محاصره خواهد شد.

ام‌اس. گلدین 69 ساله موضوع فیلم «همه زیبایی و خون ریزی» به کارگردانی لورا پویتراس است که نامزد بهترین مستند بلند شده است. خانم را دنبال می کند. تلاش های گلدین برای افزایش آگاهی در مورد بحران مواد افیونی و ماموریت او برای حذف نام خانواده ثروتمند و بشردوست ساکلر، که مالک شرکت داروسازی سازنده OxyContin بودند، از دیوار موزه هایی مانند گوگنهایم و لوور.

فیلم با خانم خانم شروع می شود. گروه اکشن گلدین تظاهراتی را در بال ساکلر موزه متروپولیتن برگزار کردند که در آن بطری های نسخه را به استخر انعکاس معبد دندور پرتاب کردند. مت بعداً نام بال را تغییر داد.

ام‌اس. گلدین پس از گذراندن دوره توانبخشی برای اعتیاد به OxyContin که پس از جراحی مچ دست پیدا کرد، کمپین خود را شروع کرد. در روزهای اخیر او مشغول آماده شدن برای اسکار، ضربه زدن به قفسه‌های لباس‌فروشی‌ها و جست‌وجوی اولین کاوشگرها برای یافتن یافته‌های قدیمی بوده است. خانم خانم در بعدازظهر قبل از پرواز به لس آنجلس از روی مبل آپارتمانش در محله کلینتون هیل بروکلین صحبت می کرد. گلدین برنامه های خود را به اشتراک گذاشت.

آیا برای شب بزرگ آماده هستید؟

من همیشه عاشق هالیوود و آنچه اسکار در فرهنگ و تاریخ آمریکا است را دوست داشتم. من با دوستانم برای تماشای ستارگان افسانه ای سینما مانند باربارا استانویک و مارلین دیتریش می رفتم. همین الان روی میزم یک نسخه از «بابل هالیوود» نوشته کنت انجر دارم. من عاشق فیلم‌های صامت پیش‌کد قدیمی هستم.

چه کسی را می پوشید؟

من با طراح النا داوسون برای اتصالات در لندن ملاقات کردم. این یک لباس قرمز با یک قطار بلند است. او یک طراح جوان بریتانیایی است و من مدتی است که لباس های او را می پوشم. من یک لباس پری دریایی ساتن سبز از Zac Posen هم دارم. در حال حاضر، من هنوز بین آن دو برای فرش قرمز تصمیم می‌گیرم، اما قصد دارم همه چیز و شاید چیزهای دیگر را در مراسم بعد از مهمانی و مهمانی‌های دیگر بپوشم.

من یک لباس مشکی قدیمی از الکساندر مک کوئین دارم. پرادا یک کت و شلوار به من داد و فکر می کنم دیور و شانل به من چیزی می دهند. دیروز مقداری خمیر خریدم که نام مستعار الماس های تقلبی است و از الماس برگدورف بود. من برخی چیزها را در کتابخانه مد آلبرایت در میدان کوپر بررسی کردم، جایی که می‌توانید لباس‌های زیبا را قرض بگیرید.

بنابراین من هنوز همه چیز را تصمیم نگرفته ام، اما چند دوست را می آورم و در شب اسکار در هتلم با آنها لباس می پوشم. من هم دوست دارم استایل کنم.

تناسب چطور بود؟

من برای بفتا در لندن بودم، جایی که یوجی یاماموتو را پوشیدم. من عاشق یوجی هستم. و من در هتل هازلیت اقامت داشتم، بنابراین النا آمد تا با من در آنجا جاسازی کند. او از رنگ های سیاه و سفید متضاد زیادی استفاده می کند و روشی باورنکردنی برای استفاده از پارچه دارد. او گذشته و حال را درک می کند. او همچنین بسیار مستقل است، او یک استودیوی کوچک برای خودش دارد.

سنت مد و کنشگری روی فرش قرمز وجود دارد. آیا این چیزی است که شما در نظر دارید؟

هیچ پیامی وجود ندارد من همچنین حس شوخ طبعی دارم و می خواهم آن چیزی را بپوشم که به نظرم خوب است. این به معنای کاهش جدیت فیلم نیست. اسکار همیشه برای من معنای تاریخی داشته است. در واقع همیشه دوست داشتم فیلم بسازم. اگر این کار را بکنم کمدی می شود.

اگر به سکو بروید، می دانید چه خواهید گفت؟

نمی‌دانم می‌توانم سخنرانی کنم یا نه، اما اگر این کار را بکنم، چیزی برای گفتن خواهم داشت. فیلم ما از این جهت مهم است که چیزهایی را که امروزه هنوز در جامعه مورد انگ هستند، مانند کار جنسی و مصرف مواد مخدر، تحقیر می کند. من می‌خواهم به نمایندگی از سایت‌های ایمن پیشگیری از مصرف بیش از حد صحبت کنم. من می خواهم مردم را زنده نگه دارم.

آیا برنده شدن برایت مهم است؟

من آدم رقابتی نیستم و هرگز هم نبوده ام. آنچه برای من مهم است این است که فیلم اکنون برای خودش یک اکشن است. ما یک گروه فعال هستیم که به موفقیت در سرنگونی یک خانواده میلیاردر کمک کردیم. و مردم اکنون در مورد مصرف مواد مخدر و انگ زدایی از آن صحبت می کنند. این مستند قرار است با صدایی بلندتر از آنچه که در حال حاضر بتوانیم به انتشار این خبر ادامه دهد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما