نظر | آنچه که شیرین کاری تاکستان مارتا در مورد خواستگاران ترامپ می گوید

ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا، دوست دارد شیرین کاری انجام دهد. این بخش مهمی از چگونگی شهرت او به عنوان یک مبارز برای اهداف محافظه کارانه است – شهرتی که او امیدوار است تا به کاخ سفید برسد.

ما یکی از آن شیرین کاری‌ها را این هفته دیدیم که با استفاده از وعده کمک، ده‌ها پناهجوی ونزوئلایی را در یک جفت هواپیما در تگزاس فریب داد و به تاکستان مارتا فرستاد. به گزارش NPR، “مهاجران گفتند که زنی که آنها را “پرلا” می‌شناسند، بیرون از پناهگاه به آنها نزدیک شد و آنها را فریب داد تا سوار هواپیما شوند و گفتند که آنها را به بوستون می‌برند و می‌توانند برگه‌های کاری سریع دریافت کنند.

تصور این بخش غیرانسانی از تئاتر سیاسی این بود که ساکنان لیبرال تاکستان مارتا، مهاجران را به دلیل ریاکاری طرد می‌کنند، بنابراین ثابت می‌کنند که دموکرات‌ها در واقع علاقه‌ای به استقبال از مهاجران در جوامع خود ندارند. برای دیسانتیس و گوشه آمین او، پناهجویان یکبار مصرف هستند و آنها معتقدند که لیبرال ها نیز می خواهند آنها را دور بریزند.

در عوض، آنچه اتفاق افتاد این بود که ساکنان تاکستان مارتا برای تهیه غذا، سرپناه، پوشاک و خدمات تجمع کردند. پناهجویان اکنون برای دریافت کمک های بیشتر به کیپ کاد در راه هستند. این شیرین کاری نتوانست هدف خود را بیان کند.

همین امر در مورد شیرین کاری قبلی نیز صادق بود که در آن دیسانتیس از دستگیری 20 جنایتکار سابق به دلیل تقلب در انتخابات تبلیغ می کرد. پیام مورد نظر این بود که فلوریدا و احتمالاً کل کشور باید در حالت آماده باش دائمی برای جلوگیری از رای دهندگان متقلب باشند. اما در روزها و هفته‌های پس از دستگیری‌ها، تحقیقاتی که توسط روزنامه تامپا بی تایمز انجام شد نشان داد که ایالت در واقع این ساکنان را برای رأی دادن آزاد کرده است. تا جایی که می دانستند، قانون را زیر پا نمی گذاشتند. در هر صورت، آنها به عنوان بخشی از طرحی به دام افتاده بودند تا دیسانتیس را به نامزدی جذاب‌تر برای نامزدی ریاست جمهوری سال 2024 جمهوری‌خواه تبدیل کند.

دیسانتیس با تسلط بر رسانه‌های محافظه‌کار و تلاش‌های آشکارش برای تقلید از سبک و رفتار دونالد ترامپ (تا کت و شلوارهای بزرگ و حرکات مکرر دست)، در صورت رد شدن ترامپ، خود را به وارث آشکار رئیس‌جمهور سابق تبدیل کرده است. برای شرکت در انتخابات بعدی

اما من فکر می کنم این بدلکاری های ناموفق چیز مهمی در مورد توانایی DeSantis برای موفقیت در صحنه ملی به ما می گوید.

به طور خلاصه، او کاملاً آماده نیست.

بله، وقتی از منظر رسانه های حزبی نگریسته شود، دیسانتیس تقریبا غیرقابل توقف به نظر می رسد. اما برای یک فرد معمولی – کسی که ممکن است در مورد این شیرین کاری ها شنیده باشد اما در غیر این صورت چیز زیادی در مورد DeSantis نمی داند – بسیار شبیه یک قلدر به نظر می رسد، کسی که مایل است به خاطر نفس خود بازی های پرمخاطره با جان مردم انجام دهد. و پیشرفت

خوبممکن است بگویید، دونالد ترامپ نیز یک قلدر است. بله، او است. اما دونالد ترامپ همچنین یک سلبریتی مادام‌العمر با شخصیت عمومی است که به همان اندازه درباره «شاگرد» و حتی «تنها در خانه 2» به کارنامه سیاسی او نیز می‌پردازد. علاوه بر این، ترامپ مهارت های یک سلبریتی را دارد. او بامزه است، حضور صحنه ای دارد و نوعی کاریزمای طبیعی دارد. او تا حدودی می تواند یک قلدر باشد زیرا می تواند ظلم و خودخواهی خود را با بازی یک دلقک یا یک نمایشگر تعدیل کند. او می تواند مخاطب را متقاعد کند که او فقط شوخی می کند – که در واقع منظورش این نیست.

ران دیسانتیس نمی تواند. او ممکن است از نظر توانایی در استفاده از اهرم های دولت برای جمع آوری قدرت، ترامپ شایسته تری باشد، اما همچنین پست تر و سفت تر است، بدون لبه های نرم و عجیب و غریب دونالد ترامپ واقعی.

این بدان معنا نیست که دسانتیس نمی تواند نامزد ریاست جمهوری جمهوری خواهان یا حتی ریاست جمهوری را به دست آورد. البته او می تواند با این حال، منظور من این است که عمل ترامپ 2.0 او ممکن است نتواند به رای دهندگان حاشیه ای برسد که دونالد ترامپ را به خاطر شخصیت و عملکردش بیشتر از مواضع یا سیاست هایش دوست داشتند. این بدان معناست که در یک صحنه ملی، دسانتیس ممکن است مانند یکی از بدلکاری هایش فلاپ شود.

و با نگاهی به دهه گذشته رقابت‌های ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواهان، این اولین بار نیست که یک مبارز محافظه‌کار افتخارآمیز هنگامی که در ساعت پربیننده‌ترین زمان حرکت می‌کند، روی صورتش می‌افتد.


ستون سه شنبه من نگاهی بود به این ایده قدیمی که دموکراسی سیاسی به مقدار مشخصی برابری اقتصادی نیاز دارد.

ایالات متحده به عنوان یک ملت، به اعتقادات سرمایه داری بازار آزاد متعهد است. اما این میراث برابری طلبی و برابری اقتصادی در اندیشه سیاسی آمریکا را رد می کند. یکی از قدیمی‌ترین و قوی‌ترین گونه‌های تفکر آمریکایی درباره دموکراسی، این باور است که دولت آزاد نمی‌تواند همراه با فقر توده‌ای و اختلاف فاحش ثروت و موقعیت وجود داشته باشد.

ستون جمعه من نگاهی بود به اعتصاب به ظاهر جلوگیری شده راه آهن که ارتباطی را با یک اعتصاب واقعی راه آهن ایجاد کرد که 100 سال پیش رخ داد.

واقعیت این است که یک دهه کاهش هزینه های شرکتی، از جمله خدمه کوچکتر برای قطارهای طولانی تر، کارگران راه آهن را تحت فشار باورنکردنی قرار داده است. آنها نه تنها نمی توانند برای موارد اضطراری یا بیماری های ناگهانی وقت بگذارند، بلکه تقریباً همیشه در نوبت هستند و فقط چند ساعت قبل از اینکه مجبور به نوبت کاری شوند، آماده هستند. برای آن‌ها، برنامه‌های فشرده و تنبیه‌های سخت منجر به فشارهای مالی، خانواده و سلامتی آنها می‌شود.


جرد کلمونز در مورد تورم برای The Forum.

Saurav Sarkar در رانندگی اتحادیه استارباکس برای مجله Dissent.

ماکانی تمبا در جکسون، خانم، بحران آب برای مجله ملت.

کلر مالون درباره وسواس رسانه های آمریکایی به خانواده سلطنتی بریتانیا برای نیویورکر.

فقط چیزی که در اوایل تابستان هنگام قدم زدن در اطراف چارلستون، SC، دیدم.


پسرم این هفته برای شام تاکوی مرغ با گواکاموله درخواست کرد، بنابراین این چیزی است که من شلاق زدم. بسیار آسان و سرراست است. با این حال، اگر می‌خواهید آن را کمی سخت‌تر کنید، به شما توصیه می‌کنم که برای درست کردن تورتیلاهای ذرت خود وقت بگذارید. این سخت نیست – شما حتی به یک پرس تورتیلا هم نیاز ندارید – و بسیار مفید است. هر ماسا هرینا که از فروشگاه خریداری شود کار خواهد کرد، اما من از طرفداران ماساهای موروثی از Masienda هستم. کمی گران است اما به نظر من ارزشش را دارد. دستور غذا از Serious Eats می آید.

عناصر

  • 1 فنجان آبجو مکزیکی تیره مانند Negra Modelo

  • 2 قاشق غذاخوری روغن کنجد تیره

  • 1 قاشق غذاخوری سیر ریز خرد شده

  • 1 قاشق چایخوری پونه کوهی خشک

  • 1 قاشق چایخوری نمک کوشر

  • ½ قاشق چایخوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده

  • ¼ قاشق چایخوری فلفل هندی آسیاب شده

  • 6 ران مرغ بدون پوست بدون استخوان

  • 2 فنجان گواکاموله مورد علاقه شما

  • 8 تا 12 عدد تورتیلا ذرت به اندازه تاکو

جهت ها

تمام مواد لازم برای ماریناد را در یک کاسه کوچک با هم مخلوط کنید. ران مرغ را در یک کاسه بزرگ بریزید و در ماریناد بریزید. روی آن را بپوشانید و در یخچال قرار دهید تا حداقل به مدت 2 ساعت یا به اندازه یک شب، مارینت شود.

مرغ را در حین روشن کردن آتش از یخچال خارج کنید. یک دودکش پر از زغال چوب روشن کنید. وقتی تمام زغال ها روشن شد و با خاکستر خاکستری پوشانده شد، زغال ها را ریخته و به طور مساوی روی رنده زغال چوب پخش کنید. مرغ را گریل کنید تا کاملا پخته شود و دو طرف آن قهوه ای شود، حدود 4 تا 5 دقیقه در هر طرف. از گریل خارج کنید و 5 دقیقه استراحت دهید. مرغ را به صورت نوارهای نازک برش دهید.

در حالی که مرغ در حال استراحت است، تورتیلاها را روی گریل گرم کنید تا انعطاف پذیر شوند، حدود 30 ثانیه تا 1 دقیقه در هر طرف. برای جمع آوری، یک قاشق پر از گواکامول را از وسط هر تورتیلا پخش کنید. با برش های مرغ انباشته و سرو کنید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما