نظر | بازی شترمرغ با ترامپ ممنوع

واشنگتن – برادران من مایکل و مارتین در روز افتتاحیه بیسبال در استادیوم قدیمی گریفیث در آوریل 1951 شرکت کردند، در حالی که سناتورها (به نام تیم ما در آن زمان) با یانکی ها بازی می کردند. پرزیدنت هری ترومن دعوت شده بود تا زمین اول را به بیرون پرتاب کند و استادیوم در غوغا به پا کرد. ترومن به تازگی ژنرال بسیار محبوب را اخراج کرده بود. داگلاس مک آرتور به عنوان فرمانده خاور دور، و جمعیت عصبانی بود.

وقتی پسرها به خانه رسیدند، مارتین به پدرمان اعتراف کرد که قبل از اینکه مایکل او را پایین بکشد، برای هو کردن رئیس‌جمهور ایستاده بود.

مارتین بعداً به یاد می آورد: «پدر به من گفت که رئیس جمهور ترومن مرد بزرگی است. او گفت که اگر ترومن مک آرتور را اخراج کرد، باید دلایل خود را داشته باشد و من هرگز رئیس جمهور دیگری را هو نکنم. من هرگز انجام ندادم.”

الان خیلی عجیب به نظر می رسد، ایده احترام به رئیس جمهور. گالانت ناپدید شده است. گلادیاتوری در. میهن پرستی دیگر فضیلت برتر آمریکا نیست. و تا حد زیادی، ما باید از دونالد ترامپ و روپرت مرداک تشکر کنیم.

ترامپ همیشه مردم را مسخره می‌کرد، اما وقتی آن را وارد عرصه ریاست‌جمهوری کرد، مانند تزریق یک ویروس ظلم به جریان خون سیاسی بود.

وقتی شب‌ها فاکس نیوز را ورق می‌زنم، از نحوه مسخره کردن رئیس جمهور بایدن، و لذتی که از تک‌تیراندازی در مورد هر ناتوانی احساس می‌شود، می‌ترسم.

میت رامنی زمانی که از او در مورد مسئول بودن ترامپ به اتهام آزار جنسی و افترا در دادگاه ای.جین کارول پرسیده شد، برخی از انصاف های نادر جمهوری خواهان را به کنگره آورد.

رامنی به مانو راجو از سی‌ان‌ان گفت: «او مناسب نیست رئیس‌جمهور ایالات متحده باشد و کسی باشد که ما به‌عنوان رهبر جهان آزاد در برابر فرزندان‌مان و جهان حمایت می‌کنیم». (سناتور یوتا همچنین قبلاً جورج سانتوس را سرزنش کرد و گفت: “شما به اینجا تعلق ندارید.”)

تاد یانگ، سناتور محافظه‌کار ملایم اهل ایندیانا، پنجشنبه، پس از عملکرد گستاخانه ترامپ در تالار شهر CNN، به صراحت اعلام کرد که به اندازه کافی سیر شده است.

او به خبرنگاران در هیل گفت که از رئیس جمهور سابق به عنوان نامزد جمهوری خواهان حمایت نخواهد کرد. در پاسخ به این سوال که چرا باید از کجا شروع کنم؟ – انعکاس قوی از جوزف ولش “آیا حس نجابت ندارید؟” خط به آن پسر قلدر قبلی جو مک کارتی.

با پخش ویدیویی از ترامپ که اجرایش در CNN را با رقصیدن با «Macho Man» کنار استخر در Mar-a-Lago جشن می‌گیرد، ترامپ را بدون برق می‌بینیم. هدف این تهدید وجودی بازگشت به بیضی است، این بار بدون اینکه کسی تلاش کند او را از ریل دور نگه دارد، و با دنیای جدید ترسناک چت ربات‌های هوش مصنوعی فوق‌العاده‌ای که به او کمک می‌کند دروغ بگوید و لکه‌دار کند. (ترامپ روز جمعه یک ویدیوی دقیق از اندرسون کوپر منتشر کرد که می‌گوید «این بود که رئیس‌جمهور دونالد جی. ترامپ ما را پاره می‌کرد» یک ویدیوی جدید «اینجا در CNN».)

اگر این امکان وجود داشته باشد، ترامپ در حال تبدیل شدن به یک خودشیفته‌ی خودفریب‌تر است. و او حتی بیشتر وسواس اعداد دارد – اگر این امکان وجود داشته باشد. وقتی کیتلان کالینز از او پرسید که آیا از کارهای خود در ژانویه پشیمان است یا خیر. 6، او شروع به راپسودی کردن و اغراق در مورد تعداد جمعیت آن روز کرد.

وی با بیان اینکه من هرگز با جمعیتی به این بزرگی صحبت نکرده ام، افزود: آنها با عشق در آنجا بودند. آن باورنکردنی بود – و روز زیبایی بود.»

او یکی از فجیع ترین روزهای تاریخ آمریکا را «یک روز زیبا» نامید. او افسر پلیس سیاه کاپیتول را که به اشلی بابیت تیراندازی کرد، که سعی داشت به داخل اتاق خانه نفوذ کند، “اراذل و اوباش” نامید.

رای دهندگان نیوهمپشایر در حضار در حال تشویق ترامپ بودند، و بسیاری حتی وقتی که او به طرز زمختی دوباره ای. جین کارول را بدنام کرد، خندیدند.

تالار شهر روشنگر و ترسناک بود. اما ما به این یادآوری نیاز داشتیم که در حالت آماده باش کامل باشیم، زیرا ترامپ فقط یک افراط گرا نیست و خطرناک نیست. او همچنین یک شورشی حیله گر و مسلط است.

این بحث که رسانه ها باید ترامپ را نادیده بگیرند و او را زیر یک سبد خنده دار نگه دارند، مضحک است. با صحبت نکردن ترامپ نمی توانید او را خاموش کنید. او همیشه یک پلت فرم پیدا می کند.

سان تزو تاکید کرد که پیروزی به شناخت دشمن بستگی دارد – “او را مجبور کنید خودش را آشکار کند.” روبرتا کاپلان، وکیل کارول، کار ماهرانه‌ای انجام داد و به ترامپ اجازه داد تا خود را در این رسوب محکوم کند.

رئیس جمهور بایدن باید ببیند با چه چیزی مخالف است. فقط چند بار وجود دارد که بایدن می تواند بگوید “بیا، مرد!” در یک مناظره هر چه بیشتر ترامپ را در عمل ببیند، کمتر احتمال دارد که او را در معرض خطر قرار دهند. تیم بایدن حریف را به طرز ساده‌ای دست کم گرفته است. کیفرخواست‌های آبشاری به ترامپ این امکان را می‌دهد که نقش شهید طلایی‌شده را در مقیاسی بزرگ‌تر بازی کند.

وظیفه این است که ترامپ را به چالش بکشیم و او را افشا کنیم، نه اینکه انگشتانمان را در گوشمان بگذاریم و «لا، لا، لا» بخوانیم.

دیوید اکسلرود روز جمعه به من گفت: «این به نظر من اساساً اشتباه است که رای دهندگان از فرصتی برای دیدن نامزدها و به ویژه نامزدهای پیشتاز که به سؤالات چالش برانگیز روزنامه‌نگاران و شهروندان در تالارهای گفتگوی آزاد پاسخ می‌دهند، خودداری کنم». “شما نمی توانید دموکراسی را از دست افرادی که هنجارهای آن را با خرد کردن هنجارهای دموکراتیک خود پاره می کنند، نجات دهید.”

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما