نظر | کار زنان هرگز انجام نمی شود

واشنگتن – خوشحالم که می بینیم دموکرات ها به مسیر برگشته اند.

فقط یک تحول لازم بود که زنان را به شهروندان درجه دوم تبدیل کرد، احتمال انتخاب مجدد تهدید نارنجی و یک دادگاه عالی خارج از کنترل.

با تمام این اوصاف، به نظر می‌رسد دموکرات‌ها در حال کشش هستند.

هنوز هم شانسی بهتر از حتی احتمال از دست دادن مجلس وجود دارد. اگر آنها خوش شانس باشند، سنا را حفظ خواهند کرد. و به همین دلیل باید از جمهوریخواهان برای معرفی نامزدهای وحشتناک تشکر کنند.

رتبه‌بندی پرزیدنت بایدن از خیلی بد به نه خوب، با تشویق پایه دارک براندون بالا رفته است. اما خبر واقعا مثبت این است که اکثر نامزدهای دموکرات سنا از محبوبیت بیشتری نسبت به او برخوردار هستند.

دموکرات‌ها در چند هفته گذشته توانسته‌اند زنده بمانند و در واقع چیزهایی را در کنگره به تصویب رساندند. جو مانچین پس از تماشای غرق شدن و سوختن کشور، از اینکه به تنهایی مقصر تغییرات اقلیمی است، وحشت کرد و با چاک شومر معامله کرد.

اما دموکرات‌ها هنوز به سختی سر خود را بالا نگه داشته‌اند.

آنها نمی توانند با دیوانه های جمهوری خواه برابری کنند. متأسفانه، بخش قابل توجهی از این کشور دیوانه عمل می کنند و معتقدند که دموکرات ها همگی پدوفیلی هستند که خون نوزادان را می نوشند.

دموکرات ها باید مبارزه با یک جنگ متعارف را متوقف کنند. فقط زمان معمولی نیست.

جالب اینجاست که جمعه، روز برابری زنان بود که کنگره در دهه 70 به این عنوان تعیین کرد. در زمانی که زنان در سراسر جهان باید شکوفا شوند، ما شاهد شکست های خیره کننده ای هستیم. روند عجیبی در مجازات زنان به سبک سعودی به دلیل تمایلات جنسی وجود دارد.

سنا مارین، نخست وزیر 36 ساله فنلاند، به دلیل رقصیدن با دوستانش در کشوری که همیشه در گزارش شادی جهانی تحت حمایت سازمان ملل متحد به عنوان “شادترین کشور جهان” نامیده می شود، مورد انتقاد قرار گرفته است. وقتی مارین مجبور می‌شود با گریه عذرخواهی کند – و آزمایش مواد مخدر – را پس از افشای ویدیویی از رها شدن او، چه دنیای تلخ و همچنان جنسیتی است.

هلسینکی تایمز متذکر شد که او “وزیر پروم” است و موسیقی ای که با آن می رقصد را “پلبی” رد کرد. اما جاسیندا آردرن شگفت انگیز، نخست وزیر نیوزیلند، از همتای فنلاندی خود دفاع کرد و پرسید: “چگونه دائماً مطمئن شویم که مردم را به سمت سیاست جذب می کنیم، نه اینکه – شاید همانطور که از نظر تاریخی چنین بوده است – آنها را کنار بگذاریم؟”

رحم امانوئل، سفیر ایالات متحده در ژاپن، در توئیتی درباره استاندارد دوگانه نوشت: نخست وزیر استرالیا، آنتونی آلبانیز، در یک کنسرت عمومی به دلیل نوشیدن آبجو تشویق شد در حالی که مارین به دلیل رقصیدن در یک مهمانی خصوصی مورد انتقاد قرار گرفت. “همه فقط عقب نشینی می کنند!” امانوئل نوشت.

امانوئل به من گفت: “او به دلیل نابالغ بودن ضربه می خورد.” اما او به اندازه کافی بالغ است که فنلاند را به ناتو هدایت کند. این یک روز کاری سخت است. من هم به یک مهمانی کوچک نیاز دارم!»

جو بایدن زمانی که شب گذشته در یک تجمع در حومه واشنگتن، آنقدر جسارت کرد که باند MAGA را به دلیل فلسفه ای که «تقریباً مانند نیمه فاشیسم» است، محکوم کرد، به نظر می رسید که اوضاع چقدر غیرعادی است.

اما او که مشتاق بازگشت رو بود، به طرز عجیبی در مورد میچ مک کانل گفت: “حتی اگر او به اندازه برخی افراد افراطی نباشد” او “به نقل از او می‌توانست به طور مشروع “دربار” را جمع کند.”

این اشتباه است که بگوییم مک کانل فقط به این دلیل که قانون را زیر پا نگذاشته، مشروع عمل کرده است. مک کانل خم شد و قوانین را زیر پا گذاشت. او یکی از نامزدهای اوباما را به مدت یک سال کنار گذاشت و سپس در فاصله یک هفته مانده به انتخابات 2020، امی کونی بارت متعصب مذهبی را به دادگاه کشاند.

بارت یک «کنیز» در یک گروه مسیحی به نام «مردم ستایش» بود که در آن مردان تصمیم گیرنده زنان خود هستند. اکنون، بارت برای همه زنان کشور تصمیم می گیرد و این یک خشم است. گاردین از ویدئوی لو رفته دیگری از یک گردهمایی اخیر خبر داد – بسیار ترسناک تر از مارین. این نشان می دهد که همسر رهبر ظالم «اهل ستایش» می گوید برخی از زنان این گروه به دلیل نقش های فرعی خود به شدت گریه می کردند که مجبور به استفاده از عینک آفتابی شدند.

زنانی که فکر می‌کردند Roe هرگز واقعاً بیرون پرتاب نمی‌شود، یا اگر چنین بود، تأثیر چندانی نداشت، اکنون متوجه شده‌اند که این چه زلزله‌ای است.

تودور دیکسون، یکی از مشاوران دونالد ترامپ که نامزد جمهوری خواهان برای فرمانداری در میشیگان است، به یک ایستگاه محلی فاکس گفت که سقط جنین حتی در مورد خردسالانی که مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند باید غیرقانونی باشد. او پیشنهاد کرد که بچه دار شدن می تواند “شفا” باشد.

بسیاری از زنان عصبانی هستند و بسیاری در حال ثبت نام برای رای دادن هستند. ترامپ عصبی به نظر می رسد، اما او از بسیاری از جملات خودداری کرده است. دموکرات ها نمی توانند بر احتراق خود به خودی او تکیه کنند. درست همانطور که زنان بایدن را در کاخ سفید تقویت کردند، اکنون زنان باید دوباره ما را نجات دهند، از دسته محافظه کاران دیوانه ای که مراقبت های بهداشتی ما را تعیین می کنند – و چگونه زندگی می کنیم. و شاید به زودی، آیا ما می توانیم ملکه های رقصنده باشیم.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما