sibnewbanner

نقد و بررسی “پاملا، یک داستان عشق”: نگاهی فرانک به گذشته

آیا برای پاملا اندرسون، یک فرد معمولی آماده هستید؟ مستند واقعاً جذاب رایان وایت «پاملا، یک داستان عاشقانه» نماد جنسی را به صورت ساده، با آرایش اندک، شیفت و عبایی به نمایش می‌گذارد.

داستانی که او تعریف می کند درباره یک دختر شهر کوچک است – او تا حدی در جزیره ای در بریتیش کلمبیا بزرگ شده است – که از سنین پایین مورد آزار و اذیت قرار گرفت. او در مورد پرستار بچه ای که او را مورد آزار و اذیت قرار داد می گوید: به او گفتم می خواهم بمیرد و روز بعد در یک تصادف رانندگی جان باخت. او چرخش وقایع را به “قدرت های جادویی” نسبت داد.

او دارای نوعی جادو بود، هم بسیار زیبا و هم بسیار فتوژنیک. او در سال 1989 از طریق میدان ورزشی Jumbotron کشف شد. مصاحبه‌گر مت لوئر، از همه مردم، در یک کلیپ آرشیوی می‌گوید: “من قبلاً روبروی سوژه مصاحبه ننشسته‌ام و نگفتم: “می‌توانیم مختصراً در مورد سینه‌های شما صحبت کنیم؟”

اندرسون اعتراف می کند که یک تمایل طولانی مدت عاشقانه نسبت به “پسران بد” دارد. در دهه 90، زمانی که او ستاره بمب «Baywatch» بود، با یکی از بدترین ها، نوازنده راک تامی لی ازدواج کرد.

خاطرات خشمگین و دردناک او در رابطه با نوار جنسی بدنام این زوج، که همیشه اصرار داشت اموال دزدیده شده بود، در حال تقویت است.

شخصیت این ستاره به هیچ ایدئولوژیکی منحرف نمی شود، چه رسد به یک ایدئولوژی فمینیستی. اما وقتی اندرسون به یاد می آورد که توسط وکلای متخاصم خلع شده و سعی می کرد بازاریابی نوار جنسی را متوقف کند، به یاد می آورد که فکر می کند: “چرا این مردان بالغ اینقدر از من متنفرند؟” برخورد عدم بازداری حسن نیت او با زن ستیزی نهادینه شده، بیوگرافی این کانادایی را به یک داستان آمریکایی بسیار نگران کننده تبدیل می کند.

پاملا، یک داستان عاشقانه
درجه بندی نشده. مدت زمان: 1 ساعت و 52 دقیقه. در نتفلیکس تماشا کنید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما