وقتی چراغ های برادوی خاموش شد، دو کارگر تئاتر عشق پیدا کردند

از زمان دریافت مدرک لیسانس در هنرهای تئاتر از دانشگاه ایالتی نیویورک در نیو پالتز در سال 2014، خانم. بونیک 30 ساله در تئاتر کار کرده است. در سال 2016، او به عنوان دستیار تولید “Hadestown” در اولین نمایش در خارج از برادوی در کارگاه تئاتر نیویورک، شکست بزرگ خود را تجربه کرد. او در نمایش هایی مانند «باغ آلبالو»، «کارولین، یا تغییر» و اخیراً «سوئینی تاد» کار کرد. اما چند ماه پس از همه‌گیری، او فکر می‌کرد که آیا حرفه‌اش در تئاتر به پایان رسیده است. تنها چیزی که او می توانست فکر کند این بود که “من پنج سال را صرف سرمایه گذاری در چیزی کرده ام که دیگر وجود ندارد.”

او در سطح شخصی نیز با چالش هایی روبرو بود. در اواخر بهار 2020، خانم پدربزرگ مادری بونیک، جوزف جانسون، درگذشت و در ماه اوت، پدربزرگ پدری او، کیت بونیک نیز درگذشت. اعتراضات Black Lives Matter که در اواخر ماه مه آغاز شد، احساسات سختی را برای خانم خانم ایجاد کرد. بونیک و او و هم اتاقی اش در مدت کوتاهی متوجه شدند که باید از آپارتمان خود نقل مکان کنند.

آقای. مک دانل 28 ساله که در سال 2017 مدرک لیسانس تئاتر را از کالج بروکلین دریافت کرد، با شروع همه گیر شدن، به کار خود در کارگاه تئاتر نیویورک ادامه داد. او در حال حاضر تمام وقت به عنوان نگهبان در مدیسون اسکوئر گاردن کار می کند.

تابستان آن سال، او با یک ترس بزرگ سلامتی مواجه شد. او گفت: “تومور بزرگی داشتم که در کنار فکم رشد می کرد.” “به اندازه یک نخود شروع شد و تا تابستان به اندازه یک توپ گلف شد. شروع کردم به رفتن برای آزمایش. در اواسط آگوست، برای برداشتن آن تحت عمل جراحی قرار گرفتم. وقتی او برای پیگیری مراجعه کرد، پزشکان به او گفتند که این توده یک نوع بسیار نادر از سرطان به نام کارسینوم ترشحی بوده است. او گفت: “خوشبختانه این یک حذف تمیز بود.”

همچنین آن تابستان، آقای. پدربزرگ مک دانل از طرف پدرش، جیمز مک دانل، درگذشت، رویدادی که عمیقاً خانواده او را تحت تأثیر قرار داد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما