sibnewbanner

پسرمان ما را متعهد به پرداخت هزینه های عروسی کرد که از عهده آن برنمی آییم. کمک!

پسر ما و نامزدش، هر دو 24 ساله، تابستان آینده ازدواج می کنند. مادر عروس دستور برنامه ریزی را داده است. وقتی بچه ها نظری را بیان می کنند، او عصبانی می شود و آنها را نادیده می گیرد. اوایل از پسرم پرسید آیا پدر و مادرت هزینه عروسی را با ما تقسیم می کنند؟ متعجب گفت بله. اما کسی به ما نگفت! حالا مادر عروس یک ماجرای ولخرجی را برنامه ریزی کرده و یک جدول با «سهم ما» از هزینه ها برای ما ارسال کرده است. ما توان پرداخت آن را نداریم. من فکر می کنم او بسیار دور از پایگاه است. همسرم از ما می خواهد وام بگیریم. تفکرات شما؟

پدر داماد

شکی نیست، مادر عروس اینجا بد می آید. هیچ کس یک برنامه ریز عروسی رئیس را دوست ندارد. اما این پسر شماست که کیک را می گیرد! چرا او شما را متعهد می کند که نیمی از هزینه های (ناشناخته) عروسی را بپردازید و به شما نگوید؟ درک می‌کنم که در حال حاضر ترسیده‌ام، اما او احتمالاً ماه‌ها فرصت داشت تا این موضوع را برطرف کند.

من با انگیزه همسرت برای عمل به قول پسرت همدردی می‌کنم، اما التماس می‌کنم: وام نداری! متحمل شدن هزاران دلار بدهی برای یک مهمانی مجلل که توانایی پرداخت آن را ندارید، عاقلانه نیست و حتی ممکن است امنیت مالی شما را به خطر بیندازد. قبل از انجام هر کار دیگری، با همسرتان در مورد مبلغی که می توانید به راحتی به عروسی کمک کنید (در صورت وجود) تصمیم بگیرید.

سپس به پدر و مادر عروس بروید – با پسرتان. به آنها بگویید که اخیراً از تعهد او از طرف شما مطلع شده اید، اما متأسفانه نمی توانید آن را بپردازید. مبلغی را که می توانید کمک کنید به اشتراک بگذارید. امیدواریم هنوز زمان برای اصلاح یا لغو برنامه ها وجود داشته باشد. این کار را سریع انجام دهید: اگر والدین عروس به طور منطقی معتقد بودند که پسر شما به عنوان نماینده شما عمل می کند، شما (و او) وظیفه دارید تا حد امکان هزینه های ناشی از آن را کاهش دهید. با این حال، این تشدید ممکن است ارزشش را داشته باشد اگر پسر شما این درس مهم را در اینجا بیاموزد: هرگز پول دیگران را خرج نکنید!

من و شوهرم زندگی‌های پرمشغله‌ای داریم و مشتاقانه منتظریم که در یک شب بی‌اهمیت با دوستان در یک بار محلی استراحت کنیم. ما یک تیم خوب جمع کردیم. اخیراً یکی از دوستان دوران کودکی شوهرم به شهر برگشته است. او تنها است و گفت که در چیزهای بی اهمیت مهارت دارد، بنابراین از او دعوت کردیم که به ما بپیوندد. اشتباه بزرگ! او اغلب مست می آید. او با بازی به عنوان یک فکر بعدی رفتار می کند و در عوض با مردم چت می کند. و هنگامی که او پاسخ به سؤالات را آشکار می کند، معمولاً اشتباه می کند. او دارد شب ما را خراب می کند! چگونه با این موضوع کنار بیاییم؟

گیمر

خوب، شما به رفیق تنهای شوهرتان ضربه ای عادلانه دادید که به شما لطف داشتید. اما او به وضوح با رفتارهای بی اهمیت شما موافق نیست. فقط به این دلیل که یک بار او را دعوت کردید تا به شما بپیوندد، به این معنی نیست که برای همیشه با او گیر کرده اید – اگرچه برای اینکه او را به او سر بزند نیاز به یک مکالمه ملایم دارد.

قبل از شب چیزهای بی اهمیت بعدی، شما و شوهرتان باید تصمیم بگیرید که چه کسی برای این کار مناسب تر است که به دوستش بگوید: “فکر نمی کنیم شما با تیم چیزهای بی اهمیت ما مناسب باشید. ما بیشتر از شما روی بازی تمرکز کرده ایم. بیایید برنامه ریزی کنیم که در عوض یک بار دیگر همدیگر را ببینیم.» سپس، احتمالاً زمانی که بتوانید فرد تازه وارد را به دوستان دیگر معرفی کنید، حتماً دنبال کنید.

من در بهار امسال بچه دار شدم و خوشبختانه او چیزی برای شکایت به من نمی دهد. او خوب می خوابد، به سختی گریه می کند و مراقبت روزانه را دوست دارد – که به من اجازه داد به سر کار برگردم. چند نفر از دوستان بچه هایی هم سن و سال من دارند و به من می گویند که چگونه با مشکلات خواب، اضطراب جدایی و خلق و خوی بد دست و پنجه نرم می کنند. چگونه باید با این صحبت ها کنار بیایم بدون اینکه به عنوان لاف زدن در مورد اینکه کودکم تا به حال چقدر راحت بوده است؟

مامان جدید

به نظرم خیلی خوبه که نسبت به دوستانی که مشکل دارن حساس باشیم. در تجربه من، افرادی که روزهای سختی را سپری می‌کنند، اغلب می‌خواهند آزادانه و بدون احساس گناه بیرون بیایند تا اینکه بخواهند یادداشت‌برداری کنند یا نصیحت کنند. پس فقط گوش کن!

هیچ چیزی که بتوانید بگویید نمی تواند قولنج نوزاد را درمان کند یا اضطراب والدین را در مورد بازگشت به کار کاهش دهد. با این حال، می‌توانید یک شنونده حمایت کننده باشید و به دوستانتان تشویق کنید تا خودشان را ابراز کنند. همچنین محبت آمیز است که از صحبت در مورد کودک فوق العاده آسان خود در این مکالمات خودداری کنید.

ما در آن طرف خیابان از حفاظت شده طبیعت زندگی می کنیم. پنجره تصویر ما منظره زیبایی را به ما می دهد که دوست داریم از آن لذت ببریم. همسایه‌های ما که با آنها صمیمی هستیم، بازدیدکنندگان مکرری دارند که جلوی خانه ما پارک می‌کنند و دید ما را مسدود می‌کنند، حتی با وجود اینکه فضای زیادی در جلوی خانه آنها وجود دارد. ما می دانیم که حق ممنوعیت پارک در خیابان های عمومی را نداریم، اما آیا می توانیم با آنها به این موضوع رسیدگی کنیم؟

همسایه

تا زمانی که شما واقعاً و واقعاً وقتی اذعان می‌کنید که حق ندارید پارکینگ باز پلیس کنید، منظورتان این است، صحبت کردن ضرری ندارد. بگو: آیا می‌توانیم یک لطف بزرگ بخواهیم؟ اگر از بازدیدکنندگان خود بخواهید جلوی خانه شما پارک کنند، بسیار سپاسگزار خواهیم بود تا جلوی دید ما را نگیرند. ما دوست داریم بنشینیم و آن را تحسین کنیم.» آنها ممکن است شما را ملزم کنند، اما اگر این کار را نکنند، احمقانه است که با همسایگان خوب به خاطر پارک قانونی مهمانانشان درگیر شوید.


برای کمک به وضعیت نامناسب خود، یک سوال به [email protected]، به فیلیپ گالانز در فیس بوک یا @SocialQPhilip در توییتر.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما