پس از 90 روز، حساب های جدید توییتر می توانند فقط آب بخرند

با توجه به توضیحات ارائه شده در وب سایت این شرکت، توییتر به عنوان یک سرویس اشتراکی مجددا راه اندازی شده است توییتر آبی ورود (احتمالاً در 8 آذرماه) به کاربرانی که در حال حاضر عضو این شبکه جمعی هستند کمتر از 90 روز اجازه ثبت نام نمی دهد

با این حال، کاربران نمی توانند بلافاصله پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید، این سرویس را خریداری کنند و بلافاصله تأیید آبی را کشف کنند. این تصمیم است صفحه درباره توییتر آبی در اکانت رسمی توییتر وبسایت توضیح داده شده است و می توان آن را راه حلی برای کاهش اکانت های کلاهبرداری و کلاهبرداری دیگران دانست که از زمان راه اندازی این سرویس دور هم جمع شده و باعث هرج و مرج در شبکه شده است.

کلاس آرشیو نسخه برنامه قدیمی توییتر که توسط Wayback Machine ارائه شده بود، دوره انتظار مشخصی نداشت، اما شامل یک هشدار بود که «حساب‌های توییتر ایجاد شده در تاریخ 9 نوامبر 2022 یا بعد از آن، قابل اشتراک‌گذاری با توییتر نیستند».

پس از تایید توییتر نام کاربر را تغییر دهید

علاوه بر این، مدیر عامل شرکت مدرن، ایلان ماسک گفت که پس از راه اندازی مجدد این سرویس، حساب های تایید شده در هنگام تغییر نام کاربری خود تگ آبی رنگ را از دست می دهند و پس از بررسی و تایید اینکه توییتر از سیاست های این شبکه جمعی پیروی می کند، دوباره آن را دریافت می کنند. نقاب هم گفته شد اگر می خواهید یک حساب تقلید ایجاد کنید، باید این موضوع را در بیوگرافی و نام حساب خود ذکر کنید.

سرویس ۸ دلاری Twitter Blue که شامل تایید جمعی این شبکه نیز می شود، هفته گذشته به صورت رسمی در اختیار کاربران iOS قرار گرفت و می توانستند در آنجا برای ثبت نام اقدام کنند. با این حال، پس از آن سردرگمی زیادی به وجود آمد و بسیاری از کاربران پس از اطلاع از آبی، اکانت افراد مشهور (حتی آلن ماسک) را جعلی کردند. حساب “عیسی مسیح” یکی از روایت هایی بود که توانست هویت خود را کشف کند. با وجود این مشکلات، توییتر تصمیم گرفت ثبت نام کاربران جدید در این سرویس را متوقف کند و حالا به نظر می رسد محدودیت های جدید برای جلوگیری از چنین اختلالاتی در آینده اتخاذ شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم