چرا عروس های بیشتری برای سفرهای مجردی انفرادی انتخاب می کنند؟

آجا دانگ پوسپوس در جشن فارغ التحصیلی خود در جولای 2022 در سیوانا سلامتی توچال و اسپا در Carefree، آریز به شامپاین و توت فرنگی رسید. برنامه سفر او به دقت برنامه ریزی شده برای این هفته شامل درمان های آبگرم، کارهای درمانی شامل حمام سالم و ریکی، و فعالیت های تفریحی فراوان، مانند ایروبیک در آب و ترشی بال بود.

ام‌اس. Dang-Puspos، 36 ساله، صاحب یک کسب و کار کوچک و سازنده محتوای YouTube مستقر در لس آنجلس، از داشتن یک هفته استراحت، مراقبت از خود و لذت بردن هیجان زده بود. او هر چیزی را که برای مجردیش می‌خواست داشت، اما یک عنصر مشترک نداشت: مهمان. یک مهمانی مجردی انفرادی بود.

خانم “این بدون استرس ترین فرآیند بود.” دانگ پوسپوس گفت. «نمی‌خواستم کسی از من سؤال کند که چه کار کنم، کجا بخورم، کجا بروم. من فقط می خواستم متنعم شوم.»

ام‌اس. مهمانی Dang-Puspos نوعی انحراف از نوع کلیشه‌ای و محبوب‌تر جشن‌های مجردی است – جایی که گروه‌هایی از زنان تی‌شرت‌های مشابه می‌پوشند و برای مثال در شهری مانند نشویل به بار می‌روند یا خانه‌هایی را اجاره می‌کنند که مملو از تزئینات مهمانی و حیوانات است. شناورهای استخری شکل در اسکاتسدیل، آریز. طبق گزارش The Knot، نزدیک به 80 درصد از زوج ها در سال 2022 یک جشن مجردی برگزار کردند و میانگین تعداد شرکت کنندگان 10 نفر بود. تنها 11 درصد از مردم یک مهمانی با یک تا پنج مهمان برگزار کردند.

لورن کی، سردبیر The Knot می گوید: «میهمانی های باخ یک سنت قدیمی است، اما درست مانند عروسی ها، این جشن ها نیز بسیار شخصی شده اند. “آیا می توان بدون ازدواج یا با یک سفر انفرادی ازدواج کرد؟ کاملا.”

دعوا کردن نزدیک به دوازده مهمان برای یک مهمانی برای هر عروسی جذاب نیست – و همه شرکت کنندگان نمی خواهند 1500 تا 2000 دلار یا بیشتر برای شرکت در یک مهمانی مجردی خرج کنند. برخی از زنان ترجیح می‌دهند به جای بالا بردن آن، آن را پایین بیاورند، و عکس‌های آتش‌بال را با آب علف گندم عوض کنند. مجردهای انفرادی فرصتی برای رهایی از استرس ناشی از برنامه ریزی عروسی و زندگی روزمره فراهم می کنند.

تشکیل می دهد. Dang-Puspos، سودی از خودسازی نیز وجود داشت. او گفت که زمان تنهایی به او این امکان را می داد تا در مورد احساس خود و چگونگی تغییر هویتش پس از عروسی فکر کند.

مونیکا دنیلز، 26 ساله، همچنین متوجه شد که گریز انفرادی مجردی خود را شفابخش می داند. ام‌اس. دانیلز، مشاور مالی در دالاس، در دسامبر 2022 سفری را در هفته عروسی خود انتخاب کرد. او دو روز را در Phoenician، استراحتگاهی در اسکاتسدیل گذراند، جایی که “برای هر هوس و هوس” به او رسیدگی می شد. او در استخر و سونا آبگرم استراحت کرد و از یک ماساژ 90 دقیقه ای لذت برد. او گفت که این سفر به او این فرصت را داد تا درباره نوع همسری که می‌خواست باشد و همچنین رابطه طولانی‌مدت و اغلب از راه دور با داریون دنیلز، بازیکن حرفه‌ای فوتبال، فکر کند.

او این سفر را کمک به او می داند که حواسش جمع باشد و در مراسم عروسی اش در دسامبر حضور کامل داشته باشد. 17.

امی اسمیت، صاحب هتل ساراتوگا آرمز، هتلی در ساراتوگا اسپرینگز، نیویورک که میزبان تعداد انگشت شماری بوده است، گفت: «عروس‌های آینده باید تصمیم‌های زیادی را تا روز عروسی خود بگیرند – آنها از این روند خسته شده‌اند. مهمانی های مجردی انفرادی در سال گذشته ما در ابتدا از دیدن این نوع تقاضاها شوکه شدیم، اما وقتی با این زنان صحبت کردیم، متوجه شدیم که آنها به شدت به زمان نیاز دارند.»

عروس های آینده پکیج من، خودم و من ملک را رزرو می کنند، خانم. اسمیت گفت که برای مسافران زن انفرادی عرضه می شود و شامل خدمات درمانی در یک آبگرم محلی، یک سبد خوشامدگویی از وسایل مراقبت از خود و یک نیم بطری شامپاین Perrier-Jouet است. در حالی که این بسته عمدتا توسط زنان حرفه ای در بوستون و نیویورک و همچنین مادران رزرو می شود، خانم. اسمیت گفت که در زنان نامزد نیز افزایش یافته است. هر تیم اغلب اقامت خود را سفارشی می کند، مانند ایجاد یک کوکتل جین سفارشی یا راه اندازی یک شب فیلم کمدی رمانتیک مربوط به عروسی.

آنی دالی، نویسنده ای مستقر در بروکلین، به سفرهای انفرادی عادت دارد. بنابراین وقتی در آگوست 2018 به تنهایی برای دوران کارشناسی خود به کاستاریکا رفت، دوستانش به سختی شوکه شدند. در عوض او را تشویق کردند که برود. او بعداً در مجله Self مقاله ای شخصی در مورد “Solomoon” قبل از ازدواجش نوشت و از میزان ایمیل های طرفدارانی که دریافت کرد شگفت زده شد.

اما جشن های مجردی انفرادی همیشه با حمایت مواجه نمی شوند.

هر دو خانم دانگ پوسپوس و خانم دنیلز در مورد سفرهای خود در رسانه های اجتماعی، جایی که مجردان انفرادی به موضوع بحث تبدیل شده است، پست گذاشت. برخی از مردم بر این باورند که مجردان انفرادی دوستان و خانواده را از اعزام نهایی عروس محروم می‌کنند – که انتظارات آن‌ها را از یک جشن سنتی زیر سوال می‌برد.

ام‌اس. Dang-Puspos گفت که برخی از افراد آنلاین از او پرسیده اند که چرا “این فرصت را از دوستانت می گیرد.” بعد از خانم در سفر دنیلز، یکی از دوستان به او گفت که به او پیشنهاد می‌داد که با او بیاید، گویی خانم. دنیلز تنها رفته بود چون مجبور بود نه به خاطر اینکه می خواست.

ام‌اس. دانگ-پوسپوس گفت که او بر روی کامنت‌کنندگانی تمرکز کرده است که از ماهیت غیر متعارف سفر او الهام گرفته‌اند و گفته‌اند جشن‌های مشابهی را در نظر دارند – نه کسانی که با تصمیم او مخالف بودند.

خانم می‌گوید: «آنها می‌توانند یک جشن مجردی بزرگ برگزار کنند، اگر این چیزی باشد که آنها می‌خواهند. دانگ پوسپوس گفت. «ماهیت یک مجرد این است که برویم بنوشیم، بیایید بریم مهمانی. این فقط من نیستم.»

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما