کلارنس توماس از معامله املاک و مستغلات با میلیاردر هارلن کرو ناموفق بود

واشنگتن – قاضی کلارنس توماس فاش نکرد که در سال 2014 یک سری از املاک را به یک اهداکننده محافظه کار قدیمی از تگزاس فروخته است، زیرا این نقض آشکار الزامات گزارش است.

این تراکنش که قبلاً توسط ProPublica گزارش شد، اولین نمونه شناخته شده پولی است که مستقیماً از اهداکننده میلیاردر، هارلان کرو، 73 ساله، به قوه قضاییه می‌رود.

این مکاشفه، قاضی توماس را مورد بررسی قرار داد، که مدتهاست در مورد مسائل مربوط به تضاد منافع، تا حدی به دلیل فعالیت سیاسی همسرش ویرجینیا توماس، تردیدهایی را ایجاد کرده است. ماهیت رابطه جاستیس توماس با نجیب زاده املاک و مستغلات پس از اینکه هفته گذشته ProPublica درباره نحوه همراهی او با آقای دکتر توضیح داد، توجه خاصی را به خود جلب کرد. کلاغ در سفرهای مجلل برای نزدیک به 20 سال بدون افشای آنها، از جمله سفر به جزیره در اندونزی و اقامت در Mr. خلوتگاه 105 هکتاری کراو در کنار دریاچه در کوه‌های آدیرونداک. این افشاگری‌ها به درخواست‌های قانون‌گذاران دموکرات و مدافعان شفافیت دادگاه‌ها برای مواجهه قضات با محدودیت‌های اخلاقی سخت‌تر دامن زده است.

در سال 2014، یک شرکت املاک و مستغلات مرتبط با آقای. بر اساس سوابق ثبت شده در دادگاه شهرستان چاتم در تاریخ اکتبر، کرو یک خانه یک خانواده و دو زمین خالی در یک خیابان ساوانا ساوانا خریداری کرد و با پرداخت 133363 دلار به قاضی توماس و خانواده اش برای ملک پرداخت. 15، 2014.

قاضی توماس به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. قاضی هفته گذشته در بیانیه‌ای که به گزارش‌های مربوط به تعطیلات مجلل خود پرداخته بود، گفت که به او گفته شده بود که نیازی به گزارش مهمان‌نوازی دوستان خوبش ندارد.

“در اوایل تصدی خود در دادگاه، از همکارانم و سایر قوه قضائیه راهنمایی خواستم و به من توصیه شد که این نوع مهمان نوازی شخصی دوستان نزدیک که در دادگاه فعالیتی نداشتند، قابل گزارش نیست.” عدالت نوشت.

در بیانیه ای به نیویورک تایمز، آقای … کرو گفت که این خرید بخشی از “تعهد گسترده تر او به حفظ تاریخی و آموزش آمریکایی” است.

او گفت: «هدف من این است که روزی یک موزه عمومی در خانه توماس ایجاد کنم که به شرح داستان دومین قاضی دادگاه عالی سیاه پوست کشورمان اختصاص دارد که در پین پوینت، گا. متولد شد و بعدها در ساوانا بزرگ شد.

اسناد نشان می دهد که یکی از آقای. شرکت های کرو این ملک را از سه مالک خریداری کردند: جاستیس توماس، مادرش و خانواده برادر فقید جاستیس توماس. پس از فروش، پیمانکاران در ملکی که مادر قاضی هنوز در آن زندگی می کرد، اصلاحاتی انجام دادند.

در بیانیه خود، آقای کرو گفت که او ملک را “با نرخ بازار” خریداری کرده است و این بهبودها “برای حفظ دید طولانی مدت و دسترسی به عموم مردم” مورد نیاز است.

مدافعانی که برای شفافیت بیشتر در دادگاه فشار می آورند گفتند که آخرین افشاگری فراتر از فعالیت های معمول اجتماعی بین دوستان بود.

سناتور شلدون وایت هاوس، دموکرات از رود آیلند، در بیانیه‌ای گفت که از نهاد سیاست‌گذار دادگاه‌های فدرال می‌خواهد تا قاضی توماس را به دلیل نقض احتمالی قوانین اخلاقی دولت به دادستان کل ارجاع دهد.

او گفت: «قضات دیوان عالی آنقدر عمیقاً در پیله ای از پول با سود ویژه اسیر شده اند که دیگر نمی توان به آنها اعتماد کرد تا بدون روند مناسب، خودشان را پلیس کنند. باید یک تحقیق اخلاقی در مورد روابط مالی قاضی توماس با آقای قاضی باز کند. کلاغ و “بی اعتنایی آشکار وحشیانه اش به قوانین افشا”.

دارایی خالص قاضی توماس و همسرش نامشخص است. آنچه شناخته شده است از افشای اطلاعات مالی جمع آوری شده است که توسط قضات ارائه می شود. افشاگری‌های او فهرستی از هدایای اخیر، سفر یا خرید زمین توسط آقای او نبود. کلاغ. قاضی های وابسته مانند قاضی توماس سالانه 285400 دلار حقوق می گیرند. قاضی رابرتز 298500 دلار درآمد دارد.

ام‌اس. توماس که جینی نام دارد به خاطر فعالیت محافظه کارانه اش شهرت دارد.

مشارکت او در تلاش برای براندازی انتخابات 2020 سؤالاتی را در مورد اینکه آیا قاضی توماس باید خود را در پرونده های دیوان عالی مربوط به شورش کنار می گذاشت، ایجاد کرد. در عوض او در چندین پرونده مربوط به جان شرکت کرد. 6 یا نتیجه انتخابات 2020.

در سال 2011، پس از اینکه Common Cause، یک گروه ناظر، از قوه قضاییه به دلیل عدم افشای درآمد همسرش که در طول پنج سال نزدیک به 700000 دلار بود در بنیاد هریتیج، یک اندیشکده محافظه‌کار، انتقاد کرد، این زوج مورد انتقاد قرار گرفتند. سپس قاضی پرونده های 20 ساله را اصلاح کرد.

دوستی قاضی توماس و آقای. تاریخ کلاغ به اواسط دهه 1990، پس از پیوستن قاضی توماس به دادگاه بازمی گردد.

در سال 2004، لس آنجلس تایمز تعدادی از هدایایی را که عدالت از آقای آقای دریافت کرده بود، مستند کرد. کلاغ، از جمله کتاب مقدسی که زمانی متعلق به فردریک داگلاس لغو ممنوعیت بود و نیم تنه آبراهام لینکلن به ارزش 15000 دلار.

از آن زمان، قاضی توماس گزارش هدایا و سفر را متوقف کرد، اما رابطه او با آقای. کلاغ ادامه داد.

آقای. کرو به تامین مالی پروژه کتابخانه ای در ساوانا که به عدالت اختصاص داشت کمک کرد. در ابتدا، او به طور ناشناس 150000 دلار برای بازسازی کتابخانه کارنگی داد. این تنها کتابخانه ای در شهر بود که پذیرای سیاه پوستان بود و قاضی ساعاتی را که او در کودکی در آنجا گذرانده بود توصیف کرده است.

در سال 2011، تایمز گزارش داد که آقای. کرو مخفیانه میلیون ها دلار را برای خرید و بازسازی یک کارخانه کنسروسازی در پین پوینت، جایی که قاضی توماس شش سال اول زندگی خود را سپری کرد، ریخته بود. این شهر، در مناطق پست ساحلی، مکانی بود که بردگان آزاد شده با برداشت میگو، صدف و خرچنگ، امرار معاش می کردند.

کارخانه کنسروسازی به موزه میراث پین پوینت تبدیل شد.

آقای. کلاغ مدتهاست که در زمینه های محافظه کارانه جای پایی داشته است. او یکی از متولیان بنیاد کتابخانه ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است و 500000 دلار به گروهی که به دنبال جلب حمایت عمومی از آقای جورج دبلیو بوش بودند، اهدا کرد. دیوان عالی بوش انتخاب می کند. او همچنین 500000 دلار اهدا کرد که خانم. توماس چندین سال پیش یک گروه مرتبط با تی پارتی تاسیس کرد.

از سال 2006، آقای کرو همچنین یکی از متولیان انجمن تاریخی دیوان عالی کشور بوده است، یک موسسه خیریه که برای حفظ تاریخ دادگاه و آموزش مردم درخواست کمک سالانه حداقل 5000 دلار می کند.

او همچنین قاضی را به تجمعات در کمپ توپریج دعوت کرد. استراحتگاه خصوصی Crow’s Adirondacks. یک نقاشی آنجا، به سفارش آقای. کلاغ، قاضی را نشان می دهد که در کنار لئونارد A. لئو، یک نیروی محافظه کار در فشار دادن دادگاه ها به سمت راست، سیگار می کشد. مارک پائولتا، دستیار سابق مشاور کاخ سفید که نقش کلیدی در تایید قاضی توماس داشت. و پیتر راتلج، وکیل و منشی سابق دادگستری.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما