کلوئه گریس مورتز می گوید میم «مرد خانواده» او را «بسیار خودآگاه» کردCNN

کلوئه گریس مورتز در مورد اینکه چگونه شهرت و رسانه های اجتماعی باعث شد او “اساسا” به یک “منزوی” تبدیل شود، صحبت می کند.

ستاره فیلم “Kick-Ass” در مصاحبه ای با Hunger گفت: “برای مدت طولانی می توانستم همان Chloe باشم که مردم می بینند و Chloe که در خلوت هستم.”

«سپس آن دو دنیا با هم برخورد کردند و من واقعاً احساس خامی و آسیب پذیری و باز بودن کردم. و سپس هجوم میم‌های وحشتناکی که درباره بدنم برای من ارسال می‌شد، به این نشریه گفت. “من واقعاً هرگز در مورد این موضوع صحبت نکرده‌ام، اما یک میم وجود داشت که واقعاً روی من تأثیر گذاشت، اینکه من با یک جعبه پیتزا در دست وارد هتل شدم. و این عکس به شخصیتی از “مرد خانواده” با پاهای بلند و نیم تنه کوتاه تبدیل شد و یکی از رایج ترین میم ها در آن زمان بود.”

مورتز گفت که ابراز ناراحتی او از اینکه بدنش مورد تمسخر قرار گرفته است با “اوه، خفه کن، خنده دار است.”

او گفت: «و من فقط به یاد می‌آورم که آنجا نشسته‌ام و فکر می‌کنم، از بدنم به عنوان شوخی استفاده می‌شود و این چیزی است که نمی‌توانم درباره شخصیتم تغییر دهم و در سراسر اینستاگرام منتشر می‌شود.» «این چیزی به اندازه ورود به هتل با باقی مانده غذا بود. و تا به امروز، وقتی آن میم را می بینم، غلبه بر آن برای من بسیار سخت است.”

او گفت که این منجر به “فوق خودآگاهی” او شد.

این بازیگر گفت: من اساساً یک گوشه نشین شدم. «خیلی عالی بود چون از عکاسان دور شدم و توانستم خودم باشم و تجربیات زیادی داشته باشم که مردم از آن عکس نگیرند، اما در عین حال وقتی از من عکس گرفته شد، به شدت مضطرب شدم. ضربان قلبم بالا می رفت و تهویه هوا بالا می رفت.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم