کملش سالوی، خالق دیجیتال، قلب ها را با محتوای سطح بالا می برد | اخبار

کملش سالوی، خالق محتوای دیجیتال، بازی خود را در زمینه مد، استایل، سبک زندگی و تولید محتوای فناوری ارتقا داده است و قبلاً با چندین برند محبوب دنیا کار کرده است.

افراد در طول سالیان متمادی بر این تمرکز کرده اند که به ثمره تلاش بسیار سریع خود در زندگی خود دست یابند. با این حال، برخی از آنها بر این تمرکز کرده اند که چگونه می توانند ابتدا در صنایع انتخابی خود غوطه ور شوند، چیزهای جدید بیاموزند، آنها را در کار خود پیاده کنند و با تمام دانشی که در این فرآیند به دست می آورند، موفقیت جادویی ایجاد کنند. اگرچه این کار ساده تر از آنچه در واقعیت است به نظر می رسد، چند جواهرات نادر هستند که این کار را انجام داده اند و چگونه افراد اطراف خود را با شتاب و رشد عظیمی که برای صنایع خود ایجاد می کنند، خیره کننده کرده اند، درست مانند کاری که ایجاد کننده محتوای سبک زندگی دیجیتالی، کاملش سالوی در قلمرو دیجیتال

بیشتر و بیشتر افراد، به ویژه جوانان، اکنون پا به صنعت دیجیتال می گذارند و با هیجان بخشی از بازی رسانه های اجتماعی می شوند، جایی که آنها به تولیدکنندگان محتوا تبدیل می شوند و در تأثیرگذاری بر جمعیت هدف خود پیش می روند. در میان چنین موجودات با استعدادی، افراد حرفه ای مانند کاملش سالوی به دلایل بیش از یک، از بقیه منحصر به فرد هستند. یکی از دلایل اصلی این توانایی متمایز ماندن، تلاش او برای تأثیرگذاری مثبت بر مردم با تولید محتوای باورنکردنی، اصلی و با بالاترین کیفیت است، خواه در مد، استایل، سبک زندگی یا فناوری.

متولد 1998 از Bhilwara اکنون در جیپور، راجستان زندگی می کند و برای چهار سال گذشته، در بازی تولید محتوای خود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ثابت مانده است. اشتیاق او برای انجام کارهای بیشتر و ایجاد محتوای جذاب بیشتر به او این امکان را داده است که با بیش از 250 برند محبوب جهان مانند آمازون، ماینترا و سامسونگ کار کند. او در دو سال گذشته با آمازون به عنوان یک تولید کننده محتوای مد کار کرده است و همچنین با چندین برند برتر فناوری مانند نوکیا، اوپو و امثال آن دست به دست هم داده است.

کاملش سالوی از ارائه نکات استایل و نکات مد به مردم گرفته تا حتی نکات مراقبت از پوست و موارد دیگر، نبض مخاطبانش را می شناسد و او را از 500 فالوور به بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده رسانده است. او موفقیت خود را مرهون سخت کوشی و تلاش خود در ایجاد مداوم محتوای جدیدتر، با طراوت و ارزشمند در جایگاه های انتخابی خود می داند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما