sibnewbanner

کیس تاکسی 170 هزار تومان است که در خانه درست می کنید

فرارو- این وسیله پرنده 145000 پوندی (170000 دلاری) می تواند با سرعت 306 کیلومتر در ساعت و 21000 کیلومتر حرکت کند.

بر اساس این گزارش، «سامسون سوییچ بلید» تاییدیه لازم را از سازمان هوانوردی آمریکا برای آغاز تست پرواز با این خودرو دریافت کرده است.

پس از 14 سال کار روی این خودرو، Switchblade در حال حاضر در حال تست است و سرعت بر روی جدیدترین تاکسی است. تیغه سوئیچ در کیت DIY (مخفف عبارت Do it yourself و همچنین به معنای ساخت دستگاه توسط شخص خود است) ارائه شده است که شما در خانه می سازید.

فایل تاکسی

سامسون اسکای، مستقر در ردموند، اورگان، در ایالات متحده، می گوید که 2100 نفر قبلا یک بسته DIY را رزرو کرده اند. هر کیت شامل یک تیغه سوئیچ، موتور، گیربکس، اویونیک (به معنای الکترونیک هوانوردی است که علاوه بر موتور و موتور، سه قسمت هواپیمای واقعی را تشکیل می‌دهد)، فضای داخلی و برنامه Samson Builder Assist.

Switch Blade یک وسیله نقلیه خیابانی سه چرخ قانونی است که در گاراژ خود پارک می کنید.

فایل تاکسی

شما آن را از گاراژ خود به آپارتمان خود در نزدیکی فرودگاه خواهید برد. پس از رسیدن به آنجا، بال ها به سمت بیرون حرکت می کنند و دم در کمتر از سه دقیقه منبسط می شود. سپس هواپیمای ثبت شده خود را به نزدیکترین فرودگاه می برید. سپس به سادگی فرود می آیید، ماشین را به حالت رانندگی تبدیل می کنید، با خیال راحت بال ها و دم را ذخیره و محافظت می کنید و به مقصد نهایی خود می روید.

فایل تاکسی

شرکت سازنده این پرنده تاکسی می گوید: دریافت کنندگان اولیه این محصول مهندسان ناسا، خلبانان خطوط هوایی و کارآفرینان هستند.

فایل تاکسی

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما