گفت‌وگوی گانتز با استین ایران

«بانی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه از گفتگو با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا خبر داد.

Gantz гавить качественный остан остать остать от программы начасть брай брай быть иран бы неключей селайн.

این گفت‌وگوی تلفنی در حالی انجام می‌شود که عصر دیروز ایران پاسخ خود را به پیشنهاد اتحادیه اروپا برای احیای توافق هسته‌ای ارائه کرد.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه روز دوشنبه گفت: خلاصه نهایی خود را تا ساعت 12 امشب به صورت کتبی به هماهنگ کننده اتحادیه اروپا ارائه خواهیم کرد و اگر آمریکا انعطاف نشان دهد طی روزهای آینده به توافق خواهیم رسید. آنها با پلان B (طرح جایگزینی) همراه هستند، اما ما خودمان نیز پلان B را داریم.

وی در عین حال ابراز داشت: نظام بر این تصمیم تصمیم گرفت و موضوع مذاکرات در وین تاثیری بر زندگی روزمره مردم نخواهد داشت. صدا و صدا و سیما و رسانه ها را از تیتر خبرها حذف کنیم، اما به جای ارائه گزارشی پر شور روزانه به جوانان، کار واقعی را در دل مذاکرات انجام دهیم. آنچه امروز مردم از ما می خواهند این است که شما به اندازه کافی مذاکره و صحبت کرده اید، مردم از ما نتیجه می خواهند. نتیجه ای که آنها می خواهند، به جز از نظر سیاسی، من می فهمم که از یک سال گذشته ما موضوع را در مسائل ملی دنبال می کنیم. ممکن است فردی نظر شخصی خود را بیان کند، اما رویکرد اصولی و اساسی در بین اصحاب رسانه، نگاه به منافع ملی است نه احزاب، جریان ها، گروه ها و افراد و این موضوع برای ما در پای میز مذاکره قدرت ایجاد کرده است. ، و این نشان دهنده فرهنگ جامعه رسانه ای کیشور است.

آخرین دور مذاکرات درباره مذاکرات هسته ای ایران پس از پنج ماه وقفه روز پنجشنبه 22 اسفندماه در شهر وین آغاز شد. این مذاکرات به مدت چهار روز ادامه یافت و روز دوشنبه 26 اسفندماه با پرواز هیئت های شرکت کننده به پایتخت ها پایان یافت.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما