گلدن استیت وریرز در خانه پیروز می شود که بخشی از مشکل آنهاست

سان فرانسیسکو – استفن کری پس از انجام خطا به سرعت از زمین بلند شد، به طرفداران در جمعیت نگاه کرد – با تی شرت های زرد رنگ که روی آنها نوشته شده بود “خون طلا” – و باید فکر می کرد که آنها به اندازه هیجان انگیز نیستند. آنها باید بودند.

او دستانش را تکان داد و فریاد زد – سپس دو بار دیگر برای اندازه گیری خوب فریاد زد – و جمعیت جنگجویان سفیدپوست با غرش پاسخ دادند و هدایت او را بدون چون و چرا پذیرفتند، ارکستری که رهبرش را دنبال می کرد.

گلدن استیت وریرز کوری در بازی پنجشنبه شب که سومین بازی مرحله اول مرحله پلی آف آنها در برابر ساکرامنتو کینگز بود، در نقطه ای ناراحت کننده وارد شد. آنها از زمانی که استیو کر در سال 2014 مربیگری آنها را آغاز کرد، با اولین شکست 2-0 خود در پلی آف مواجه بودند. آنها بدون دریموند گرین، مجری دفاعی و فوروارد همه کاره خود، که NBA او را به دلیل پا گذاشتن روی سینه کینگز به حالت تعلیق درآورده بود، بودند. مرکز Domantas Sabonis در بازی 2 روز دوشنبه.

اما همانطور که در تمام فصل انجام داده اند، وریرز در زمین خانگی خود به این نتیجه رسیدند و تنها برای پنجمین بار در این فصل در پیروزی 114-97 بیشترین امتیاز را در لیگ زیر 100 امتیاز داشتند. پادشاهان همچنان در این سری، 2-1 پیشروی می کنند. بازی 4 یکشنبه است. اما آن نیز در گلدن استیت است و تنها به همین دلیل Warriors احساس می‌کردند که این سری هنوز به پایان نرسیده است.

کلای تامپسون گفت: ما همیشه در خانه عالی بازی می کنیم. ما باید یکی را در جاده بگیریم. متوجه هستیم. اما ما می دانیم که در این ساختمان چه توانایی هایی داریم. ما اینجا قهرمان شدیم. ما قادر به هر کاری هستیم.”

هر یک از سبدهای کری را در پنج شنبه شب انتخاب کنید – شش 3 امتیازی، layup های مختلف و پرش های مختلف که 36 امتیاز بازی او را تشکیل می دادند – و توجه کنید که کمی بعد از هر امتیاز به نظر می رسید که او جمعیت را در دستان خود نگه می دارد: ژست گرفتن، رقصیدن. ، کارگردانی

این یک لوکس بود که کری در دو بازی اول این سری در ساکرامنتو از آن لذت نمی برد، زمانی که واریرز ظاهر یک تیم در مشکل را داشت. کری پس از پیروزی در اولین پاسخ کنفرانس خبری خود به کاستی های واریرز در جاده اشاره کرد.

او گفت: «ما نشان داده‌ایم که علیرغم جراحت‌هایی که به خود وارد کرده‌ایم و از ریباندهای تهاجمی خودداری می‌کنیم، می‌توانیم هر شب آن تیم را شکست دهیم. “خوب است که اکنون چیزی برای نشان دادن آن داشته باشیم.”

هر حرکتی که Warriors ایجاد کرد ممکن است آنها را به یک پیروزی دیگر در بازی 4 سوق دهد. با این حال، این که چگونه به نظر می رسد که چگونه به محض اینکه از زمین خانه خود خارج می شوند، این حرکت ناپدید می شود، همچنان گیج کننده است.

وریرز در فصل عادی در چیس سنتر سانفرانسیسکو 33 بر 8 بود، یک رکورد خانگی که در این فصل تنها توسط دنور ناگتس (34-7) و ممفیس گریزلیز (35-6) که دو تیم برتر کنفرانس غرب هستند، بهتر شد. . با این حال، گلدن استیت در جاده، 11-30 وحشتناک بود.

مبارزات در جاده ها معمولاً مختص تیم های جوان و بی تجربه است. این واقعیت که هسته آزمایش شده قهرمانی واریورز – تامپسون، کری، گرین و کر – عملکرد بسیار ضعیفی در جاده ها داشته است، ممکن است عجیب ترین تناقض فصل باشد.

آمار یک سرنخ را ارائه می دهد: وریرز به سادگی دفاع خوبی در زمین بازی نمی کند، جایی که آنها بیش از 10 امتیاز در بازی (122.4) بیشتر از آنها در خانه (111.7) کسب کردند. هیچ تیم دیگری بیش از 6.9 دیفرانسیل ندارد. (از نظر تهاجمی، به نظر می رسد که واریرز در خارج از خانه هیچ شکستی را از دست نمی دهد، جایی که میانگین امتیازات آنها در جاده (119.7) و در خانه (118.2) فقط تا حدودی متفاوت است.)

موضوع داخل رختکن وریرز مخفی نیست.

کر در ماه نوامبر گفت: “اگر از نظر دفاعی ضعیف هستید، پیروزی در زمین واقعا سخت است.” “شما باید بتوانید ایستگاه ها را به هم متصل کنید تا به سرعت حرکت کنید و جمعیت خانه را از آن دور نگه دارید. اگر در حال معامله با سبد هستید، تیم مقابل احساس خوبی دارد، برنده شدن از این طریق واقعاً سخت است.”

سلام به اصل مطلب بازگشت در ماه مارس، در مورد رکورد میانه تیمش گفت: “ما می دانیم که پاسخ همه اینها در دفاع ماست.”

پنجشنبه شب، سه شعار غالب در داخل مرکز تعقیب وجود داشت: “بووس” برای سابونی. غرش “لوون” برای مهاجم کوون لونی. و شعارهای “MVP!” هر بار که کری به خط پرتاب آزاد نزدیک می شد. کر گفت که طراحی این عرصه که در سال 2019 افتتاح شد، باعث ایجاد “جمعیت صمیمی” می شود.

کر گفت: “سقف مانند بسیاری از میدان های جدید به آسمان بلند نیست” و افزود: “شما می توانید جمعیت را احساس کنید. آنها درست بالای سر شما هستند.»

با این حال، در نهایت، جنگجویان، شماره. 6 نفره در غرب، باید در مسیر پیشرفت در این پس فصل، از جمله خارج از دور اول، یک بازی را ببرند. کر گفت: «تا زمانی که کسی در یک بازی جاده ای برنده شود، همه فقط سرویس را نگه می دارند.

وقتی وریرز به ساکرامنتو برمی‌گردند، جمعیت تقریباً مطمئناً نابخشودنی خواهند شد، به‌ویژه برای گرین که روی میز آنجا ایستاده بود و قبل از اینکه در بازی 2 از زمین خارج شود، بر سر طرفداران پرخاشگر فریاد زد. حتی در Chase Center پنجشنبه شب، هواداران با لباس‌های بنفش و مشکی ساکرامنتو در سراسر دریای تی‌شرت‌های طلایی پاشیده شدند و ناامیدانه تلاش می‌کردند طعم مصیبت‌های جاده گلدن استیت را به خانه‌اش بیاورند. با این حال تشویق برای کینگز و هوی برای واریرز همیشه توسط غرش هواداران خانگی خفه می شد.

اما سفر برای گلدن استیت اینگونه بوده است. با کری، آنها برای سال‌ها به هیجان‌انگیزترین نمایش لیگ تبدیل شدند و NBA را با تیراندازی 3 امتیازی پویا در راه رسیدن به چهار عنوان قهرمانی خیره‌کننده و تغییر دادند. اما همان‌قدر که تسلط آن‌ها، مانند هر سلسله‌ای دیگر، هواداران جدیدی را برای واریرز به ارمغان آورده است، تیم‌ها و هواداران مخالف را مصمم‌تر کرده است تا تیمی باشند که آنها را از سلطنت خلع کنند.

این انرژی در سری دور دوم آن مقابل ممفیس در فصل گذشته آشکار به نظر می رسید، زمانی که گریزلی ها و هواداران خشمگین آنها به نظر می رسید چندان به شجره واریرز اهمیت نمی دادند و شروع صحبت های بی ارزش با ستاره های تیم بود.

همچنین تیم هیوستون راکتس به رهبری جیمز هاردن و کریس پل وجود داشت که وریرز را در آستانه حذف در سال 2018 قرار داد و در سری پلی آف خود با نتیجه 3-2 پیش افتاد.

اما هر دو فصل با قهرمانی گلدن استیت به پایان رسید. در سال 2018، گلدن استیت در بازی 7 مقابل هیوستون در راه صعود به فینال NBA پیروز شد. فصل گذشته، پس از اینکه آنها ممفیس و سپس دالاس را پشت سر گذاشتند، بوستون سلتیکس را در فینال NBA در بازی 6 در جاده شکست دادند. آنها نشان داده‌اند که می‌توانند در مقابل جمعیت خشن جاده‌ها شجاع باشند و پیروز شوند. رزمندگان امیدوارند که مبارزات جاده ای آنها در سال جاری فقط یک فصل دشوارتر در کتاب قهرمانی دیگر باشد.

گرین پس از بازی 2 گفت: “ما بقیه آنها را فتح کرده ایم، پس چرا این یکی را فتح نکنیم؟”

اسکات کاچیولا گزارش کمک کرد

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما