یک دکمه ویرایش مشکلات توییتر را برطرف نمی کند

کومایتیس خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی به کاربران مبنی بر ویرایش یک توییت برای به حداقل رساندن احتمال سوء استفاده ضروری است. عکسی از هیتلر.

او گفت: “ما می دانیم که این شرایط ممکن است اتفاق بیفتد، و این به خاطر توییتر یا اینترنت نیست، بلکه به این دلیل است که در حال حاضر جامعه اینگونه عمل می کند.” و افزود که بعید است که مزایای بالقوه یک دکمه ویرایش بیشتر از احتمالات سوء استفاده باشد.

توییتر باید تا آنجایی که ممکن است تدابیر امنیتی ارائه دهد تا مطمئن شود که صرفاً برای اشتباهات کوچک یا انتخاب تاسف بار کلمات است، نه اینکه به طور کامل نحوه انجام مکالمات را تغییر دهد.»

با محدود کردن این ویژگی به مشترکان پرداختی حداقل در حال حاضر، توییتر می تواند به طور چشمگیری تعداد کاربرانی را که احتمالاً به طور مخرب از آن استفاده می کنند، کوچک کند، اگرچه به طور کامل از بین نرود.

اما همچنین این سوال را در مورد اینکه آیا یک توییت ویرایش شده به عنوان یک توییت واقعی به حساب می آید یا خیر ایجاد می کند. این می تواند تعداد کاربران فعال روزانه را تغییر دهد. و همچنین قابل بحث است که آیا استفاده از مشترکین پولی برای آزمایش این ویژگی واقعاً معادل واگذاری آن به سمی ترین پایگاه کاربران پلتفرم است یا خیر.

به گفته چارلز آرتور، نویسنده گرمایش اجتماعی: چگونه رسانه های اجتماعی همه ما را قطبی می کنند.

او می‌گوید: «به‌نظر می‌رسد که ما به‌طور عجیبی مشتاق این توانایی برای ویرایش زندگی‌مان هستیم – استفاده از فناوری‌ها برای برگرداندن زمان، که به نوعی اضطراب اجتماعی اشاره می‌کند که «اوه نه، حرف اشتباهی زدم؟»».

ما به آنچه گفته‌ایم اعتماد نداریم، حتی اگر کمی اشتباه کرده باشیم. مشکل اینجاست که هر چیزی که می تواند به صورت مخرب مورد استفاده قرار گیرد به طور مخرب مورد استفاده قرار می گیرد و توییتر کانون مطلق افرادی است که کارهای مخرب انجام می دهند.

به روز رسانی: پاسخی از یک سخنگوی توییتر اضافه شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم