3 افسانه درباره خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام نباید از شما درخواست رمز پیج اینستاگرام داشته باشد در غیر اینصورت نباید به آن مجموعه اعتماد کنید. یکی از محبوب ترین خدمات خرید فالوور ایرانی واقعی را می توان خرید فالوور واقعی لایک زن به شمار آورد. در سال های اخیر اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان تبدیل شده و همین موضوع سبب شده تا بیشتر افراد و شرکت های بزرگ و کوچک شروع به فعالیت در اینستاگرام کنند. مزیت اصلی خرید فالوور در رسانههای اجتماعی، این است که باعث میشود تا برند شما محبوب و تأثیرگذارتر از آنچه که هست، به نظر برسد. دومین راهی که باعث افزایش تعداد فالوورهای شما میشود، اشتراکگذاری آن توسط افراد است. البته می توانید سعی کنید تعداد فالوورهای خود را به روش های ارگانیک افزایش دهید. در مقابل، اگر کاربران، دقیقتر و بیشتر به پروفایل شما دقت کنند، متوجه نکات ریزی خواهند شد که میتواند در جلوۀ برندتان بسیار تأثیرگذار باشد. پس ادامه مقاله را با دقت بخوانید. اما همانند هر چیز دیگری، این فرآیند نیز مزایا و معایب خاص خود را دارد؛ که در ادامه به شرح آنها میپردازیم.

 • ارائه نمایندگی با قیمت پایین به کاربران
 • فرآیند خودکار
 • گرفتن فالورر واقعی برای چیج های کاربران
 • در ساعات مناسب پست بگذارید
 • ۱۰۰M یعنی ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
 • خرید فالوور فیک رایگان
 • هزینه های بالا برای برای خرید فالوور از بین می رود

دقت داشته باشید که همه راه های ذکر شده تنها برای افزایش تعداد فالوور ها به کار گرفته می شود. 1. گاهی به دام فالوورهای فیک میاُفتید: اگر به آخرین مزیت خرید فالوور اینستاگرام دقت نکنید ممکن است گاهی جزو معایبش شود! به بیان کلی تر تبلیغات اینستاگرام هم از نظر مالی هزینه بسیاری را بر شما تحمیل خواهد کرد و هم اینکه در ابتدای کار برای داشتن یک تبلیغ موفق باید آزمون و خطای بسیار را انجام دهید. استوری های زیاد و جذاب را در پیج خودتان قرار دهید و تلاش داشته باشید تا با استوری هایتان افراد مختلف را به دنبال کردن پیج خود مشتاق کنید. توصیه ما به پیجهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کردهاند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند. این روش ممکن است سال ها طول بکشد تا بتوانید صفحه خود را به کمتر از 100 هزار فالوور برسانید. شاید هنوز برای خیلی از ما، کلمه تعامل به خوبی جا نیافتاده باشد. برای آن که متوجه شوید که آیا خرید فالوور اینستاگرام مطابق با هدف و برنامه ریزی شما است، لازم است تا پس از انجام این فرایند اقدام به بررسی و ارزیابی پارامترهای مختلف صفحه خود کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

در صورت ثبت نام می توانید با ورود به پنل کاربری خود جدول و وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. برای مثال میتوانید بستههای فالوور واقعی اینستاگرام را در فروشگاه هایپر فالو مشاهده کنید که هرکدام تعرفه و شرایط خرید متفاوتی دارند. کاربران اینستاگرام اولین کاری که در زمان بازدید پروفایل اینستاگرام شما انجام می دهند، مشاهده تعداد فالوور پیج اینستاگرام شما است. منظور از فالوور فعال دقیقا همین است که با خرید آن، میتوان فروش پیج اینستاگرام را افزایش داد و از او تعاملاتی مانند لایک و کامنت دریافت کرد. منظور از فالوور فعال، اکانتهایی از اینستاگرام میباشد که برای یک شخص خاص هستند و روزانه فعالیت میکنند.

خرید فالوور اینستاگرام واقعی برای پیج، مزایای متفاوتی در پی خواهد داشت؛ مانند این که هیچ ریزشی ندارند و با اکانتهایی طبیعی و مشابه به اکانتهای فعال، اعتبار پیج شما را بالا میبرند. به طوری که امروزه تمام افراد به دنبال خرید فالوور برای پیج اینستاگرام خود هستند تا اعتبار و اعتماد را در آن افزایش دهند. در ویدیو زیر، سعید رهبری، سیر تا پیاز افزایش فالوور و رسیدن به 300 هزار مخاطب را به شما توضیح میدهد. چنین فالوور هایی درواقع دنبال کننده های حقیقی هستند که به اختیار خود پیج شما را فالو کرده اند. خرید این فالوور ها نه تنها تعداد فالوور های شما را افزایش می دهد، بلکه سبب افزایش لایک پست ها و اعتبار پیج نیز می شوند.

پیج های تبلیغاتی به دلیل انتشار پستهای تبلیغاتی و کسب درآمد از این راه باید تعداد فالوور های خود را افزایش دهند. شاید از خود بپرسید که رفتن به اکسپلور چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟ قطعا چه فالوور واقعی و چه فالوور هایی که از سایت ما میخرید امکان ریزش دارند. خرید فالوور چه تاثیری بر صفحه اینستاگرام شما دارد؟ اصلاً تعامل یعنی چه؟ وقتی نه لایک کنند، نه کامنت بگذارند نه خرید کنند و نه اصلاً واقعی باشند، به چه درد شما میخورند؟ در برخی از موارد، خرید فالوور در اینستاگرام، میتواند به افزایش تعامل کاربران منبع منجر شود. برای یک پیج شخصی گذاشتن عکس و دلنوشته ها و متون زیبا در کنارعکس های خودتان میتواند دیگران را جذب کند یا برای محصولات ارایشی با گذاشتن کلیپ هایی از آموزش میکاپ و اصلاح و رنگ مو و سلامتی میتواند مخاطب را جذب کند.

 • تا ۱۵ روز جبران ریزش دارد این سرور
 • خرید فالوور فیک به صفحه شما اعتبار میبخشد
 • ارزان ترین قیمت ها را در میان سایت ها دارد
 • تکمیل پروفایل اینستاگرام تا حد ممکن
 • خرید ارزانترین فالوور اینستا
 • فروش فالوور اینستاگرام

این رباتها فقط عدد فالوورها یا لایکهایتان را زیاد میکنند و هیج نفعی برای شما ندارند! آیا خرید فالوور فعال برای پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟ همچنین اگر مقدار بیشتری به فالوور یا لایک و کامنت و بازدید رایگان برای پیج خودتان نیاز دارید میتوانید با معرفی ربات به دوستان خود با لینک اختصاصی خودتان نسبت به جمع کردن زیرمجموعه اقدام کرده و مبالغ بسیار قابل توجهی را جمع آوری کرده و از آن میتوانید برای دریافت فالوور رایگان و یا دیگر خدمات ربات به صورت رایگان استفاده نمایید. از ابتدای تاسیس تا به حال بیش از 2 میلیون سفارش فالوور اینستاگرام در هایپرفالو ثبت شده است. فروشگاه هایپرفالو همواره صداقت را در ارتباط با مشتری حفظ میکند و به سوالات مشتریان به درستی پاسخ میدهد. حال که معنای فالوور فعال را درک کردهاید، قطعا به دنبال خرید فالوور فعال برای پیج خود خواهید بود.

تان شود به اعتبار واقعی شما پی خواهد برد.

بنابراین در نهایت خرید فالوور توصیه می شود و اینکه آیا کاربران پس از خرید دائمی خواهند بود یا خیر کاملا به کیفیت 10 پست آخر شما و کیفیت پست های بعدی شما بستگی دارد. اما اگر فالوورهای خریداریشده از طرف شما، کاربران فیک و رباتهای اینستاگرام باشند، نه تنها به افزایش تعامل برند کمک نمیکنند؛ بلکه زیانبار نیز خواهند بود. چون هرکسی از سایت تان وارد پیج اینستاگرام تان شود به اعتبار واقعی شما پی خواهد برد. از این تعداد، چند نفر مشتریان بالقوۀ شما بوده و چند نفر از برندتان خرید میکنند؟ این آمار نشان دهنده عملکرد خوب این سایت در جلب رضایت مشتریان خود می باشد. فالوورها، مهمترین بخش اینستاگرام هستند؛ در واقع هر محتوایی که کاربران به اشتراک میگذارند، هدفی جز جلب رضایت مخاطبان خود را به دنبال ندارد. بنابراین، مجبورید تا برای هر پست، به صورت جداگانه هزینه کنید تا متناسب با تعداد فالوورهایتان، خرید لایک را هم در برنامه داشته باشید. همچنین، پین کردن پست میتواند به شما کمک کند تا پستهای مهم خود را برجسته کنید، پست پین شده در اینستاگرام میتواند به عنوان یک هایلایت نمایش داده شود.

لایک اینستاگرام

به خاطر اینکه از پست و استوریهای آن پیج خوشمان میآید. چند نمونه از این فیلتر ها را برایتان توضیح می دهیم. اگر دغدغه قیمت فالوور واقعی اینستاگرام را دارید ما در بالاتر قیمت ان را قید کرده ایم و تمام تلاش خود را کرده ایم تا با مناسب ترین قیمت این سرویس را ارائه دهیم. هنگام تصمیمگیری در این زمینه، به خوبی آن را سبک و سنگین کرده و سعی کنید تا حتماً، از خدمات شرکتهایی استفاده کنید که بیشترین کیفیت را به شما ارائه میکنند.

پس اولا فالوور فیک نخرید ثانیا اگر فالوور فیک در پیج تان دارید همین حالا به فکر شناسایی و پاک کردن شان باشید. این افراد به خرید فالوور های فیک رو می آورند که در کوتاه ترین زمان متوجه بی تاثیر بودن این فالوور ها می شوند. فالوور داشتن در پیج را می توان به یک ویترین زیبا و جذاب برای مغازه تشبیه کرد. آیا خرید این فالوور ریزش هم دارد؟ خرید فالوور اینستاگرام به قدری در ایران و جهان رواج یافته است که در حال حاضر، صدها فروشگاه آنلاین فالوور اینستاگرام ایرانی مانند وبسایت هایپرفالو وجود دارد که خدمات فروش فالوور اینستاگرام را به افراد ارائه میدهند. در حال حاضر فروشگاه هایپرفالو تمام خدمات اینستاگرام را از جمله خرید فالوور واقعی، فیک، لایک، بازدید و غیره را به افراد ارائه میدهد و برترین فروشگاه ایران در این حوزه است. بسیار از سایت ها ممکن است مدتی شروع به فعالیت در حوزه فروش خدمات اینستاگرامی کنند و سریعا فعالیتشان متوقف شود. اگر امکان خرید فالوور فعال برای افراد وجود داشته باشد، کار بسیار راحتتری در افزایش رتبه پیج خود خواهند داشت و میتوانند آن را در مدتی کوتاه به درآمد برسانند.

راک استار بودن در صنعت شما یک موضوع خرید فالوور اینستاگرام است

1. افزایش فروش و مشترییابی: نقش اینستاگرام به عنوان ابزار تبلیغاتی و کسب و کار. برای این منظور باید صاحبان کسب و کار گام های مناسبی را برای افزایش تعاد مخاطبان خود طراحی کنند.برای این منظور باید ابتدا حوزه فعالیت کسب و کار به صورت واضح و مشخص شود. فروشگاه هایپرفالو در حال حاضر قدیمیترین وبسایت فروش فالوور اینستاگرام در ایران است؛ همچنین این وبسایت، تنها فروشگاه آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیکی رسمی به شمار میرود که خبر از اعتبار بالای آن میدهد. وبسایت هایپرفالو ارائه دهنده باکیفیتترین خدمات اینستاگرام در ایران است.

راهکارهای زیادی برای افزایش تعامل و گسترش طیف مخاطبین برندها در این پلتفرم وجود دارد؛ که خرید فالوور، یکی از آنهاست. راههای مختلفی برای خرید فالوور اینستاگرام و دیگر رسانههای اجتماعی وجود دارد؛ که برخی از این راهها شامل کاربران واقعی، و بعضی دیگر، رباتهای اینستاگرام هستند. از آنجایی که اینساپلاس، با اکانتهای جعلی و رباتهای اینستاگرام سر و کاری ندارد، میزان ریزش کمتری نسبت به سایر سرویسها خواهد داشت. ارائه می دهند. شما می توانید در کنار خدمات اصلی این موارد را انتخاب و به پیج خود اضافه کنید. شما حتی می توانید دوره آموزش ادمین اینستاگرام را در مجموعه تبلیغاتی م را بگذرانید. اگر می خواهید پیج شما همچون پیج اصلی تتلو بتواند سریع رشد کند، با فالوجت همراه باشید. قطعا ادعای واقعی بودن فالوورهای واریزی را در صفحات اصلی فروشگاههای فالوور اینستاگرام دیدهاید؛ زیرا عموما فالوورهایی را با نام فالوور فعال و واقعی به افراد میفروشند. ابتدا بهتر است به معنا و مفهوم اصلی فالوور فعال اینستاگرام بپردازیم. پس ظهور این سوال در ذهن افراد طبیعی است و توصیه میکنیم افراد قبل از هرگونه اقدام به خرید فالوور اینستاگرام، از معنای فالوور واقعی اطلاع داشته باشند.

چگونه خرید فالوور اینستاگرام درست کنیم

فالوور فعال به اکانتهایی گفته میشود که افراد بتوانند آنها را به مشتری خود تبدیل کنند و با آنها تعامل داشته باشند؛ اما منظور از فالوور واقعی، اکانتهایی است که دارای پروفایل و اطلاعات پیج بسیار طبیعی هستند و کاملا به اکانت اشخاص ایرانی شباهت دارند. فالوور فعال بر خلاف فالوور فیک، کاملا فعال است و میتوان با تبلیغات و انتشار محتوای مختلف در پیج اینستاگرام، او را تبدیل به مشتری کرد؛ زیرا میدانیم که در پشت آن اکانت اینستاگرام، یک شخص حقیقی وجود دارد و ربات نیست. مزیت این سایت نسبت به همتایان خود، این است که از طریق تبلیغات، کاربران واقعی اینستاگرام را به سمت اکانت شما هدایت کرده و از فالوورهای فیک، استفاده نمیکند. از طرفی دیگر نیز میتوان هزاران نفر از فالوورهای فعال خریداری شده را به مشتری تبدیل کرد و هزینه صرف شده را دوباره به دست آورد. بنابراین، اهمیت زیادی دارد که صاحبان کسبوکار، نسبت به واقعی بودن فالوورها اطمینان حاصل کنند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما