5 بازیکنی که باید در مسابقات مسترز تماشا کنید

بهترین بازیکنان جهان این هفته دوباره در باشگاه گلف ملی آگوستا برای اولین بار از چهار قهرمانی مهم سال گرد هم می آیند.

آیا نام خیمه شب بازی از راه می رسد و به میراث او می افزاید؟ یا یک بازیکن نامعلوم ظهور خواهد کرد؟ قبلاً در مسابقات مسترز اتفاق افتاده و احتمالاً دوباره تکرار خواهد شد.

در اینجا پنج بازیکن برای تماشا وجود دارد.

شفلر، 26 ساله، مدافع عنوان قهرمانی و شماره. 1 بازیکن در جهان، کاملاً در حال چرخش است.

او در چهار بازی از پنج شروع اخیر خود، از جمله دو پیروزی، در جمع چهار تیم برتر قرار گرفته است. یکی از مواردی که او پایان بالایی را ثبت نکرد، در ماه فوریه بود که در Genesis Invitational در Pacific Palisades، کالیفرنیا به رده دوازدهم رسید.

عملکرد او در مسابقات قهرمانی بازیکنان ماه گذشته بسیار چشمگیر بود. او روز شنبه با امتیاز هفت زیر 65 از برتری دو ضرب استفاده کرد. روز یکشنبه، شفلر با شروع پنج پرنده متوالی از سوراخ هشتم شروع کرد تا مسابقات را تا حد زیادی کنار بگذارد.

او گفت: «می‌دانستم که شرایط خیلی دیر سخت می‌شود، و من واقعاً کار خوبی انجام دادم که صبور بودم و سعی نکردم چیزهایی را مجبور کنم.»

شفلر دو هفته پیش در مسابقه WGC-Dell Technologies Match Play در تگزاس، قبل از اینکه به دست سم برنز بیفتد، در موقعیت دیگری قرار گرفت. اگر او دوباره در آگوستا پیروز می شد، اولین قهرمان متوالی بعد از تایگر وودز در سال 2002 می شد.

صحبت از وودز، او چگونه می تواند ممکن است توجه داشته باشید کسی باشید که از نزدیک مراقبش باشید؟

همانطور که او روشن کرده است، از اینجا به بعد ما احتمالا او را فقط در چهار دوره قهرمانی بزرگ و شاید یک تورنمنت دیگر اینجا و آنجا خواهیم دید. که شبیه به نوع برنامه بازی محدود بن هوگان پس از تصادف رانندگی خود در سال 1949 است. وودز، 47، تنها در یک رویداد بازی کرده است، Genesis Invitational. او برای 45 امتیاز مساوی کرد.

ممکن است آسان باشد که فرض کنیم وودز در این هفته عاملی نخواهد بود.

همچنین ممکن است یک اشتباه باشد.

در سال 2019، او با برنده شدن پنجمین ژاکت سبز رنگ خود، دنیای گلف را شگفت زده کرد و پس از 6 ژاکت برنده شده توسط جک نیکلاوس، دوم شد. و اگر کسی آگوستا نشنال را بشناسد، وودز است.

یکی از نکات کلیدی این است که پایی که او در یک تصادف رانندگی در سال 2021 مجروح شد چگونه نگه می‌دارد. او مستر سال گذشته را با امتیاز بیش از 71 شروع کرد و در نهایت در رده 47 قرار گرفت.

با این حال، تماشای آن جذاب خواهد بود.

هر سال، درک اینکه چگونه McIlroy، یکی از بااستعدادترین بازیکنان این بازی، از زمان قهرمانی PGA در سال 2014 نتوانسته یک عنوان مهم را بدست آورد، دشوارتر می شود.

ستاره ایرلندی 25 ساله بود که در آن سال با سکته مغزی بر فیل میکلسون پیروز شد. این پیروزی به او چهار رشته اصلی داد.

او اکنون 33 سال دارد.

به نظر می رسید که خشکسالی ممکن است در مسابقات آزاد بریتانیا در سال گذشته پایان یابد.

او در مرحله پایانی با ویکتور هوولند مساوی شد و هر دو با کامرون اسمیت 4 به برتری رسیدند. به جز مک ایلروی تنها دو برد در روز یکشنبه ثبت کرد، در حالی که اسمیت 8 تیر را در شلیک 64 داشت.

پیروزی در آگوستا او را به ششمین بازیکنی تبدیل می‌کند که در گرند اسلم حرفه‌ای (برنده هر چهار مسابقه اصلی) می‌شود و بقیه عبارتند از بن هوگان، تایگر وودز، جک نیکلاس، گری پلیر و جین سارازن. او همچنین تاوان آنچه را که در دور پایانی مسابقات مسترز 2011 رخ داد، خواهد داد. با چهار ضربه وارد شدن به روز، او با 80 از هم پاشید.

مقدر است که مک ایلروی با استعداد خود دیر یا زود برنده رشته دیگری شود.

اسپیث، 29 ساله، ستاره دیگری است که خشکسالی را در رشته های اصلی تجربه کرده است که انتظار نمی رفت.

به تابستان 2017 برگردید، زمانی که اسپیث، 23 ساله در آن زمان، برای قهرمانی در مسابقات آزاد بریتانیا تجمع کرد. این به او سه رشته داد.

او هنوز در سه گیر کرده است.

به نظر می رسد هر دور مجموعه ای از شوت های اشتباه و بازیابی های جادویی را ارائه می دهد. اینکه او روز به روز، از تیری به گلوله دیگر چگونه پیش خواهد رفت، یک راز باقی مانده است.

اسپیث تعدادی از بهترین گلف خود را در آگوستا نشنال بازی کرده است. از زمانی که او در سال 2015 با امتیاز 18 زیر 270 این عنوان را به دست آورد، سه بار در بین سه تیم برتر (2016، 2018 و 2021) قرار گرفت.

او همچنین خواهد داشت که تقویم به نفع او کار کند. در یکشنبه عید پاک سال 2021، اسپیث برنده مسابقات آزاد تگزاس شد. یکشنبه عید پاک سال گذشته، او برنده جایزه RBC Heritage در کارولینای جنوبی شد.

دور نهایی مسابقات مسترز امسال در عید پاک برگزار می شود.

دی، اهل استرالیا، بیشتر و بیشتر شبیه خود قدیمی خود می شود و اکنون به دوره ای بازمی گردد که در آن از موفقیت لذت برده است.

یک شماره سابق 1 بازیکن جهان، دی، 35 ساله، در 5 بازی از 6 بازی اخیر خود در بین 10 بازیکن برتر قرار گرفته است. در مسابقه بازی، او چهار حریف را شکست داد قبل از اینکه شفلر رالی کند تا او را در یک چهارم نهایی حذف کند.

با این حال، آن یک هفته دلگرم کننده دیگر بود.

دی گفت: «این یک گام بزرگ در مسیر درست بود. این چشمان من را به این واقعیت باز می کند که چند چیز دارم که باید روی آنها کار کنم، از نظر بازی کوتاه و عاقلانه.”

دی در طول سال‌ها با مشکلات سلامتی روبرو بوده است، و او در سال 2015 موفق به کسب یک رشته اصلی به نام قهرمانی PGA شده است. در مستر، در سال 2011 به مقام دوم دست یافت و دو سال بعد سوم شد.

او در تلاش است تا به دومین بازیکن کشورش تبدیل شود – دیگری قهرمان سال 2013، آدام اسکات بود – که در آگوستا نشنال پیروز شده است.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما