7 دلیل برای دوست داشتن خرید بک لینک جدید

لینکسازی کلاه سیاه به معنای لینکهای مخربی است که توسط اغلب کارشناسان سئو استفاده میشوند. از جملهی لینکسازی کلاه سیاه میتوان به تبادل لینک (Link https://xseo.ir/ ) اشاره کرد. زمانی که ریپورتاژ آگهی به درستی انجام شود،می تواند یک روش بسیار عالی برای دریافت بک لینک از دیگر سایت ها باشد. خرید بک لینک از دیدگاه گوگل کار درستی نیست. محتواهایی که برای هر کدام از وبلاگها و سایت استفاده میکنید، باید با هم تفاوت داشته باشند. تاریخچه وبلاگ نویسی به اوایل دهه 2000 باز می گردد – زمانی که مردم شروع به استفاده از اینترنت برای به اشتراک گذاشتن افکار و تجربیات خود به صورت آنلاین کردند. در ایران بسیاری از سایتها بدون حساب، لینک سایتهای رقیب را در سایت خود قرار نمیدهند. این شبکه ها غالبا سرویس خود را با عنوان شبکه های وبلاگ خصوصی (Private Blog Networks) تبلیغ می کنند، اما این یک دروغ است! با ایجاد اینفوگرافیکهای جذاب و تاثیرگذار و تبلیغ آنها در سایت و شبکههای اجتماعی و ایجاد لینک به سایت خودتان، میتوانید ترافیک زیادی را جذب نمایید. با توجه به بروزرسانیهای گوگل این نوع لینک ها ارزش قبلی خود را از دست دادهاند و بسیار پرخطر هستند. Th is con tent h᠎as be en wri᠎tt en wi th GSA Content᠎ Generator Demoversion!

همانطور که اطلاع دارید ارائه محتوای کاربردی از عوامل بسیار مهم در افرایش رتبه وب سایت و کسب امتیاز از گوگل می­باشد. این نوع لینک بیشتر شبیه یک امتیاز عمل میکنه و هر چی تعداد امتیاز یک صفحه بالاتر باشه، برای گوگل محبوبیت بیشتری داره. در واقع با تحلیل رقبا می توانید به عنوان مثال بفهمید مخاطبان کسب و کار شما بیشتر در کجاها هستند، رقیبانتان از چه جاهایی بیشتر استفاده می کنند. علاوه بر معیارهایی که در مطالب بالا درباره لینک های خارجی به آن ها اشاره کردیم باید بگوییم که لینک های خارجی به دو دلیل اصلی دارای اهمیت می باشند اولا به خاطر محبوبیت و دو ما به خاطر مرتبط بودنشان که بیشتر درباره این دو خصوصیت صحبت خواهیم کرد. میزان لینک دهی سایت به سایت های دیگر نیز باید مورد توجه ما قرار گیرد. به عنوان مثال وبلاگ هایی که ما داریم عمرشان کمتر از دو سال نیست و در این مدت هم همیشه به روز بوده اند و نکته مهم تر این است که اکثر آن ها دارای بک لینک هستند و این نشان دهنده کیفیت بالای وبلاگ ها است. وقتی الگوریتم های گوگل تعداد و کیفیت سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند را ارزیابی می کند، تعداد بالا و باکیفیت بودن آنها نشان می دهد که محتوای شما دارای ارزش است، بنابراین می توانید رتبه بالاتری در نتایج جستجو کسب کند.

گول تعداد بک لینک ها را نخورید، تعداد بالای بک لینک نشان دادن قوی بودن یک پکیج یا حرفه ای بودن آن نیست. با کمک آن می توانید وبلاگ های خود را در گوگل ثبت کنید. در واقع برخی از شبکههای اجتماعی وجود دارند که میتوانید محتواهای سایت خود را در آنها نیز منتشر کنید. https://xseo.ir از آنها میخواهید تا آن مقاله را به وب سایت شما لینک دهند. سپس برای تولید محتوای آنها در یک دورهی 3-4 ماهه تلاش میکنید. در واقع به جای اینکه تنها از چند سایت کمک بگیرید، به صورت گروهی اقدام به لینکسازی میکنید. توصیهی سئو هاب به شما اینست که به جای تبادل لینک، از روش Web Rings یا لینکسازی حلقهای استفاده کنید. ۳- از چند سایت برای قرار دادن لینکهای خود استفاده کنید. جالب است بدانید وبسایتهای مرجع، از طریق قرار دادن جمع زیادی از سایتها در صفحات خود، توسط گوگل شناسایی میشوند. https://xseo.ir اقدامی میتواند به راحتی پیوند مطلوبی بین صفحات سایت ایجاد کند. وبلاگ نویسی می تواند با قرار دادن کسب و کار شما در معرض دید مخاطبان بیشتر، به ایجاد آگاهی از برند کمک کند. قرار گرفتن لینک سایت شما در سایتهای معتبر، تاثیر زیادی در SEO دارد. برای این کار روشهای زیادی وجود دارد.

یکی از روشهای قدیمی ساخت وبلاگ و بعد استفاده از آن برای لینک دادن به سایت است که عموماً بعد از 3 ماه انجام میشود. از زمان راه اندازی آن ، با داشتن بیش از 5،520 لینک برگشت از 1،168 دامنه مراجعه کننده ، بسیار مورد استفاده و توصیه قرار گرفته است. یکی از اقدامات بسیار تاثیرگذار در سرعت بخشیدن به بهینه سازی سایت، بررسی نوع عملکرد رقبا است. در ادامه تعدادی از روش های لینک سازی را به شما معرفی میکنیم. برای استفاده از این قابلیت باید از قسمت Internal links گزارش های Top linked pages را بررسی نمایید. وبلاگ نویسی ابزاری است که در بازاریابی محتوا استفاده می شود و بخصوص برای دریافت بک لینک رایگان و سئو می تواند موثر باشد. هر چه سایت های با کیفیت، قابل اعتماد و معتبرتر به شما لینک دهند، پست های وبلاگ و صفحات فروش شما در صفحات نتایج جستجو نمایش داده می شوند. سایتهای PBN فقط برای پیوند دادن به سایت های اصلی وجود دارند و به این ترتیب می توانند رتبه صفحات سایت های اصلی را در فهرست نتایج موتورهای جست و جو افزایش دهند. با گسترش عمومیت وبسایتها و وبلاگهای رسانههای اجتماعی، موتورهای جستجوی پیشرفته در الگوریتمهای خود تغییراتی ایجاد کردند تا مطالب تازه به سرعت در میان نتایج جستجو رتبهبندی شوند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما